Rozpis ligových utkání
UŠO > Rozpis ligových utkání
 NáhledTiskNahoru
Extraliga B (čtvrtek)
KoloDenDatumDomácí / kapitánSkóreHosté / kapitánHrací místoAkce
1.Čt21.9.2023Pardálové Brno10:8Snipers BrnoPivnice U Svatých, Brno-střed 
18:00Nádeníček František24:19Pejchal Petr
2.St27.9.2023Snipers Brno4:14Šilingrák Team BrnoNa Kulecu, Brno 
18:00Hodovanec Jiří10:30Barnek Roman
3.Čt5.10.2023Yellow fish Brno5:13Snipers BrnoBrno - Kulečníkový klub Yellow Fish, Brno 
18:00Dozbaba Martin18:29Hodovanec Jiří
4.Čt12.10.2023Snipers Brno14:4Hydra Darts BučoviceNa Kulecu, Brno 
18:00Pejchal Petr31:13Krbušek Ivo
5.Čt19.10.2023Zámečtí páni z Rebešovic8:10Snipers BrnoZámecká restaurace, Rebešovice 
18:00Šabata Petr19:23Pejchal Petr
6.Čt26.10.2023Snipers Brno7:11Kavárka BrnoNa Kulecu, Brno 
18:00Pejchal Petr20:27Gric Dan
7.Čt2.11.2023ŠK Modřice7:11Snipers BrnoRestaurace U Matěje, Modřice 
18:00Kopřiva Radek16:25Pejchal Petr
8.Čt9.11.2023ŠK Paleta Vyškov9:10Snipers BrnoCafe bar na Paletě, Vyškov 
18:00Hynšt Vítězslav21:25Pejchal Petr
9.Čt16.11.2023Snipers Brno12:6Šilingrák Team Brno BNa Kulecu, Brno 
18:00Klein Tomáš25:17Bezůšek Pavel
11.Čt30.11.2023Snipers Brno15:3Frogs ŽabčiceNa Kulecu, Brno 
18:00Pejchal Petr33:10Mráz Hanuš
13.Čt14.12.2023Snipers Brno13:5Snipers Brno BNa Kulecu, Brno 
18:00Pejchal Petr28:17Marek Lukáš
12.Čt4.1.2024DC Rakol Brno16:2Snipers BrnoPivnice U Ričího, Brno 
18:00Dokoupil Karel34:11Pejchal Petr
14.Po5.2.2024Snipers Brno12:6Pardálové BrnoNa Kulecu, Brno 
18:00Klein Tomáš28:15Nádeníček František
15.St14.2.2024Šilingrák Team Brno14:4Snipers BrnoBrno - Šilingrák, Brno - střed 
18:00Barnek Roman29:10Klein Tomáš
16.Čt22.2.2024Snipers Brno9:10Yellow fish BrnoNa Kulecu, Brno 
18:00Pejchal Petr21:21Dozbaba Martin
17.Čt29.2.2024Hydra Darts BučoviceSnipers BrnoRestaurace Litovel Bučovice, Bučovice
18:00
18.Čt7.3.2024Snipers BrnoZámečtí páni z RebešovicNa Kulecu, Brno
18:00
19.Čt14.3.2024Kavárka BrnoSnipers BrnoHospoda Kavárka, Brno
18:00
20.Čt21.3.2024Snipers BrnoŠK ModřiceNa Kulecu, Brno
18:00
21.Čt4.4.2024Snipers BrnoŠK Paleta VyškovNa Kulecu, Brno
18:00
22.Čt11.4.2024Šilingrák Team Brno BSnipers BrnoBrno - Šilingrák, Brno - střed
18:00
24.Čt25.4.2024Frogs ŽabčiceSnipers BrnoPřísnotice - V zatáčce, Přísnotice
18:00
25.Čt2.5.2024Snipers BrnoDC Rakol BrnoNa Kulecu, Brno
18:00
26.Čt9.5.2024Snipers Brno BSnipers BrnoNa Kulecu, Brno
18:00
 autorizovaný výsledek neuatorizovaný výsledek technická kontumace kontumace
 NáhledTiskNahoru

© 2005-2024 Unie šipkových organizací | Designed by © 2014 Petr Gondek | Developed by © 2005-2024 Ing. Martin Lenz
Webmaster | Data dodává systém Leguan © 2002-2024 | Poslední synchronizace: 24.2.2024 02:54
Provoz & Upgrade Insion.cz WebDevelopement

Vytištěno z © 2005-2024 Unie šipkových organizací dne 24.2.2024 02:55:16
Provoz & Upgrade Insion.cz WebDevelopement