Rozpis ligových utkání
UŠO > Rozpis ligových utkání
 NáhledTiskNahoru
Extraliga B (čtvrtek)
KoloDenDatumDomácí / kapitánSkóreHosté / kapitánHrací místoAkce
1.Čt29.9.2022Snipers Brno2:16ŠK ModřiceNa Kulecu, Brno 
18:00Pejchal Petr9:32Přibyl Pavel
2.Čt6.10.2022Snipers Brno B8:10Snipers BrnoNa Kulecu, Brno 
18:00Marek Lukáš18:26Pejchal Petr
3.Čt13.10.2022Snipers Brno5:13Šilingrák Team BrnoNa Kulecu, Brno 
18:00Pejchal Petr14:29Barnek Roman
4.Čt20.10.2022Zámečtí páni z Rebešovic9:10Snipers BrnoZámecká restaurace, Rebešovice 
18:00Šabata Petr24:23Pejchal Petr
5.Čt3.11.2022Snipers Brno14:4Frogs ŽabčiceNa Kulecu, Brno 
18:00Pejchal Petr31:12Mráz Hanuš
6.Čt10.11.2022Pardálové Brno5:13Snipers BrnoPivnice U Svatých, Brno-střed 
18:00Nádeníček František15:28Pejchal Petr
7.Čt24.11.2022Snipers Brno12:6Hydra Darts BučoviceNa Kulecu, Brno 
18:00Pejchal Petr27:15Novotný Jiří
8.Čt1.12.2022Snipers Brno8:10Šilingrák Team Brno BNa Kulecu, Brno 
18:00Pejchal Petr22:26Chabina Miroslav
10.Čt15.12.2022Snipers Brno12:6Yellow fish BrnoNa Kulecu, Brno 
18:00Pejchal Petr25:18Dozbaba Martin
9.Čt5.1.2023Old Boys Brno2:16Snipers BrnoKníničská pivnice, Brno Kníničky 
18:00Cepek Petr9:33Pejchal Petr
11.Čt12.1.2023DC Rakol Brno10:8Snipers BrnoPivnice U Ričího, Brno 
18:00Dokoupil Karel24:17Pejchal Petr
12.Čt19.1.2023ŠK Modřice13:5Snipers BrnoRestaurace U Matěje, Modřice 
18:00Kopřiva Radek28:13Pejchal Petr
13.Čt26.1.2023Snipers Brno8:10Snipers Brno BNa Kulecu, Brno 
18:00Pejchal Petr20:24Marek Lukáš
14.St8.2.2023Šilingrák Team Brno14:4Snipers BrnoBrno - Šilingrák, Brno - střed 
18:00Barnek Roman30:13Hodovanec Jiří
15.Čt16.2.2023Snipers Brno9:10Zámečtí páni z RebešovicNa Kulecu, Brno 
18:00Pejchal Petr22:21Šabata Petr
16.Čt23.2.2023Frogs Žabčice3:15Snipers BrnoPřísnotice - V zatáčce, Přísnotice 
18:00Mráz Hanuš11:31Pejchal Petr
17.Čt9.3.2023Snipers Brno16:2Pardálové BrnoNa Kulecu, Brno 
18:00Pejchal Petr33:8Nádeníček František
18.Čt30.3.2023Hydra Darts Bučovice4:14Snipers BrnoRestaurace Litovel Bučovice, Bučovice 
18:00Cigánek Josef15:31Pejchal Petr
19.Čt13.4.2023Šilingrák Team Brno B14:4Snipers BrnoBrno - Šilingrák, Brno - střed 
18:00Chabina Miroslav31:14Pejchal Petr
20.Po24.4.2023Snipers Brno10:9Old Boys BrnoNa Kulecu, Brno 
18:00Pejchal Petr23:23Cepek Petr
21.Čt27.4.2023Yellow fish Brno8:10Snipers BrnoBrno - Kulečníkový klub Yellow Fish, Brno 
18:00Dozbaba Martin21:25Pejchal Petr
22.Čt4.5.2023Snipers Brno6:12DC Rakol BrnoNa Kulecu, Brno 
18:00Pejchal Petr17:28Augusta David
 autorizovaný výsledek neuatorizovaný výsledek technická kontumace kontumace
 NáhledTiskNahoru

© 2005-2024 Unie šipkových organizací | Designed by © 2014 Petr Gondek | Developed by © 2005-2024 Ing. Martin Lenz
Webmaster | Data dodává systém Leguan © 2002-2024 | Poslední synchronizace: 30.5.2024 17:06
Provoz & Upgrade Insion.cz WebDevelopement

Vytištěno z © 2005-2024 Unie šipkových organizací dne 30.5.2024 17:31:25
Provoz & Upgrade Insion.cz WebDevelopement