Rozpis ligových utkání
UŠO > Rozpis ligových utkání
 NáhledTiskNahoru
1. liga B (čtvrtek)
KoloDenDatumDomácí / kapitánSkóreHosté / kapitánHrací místoAkce
1.Čt21.9.2023Šilingrák team Brno C10:9Komárov BrnoBrno - Šilingrák, Brno - střed 
18:00Tichá Martina25:24Uma Jan
2.Čt28.9.2023DC Raptors Brankovice3:15Šilingrák team Brno CObecní hospoda Brankovice, Brankovice 
18:00Procházka Aleš9:33Tichá Martina
3.Čt5.10.2023Šilingrák team Brno C10:8Stefanplus BrnoBrno - Šilingrák, Brno - střed 
18:00Tichá Martina27:18Balej Josef
4.Čt12.10.2023Saňaři Sokolnice2:16Šilingrák team Brno CPizzerie Na Sokolovně, Sokolnice 
18:00Kroupa Tomáš10:33Tichá Martina
5.Čt19.10.2023Šilingrák team Brno C17:1Rychlé šípy RajhradBrno - Šilingrák, Brno - střed 
18:00Tichá Martina34:6Mlčoch Ondřej
6.Čt26.10.2023To je Vonoo Bílovice nad Svitavou2:16Šilingrák team Brno Crest.Na blbým místě, Brno 
18:00Rozmahel Filip7:34Tichá Martina
7.Čt2.11.2023Šilingrák team Brno C13:5Rozruch Beerhouse BrnoBrno - Šilingrák, Brno - střed 
18:00Tichá Martina27:12Horčička Jan
8.Čt9.11.2023Grácie Brno4:14Šilingrák team Brno CHospůdka Na hřišti Brno- Jundrov, Brno 
18:00Chudá Martina11:30Tichá Martina
9.Čt16.11.2023Šilingrák team Brno C14:4Psí Vojáci BučoviceBrno - Šilingrák, Brno - střed 
18:00Tichá Martina30:10Židlík Viktor
10.Čt23.11.2023Šilingrák team Brno C12:6Hezky PěkněBrno - Šilingrák, Brno - střed 
18:00Tichá Martina29:15Augusta David
11.Čt30.11.2023DC Bufál Brno6:12Šilingrák team Brno CBohunický cajk, Brno 
18:00Vaněk Vojtěch16:28Tichá Martina
13.Čt15.2.2024Šilingrák team Brno C12:6DC Raptors BrankoviceBrno - Šilingrák, Brno - střed 
18:00Tichá Martina25:18Majerčák Petr
14.Čt22.2.2024Stefanplus Brno4:14Šilingrák team Brno CHospůdka Na hřišti Brno- Jundrov, Brno 
18:00Balej Josef10:31Tichá Martina
15.Čt29.2.2024Šilingrák team Brno C15:3Saňaři SokolniceBrno - Šilingrák, Brno - střed 
18:00Tichá Martina31:14Kroupa Tomáš
16.Čt7.3.2024Rychlé šípy Rajhrad4:14Šilingrák team Brno CRajhrad - Herna bar Kamčatka, Rajhrad 
18:00Mlčoch Ondřej12:29Tichá Martina
17.Čt14.3.2024Šilingrák team Brno C16:2To je Vonoo Bílovice nad SvitavouBrno - Šilingrák, Brno - střed 
18:00Tichá Martina33:7Rozmahel Filip
18.Čt21.3.2024Rozruch Beerhouse Brno5:13Šilingrák team Brno CBat Beerhouse, Brno 
18:00Horčička Jan16:28Tichá Martina
12.Čt28.3.2024Komárov Brno7:11Šilingrák team Brno CRest. U Mikešů, Brno 
18:00Slavík Jiří18:27Tichá Martina
19.Čt4.4.2024Šilingrák team Brno C14:4Grácie BrnoBrno - Šilingrák, Brno - střed 
18:00Tichá Martina29:13Chudá Martina
20.Čt11.4.2024Psí Vojáci Bučovice2:16Šilingrák team Brno CRestaurace Litovel Bučovice, Bučovice 
18:00Krška Jan9:32Tichá Martina
21.Čt18.4.2024Hezky Pěkně6:12Šilingrák team Brno CPatro Pub, Tišnov 
18:00Hřib Jan15:29Tichá Martina
22.Čt25.4.2024Šilingrák team Brno C18:0DC Bufál BrnoBrno - Šilingrák, Brno - střed 
18:00Tichá Martina36:2Vaněk Vojtěch
 autorizovaný výsledek neuatorizovaný výsledek technická kontumace kontumace
 NáhledTiskNahoru

© 2005-2024 Unie šipkových organizací | Designed by © 2014 Petr Gondek | Developed by © 2005-2024 Ing. Martin Lenz
Webmaster | Data dodává systém Leguan © 2002-2024 | Poslední synchronizace: 23.5.2024 03:54
Provoz & Upgrade Insion.cz WebDevelopement

Vytištěno z © 2005-2024 Unie šipkových organizací dne 23.5.2024 05:41:24
Provoz & Upgrade Insion.cz WebDevelopement