Rozpis ligových utkání
UŠO > Rozpis ligových utkání
 NáhledTiskNahoru
C liga Skupina II. Olomoucko
KoloDenDatumDomácí / kapitánSkóreHosté / kapitánHrací místoAkce
1.So30.9.2023Aligators Šternberk5:13Šipkaři StřeňRestaurace Samson, Šternberk 
15:00Václavková Petra15:28Uvízl Roman
2.So7.10.2023Moravans Litovel9:10Šipkaři StřeňPivnice pod Svatojánským mostem, Litovel 
15:00Coufal Roman22:26Uvízl Roman
3.So21.10.2023Šipkaři Střeň8:10Poslanci Bělkovice-LašťanyStřeňská hospoda, Střeň 
15:00Uvízl Roman20:25Suchyňa Radomír
4.So28.10.2023Šipkaři Střeň15:3Black Bulls OlomoucStřeňská hospoda, Střeň 
15:00Uvízl Roman31:10Brancuzský Vlastimil
5.So11.11.2023Šipkaři Střeň10:8Hospoda U Kupce TážalyStřeňská hospoda, Střeň 
15:00Uvízl Roman22:20Sekanina Otakar
6.So18.11.2023Chmelaři z Knihovny Olomouc8:10Šipkaři StřeňPivnice Knihovna, Olomouc 
15:00Sádecký Branislav18:24Uvízl Roman
7.So2.12.2023Šipkaři Střeň15:3Byčiki OlomoucStřeňská hospoda, Střeň 
15:00Uvízl Roman31:10Navrátilová Miroslava
8.So9.12.2023Šipkaři Střeň17:1Elita Punat OlomoucStřeňská hospoda, Střeň 
15:00Uvízl Roman34:8Šrom Oldřich
9.So13.1.2024Šipkaři Střeň11:7Olomoučtí vlciStřeňská hospoda, Střeň 
15:00Uvízl Roman25:17Serbus Jaroslav
10.So27.1.2024Šipkaři Střeň10:8Aligators ŠternberkStřeňská hospoda, Střeň 
15:00Uvízl Roman24:22Sýkora Bohumil
11.So3.2.2024Šipkaři Střeň5:13Moravans LitovelStřeňská hospoda, Střeň 
15:00Uvízl Roman14:26Coufal Roman
12.So10.2.2024Poslanci Bělkovice-Lašťany7:11Šipkaři StřeňTankovna U Pajdu, Bělkovice-Lašťany 
15:00Kamarád Jan20:24Vogl Aleš
13.So24.2.2024Black Bulls Olomouc8:10Šipkaři StřeňPivnice u Janka, Olomouc 
15:00Dolanský Miroslav23:22Uvízl Roman
15.So9.3.2024Šipkaři Střeň9:10Chmelaři z Knihovny OlomoucStřeňská hospoda, Střeň 
15:00Uvízl Roman23:25Maier Ivo
16.So16.3.2024Byčiki Olomouc5:13Šipkaři StřeňPivnice u Janka, Olomouc 
15:00Lutonský Marek17:30Uvízl Roman
14.29.3.2024Hospoda U Kupce Tážaly7:11Šipkaři StřeňHostinec U Kupce, Kožušany - Tážaly 
18:00Sekanina Otakar17:27Uvízl Roman
17.So6.4.2024Elita Punat Olomouc4:14Šipkaři StřeňClub Punat, Olomouc 
15:00Šrom Oldřich12:29Uvízl Roman
18.So13.4.2024Olomoučtí vlciŠipkaři StřeňBar Maroko, Olomouc 
17:00
 autorizovaný výsledek neuatorizovaný výsledek technická kontumace kontumace
 NáhledTiskNahoru

© 2005-2024 Unie šipkových organizací | Designed by © 2014 Petr Gondek | Developed by © 2005-2024 Ing. Martin Lenz
Webmaster | Data dodává systém Leguan © 2002-2024 | Poslední synchronizace: 14.4.2024 03:54
Provoz & Upgrade Insion.cz WebDevelopement

Vytištěno z © 2005-2024 Unie šipkových organizací dne 14.4.2024 04:04:45
Provoz & Upgrade Insion.cz WebDevelopement