Rozpis ligových utkání
UŠO > Rozpis ligových utkání
 NáhledTiskNahoru
2.Krajská liga Vysočina
KoloDenDatumDomácí / kapitánSkóreHosté / kapitánHrací místoAkce
1.Ne18.9.2022Kovárna Žďár nad Sázavou6:12DC Přibyslav BŽďár nad Sázavou Kovárna, Žďár nad Sázavou 
15:00Sedláček Pavel18:28Čermák Michal
2.Ne2.10.2022Asfaltéři Jihlava10:8DC Přibyslav BHybrálec Hybrálecká Hospoda, Jihlava 
16:00Polák Aleš24:20Čermák Michal
3.Ne9.10.2022DC Přibyslav B10:9Wüdle Brtnice BPřibyslav Pivnice, Přibyslav 
14:00Čermák Michal24:23Doležal Michal
4.Ne16.10.2022Fčely Střítež3:15DC Přibyslav BStřítež Hasičárna, Střítež 
14:00Med Lukáš12:31Čermák Michal
5.Ne30.10.2022DC Přibyslav B14:4Dragon Darts Jihlava BPřibyslav Pivnice, Přibyslav 
14:00Čermák Michal30:12Vierer Jaromír
6.Ne13.11.2022Cerberos Netín B4:14DC Přibyslav BNetín Hospoda Na Jedenáctce, Radostín nad Oslavou 
15:00Boháčová Lucie16:29Čermák Michal
7.Ne20.11.2022DC Přibyslav B13:5Šipková Akademie Dušejov BPřibyslav Pivnice, Přibyslav 
14:00Čermák Michal28:16Ždimera Roman
8.Ne27.11.2022Zapomnění Jihlava7:11DC Přibyslav BJihlava Klub Zapomnění, Jihlava 
15:00Krainer Tomáš17:26Kubát Lukáš
9.Ne4.12.2022DC Přibyslav B12:6Cunami Panská LhotaPřibyslav Pivnice, Přibyslav 
14:00Čermák Michal27:18Koukal Jiří
10.St7.12.2022Trkaví Berani Velký Beranov1:17DC Přibyslav BVelký Beranov U Dejva, Velký Beranov 
18:00Vrzáček Josef7:35Čermák Michal
11.Ne8.1.2023DC Přibyslav B11:7Tajfun Darts Havlíčkův Brod BPřibyslav Pivnice, Přibyslav 
14:00Čermák Michal26:20Tajovský Tadeáš
12.Ne15.1.2023Cerberos Netín6:12DC Přibyslav BNetín Hospoda Na Jedenáctce, Radostín nad Oslavou 
15:00Kunčar Leopold16:28Čermák Michal
13.Ne22.1.2023DC Přibyslav B15:3Devious Darts DušejovPřibyslav Pivnice, Přibyslav 
14:00Čermák Michal31:11Vopálenský Martin
14.Ne29.1.2023DC Přibyslav B15:3Kovárna Žďár nad SázavouPřibyslav Pivnice, Přibyslav 
14:00Čermák Michal31:10Sedláček Pavel
15.Ne5.2.2023DC Přibyslav B13:5Asfaltéři JihlavaPřibyslav Pivnice, Přibyslav 
14:00Kubát Lukáš28:15Polák Aleš
16.Ne12.2.2023Wüdle Brtnice B7:11DC Přibyslav BBrtnice Klubovna, Brtnice 
15:00Doležal Michal19:27Čermák Michal
17.Ne19.2.2023DC Přibyslav B14:4Fčely StřítežPřibyslav Pivnice, Přibyslav 
14:00Čermák Michal31:15Med Lukáš
18.Ne26.2.2023Dragon Darts Jihlava B5:13DC Přibyslav BJihlava Madeira, Jihlava 
15:00Vierer Jaromír13:27Čermák Michal
19.Ne5.3.2023DC Přibyslav B11:7Cerberos Netín BPřibyslav Pivnice, Přibyslav 
14:00Čermák Michal28:16Boháčová Lucie
20.Ne12.3.2023Šipková Akademie Dušejov B4:14DC Přibyslav BDušejov Na Hřišti, Dušejov 
15:00Ždimera Roman13:32Čermák Michal
21.Ne19.3.2023DC Přibyslav B15:3Zapomnění JihlavaPřibyslav Pivnice, Přibyslav 
14:00Čermák Michal31:12Krainer Tomáš
22.Ne2.4.2023Cunami Panská Lhota2:16DC Přibyslav BPanská Lhota Kulturní dům, Panská Lhota 
14:00Koukal Jiří9:32Kubát Lukáš
23.Ne16.4.2023DC Přibyslav B16:2Trkaví Berani Velký BeranovPřibyslav Pivnice, Přibyslav 
14:00Čermák Michal32:7Vrzáček Josef
24.Čt27.4.2023Tajfun Darts Havlíčkův Brod B8:10DC Přibyslav BHavlíčkův Brod Tajfun, Havlíčkův Brod 
18:00Veverka František22:25Čermák Michal
25.Ne7.5.2023DC Přibyslav B10:8Cerberos NetínPřibyslav Pivnice, Přibyslav 
14:00Čermák Michal23:21Kunčar Leopold
26.Ne14.5.2023Devious Darts Dušejov5:13DC Přibyslav BDušejov Na Staré Škole, Dušejov 
14:00Vopálenský Martin18:30Čermák Michal
 autorizovaný výsledek neuatorizovaný výsledek technická kontumace kontumace
 NáhledTiskNahoru

© 2005-2024 Unie šipkových organizací | Designed by © 2014 Petr Gondek | Developed by © 2005-2024 Ing. Martin Lenz
Webmaster | Data dodává systém Leguan © 2002-2024 | Poslední synchronizace: 24.6.2024 08:48
Provoz & Upgrade Insion.cz WebDevelopement

Vytištěno z © 2005-2024 Unie šipkových organizací dne 24.6.2024 08:50:27
Provoz & Upgrade Insion.cz WebDevelopement