Rozpis ligových utkání
UŠO > Rozpis ligových utkání
 NáhledTiskNahoru
B liga Olomoucko
KoloDenDatumDomácí / kapitánSkóreHosté / kapitánHrací místoAkce
1.15.9.2023Sherwood Mrsklesy10:8Dobří bobři B OlomoucSlušná čtverka, Mrsklesy 
18:00Bič Petr24:23Trilč Patrik
2.29.9.2023Dobří bobři B Olomouc11:7Floriánovy šípy Dub nad MoravouPivnice Knihovna, Olomouc 
18:00Kohoutek Vojtěch26:17Boula Miroslav
3.6.10.2023Miagi Rabbits Mohelnice5:13Dobří bobři B OlomoucHospůdka Na Zámečku, Mohelnice 
18:00Domaniková Lenka14:28Trilč Patrik
4.20.10.2023The Rats Šumperk12:6Dobří bobři B OlomoucBlue Star Bowling Šumperk, Šumperk 
18:00Pavelka Aleš29:18Trilč Patrik
5.27.10.2023Dobří bobři B Olomouc10:8Rebel OlomoucPivnice Knihovna, Olomouc 
18:00Trilč Patrik25:17Smékal Roman
6.10.11.2023Komáři Komárov10:8Dobří bobři B OlomoucHostinec Na Rychtě, Komárov 
18:00Patka Josef25:22Trilč Patrik
7.17.11.2023Dobří bobři B Olomouc10:8Klikaři LitovelPivnice Knihovna, Olomouc 
18:00Trilč Patrik22:19Štaffa Miroslav
8.1.12.2023Miagi Kobra Mohelnice6:12Dobří bobři B OlomoucHospůdka Na Zámečku, Mohelnice 
18:00Koželoužek Pavel17:28Kohoutek Vojtěch
9.8.12.2023Dobří bobři B Olomouc5:13Helios OlomoucPivnice Knihovna, Olomouc 
18:00Trilč Patrik16:29Šurkal Martin
10.12.1.2024Bistro Kožušany9:10Dobří bobři B OlomoucBistro Kožušany, Kožušany-Tážaly 
18:00Konůpek Pavel23:20Trilč Patrik
11.26.1.2024Dobří bobři B Olomouc10:8O Dírko Maroko OlomoucPivnice Knihovna, Olomouc 
18:00Trilč Patrik27:21Spurný Jan
12.2.2.2024Dobří bobři B Olomouc15:3Sherwood MrsklesyPivnice Knihovna, Olomouc 
18:00Trilč Patrik31:13Škoda Pavel
14.23.2.2024Dobří bobři B Olomouc13:5Miagi Rabbits MohelnicePivnice Knihovna, Olomouc 
18:00Trilč Patrik29:15Domaniková Lenka
15.1.3.2024Dobří bobři B OlomoucThe Rats ŠumperkPivnice Knihovna, Olomouc
18:00
16.8.3.2024Rebel OlomoucDobří bobři B OlomoucRestaurace Sokolka, Olomouc
18:00
17.15.3.2024Dobří bobři B OlomoucKomáři KomárovPivnice Knihovna, Olomouc
18:00
13.29.3.2024Floriánovy šípy Dub nad MoravouDobří bobři B OlomoucPohostinství U Svatého Floriána, Dub nad Moravou
18:00
18.5.4.2024Klikaři LitovelDobří bobři B OlomoucPivnice pod Svatojánským mostem, Litovel
18:00
19.12.4.2024Dobří bobři B OlomoucMiagi Kobra MohelnicePivnice Knihovna, Olomouc
18:00
20.26.4.2024Helios OlomoucDobří bobři B OlomoucPivnice Knihovna, Olomouc
18:00
21.3.5.2024Dobří bobři B OlomoucBistro KožušanyPivnice Knihovna, Olomouc
18:00
22.10.5.2024O Dírko Maroko OlomoucDobří bobři B OlomoucBar Maroko, Olomouc
18:00
 autorizovaný výsledek neuatorizovaný výsledek technická kontumace kontumace
 NáhledTiskNahoru

© 2005-2024 Unie šipkových organizací | Designed by © 2014 Petr Gondek | Developed by © 2005-2024 Ing. Martin Lenz
Webmaster | Data dodává systém Leguan © 2002-2024 | Poslední synchronizace: 25.2.2024 06:12
Provoz & Upgrade Insion.cz WebDevelopement

Vytištěno z © 2005-2024 Unie šipkových organizací dne 25.2.2024 07:02:39
Provoz & Upgrade Insion.cz WebDevelopement