Rozpis ligových utkání
UŠO > Rozpis ligových utkání
 NáhledTiskNahoru
2. liga A (neděle)
KoloDenDatumDomácí / kapitánSkóreHosté / kapitánHrací místoAkce
1.Ne18.9.2022Desperados Brno11:7DC Fako TuřanyRestaurace Bohunická rychta, Brno 
15:00Augustýn Jiří28:22Košťál Zdeněk
2.Ne2.10.2022O tečku Brno7:11Desperados BrnoRestaurace Gambrinus, Brno 
15:00Dvořák Jaroslav21:26Špaček Milan
3.Ne9.10.2022Desperados Brno9:10DC Double Tops Omega BrnoRestaurace Bohunická rychta, Brno 
15:00Špaček Milan22:23Martišek Tomáš
4.Ne23.10.2022Siga Brno10:8Desperados BrnoRestaurace HATTRICK, Brno 
15:00Suchý Roman23:23Špaček Milan
5.Ne30.10.2022Desperados Brno11:7Ferrari bar Kyjov BRestaurace Bohunická rychta, Brno 
15:00Špaček Milan25:17Příkaský Robert
6.Ne13.11.2022Dragon Darts Team Brno9:10Desperados BrnoM 13 Darts Club, Brno 
15:00Leník Pavel24:24Obšil Michal
7.Ne20.11.2022Desperados Brno8:10m13 darts club BrnoRestaurace Bohunická rychta, Brno 
15:00Špaček Milan20:24Belokostolský Marek
8.Ne27.11.2022DC Cobra Brno8:10Desperados BrnoPivnice Na Vyhlídce, Brno 
15:00Medek Pavel23:27Obšil Michal
9.Ne4.12.2022Desperados Brno12:6Šílené labutě BrnoRestaurace Bohunická rychta, Brno 
15:00Špaček Milan28:17Mička Pavel
10.Ne11.12.2022Desperados Brno14:4DC FoFo OtniceRestaurace Bohunická rychta, Brno 
15:00Špaček Milan29:13Jochman Jiří
11.Ne15.1.2023Prckové z Pivního baru Brno13:5Desperados BrnoPivní bar Lidická, Brno 
15:00Kalivoda Jiří28:14Špaček Milan
12.Ne22.1.2023DC Fako Tuřany10:9Desperados BrnoRestaurace Fako, Brno 
15:00Košťál Zdeněk25:20Špaček Milan
13.Ne12.2.2023Desperados Brno8:10O tečku BrnoRestaurace Bohunická rychta, Brno 
15:00Špaček Milan21:21Dvořák Jaroslav
14.Ne19.2.2023DC Double Tops Omega Brno6:12Desperados BrnoHotel Omega - Krušovická restaurace, Brno 
15:00Martišek Tomáš21:28Obšil Michal
15.Ne26.2.2023Desperados Brno13:5Siga BrnoRestaurace Bohunická rychta, Brno 
15:00Špaček Milan30:13Tlamka Jiří
16.Ne5.3.2023Ferrari bar Kyjov B13:5Desperados BrnoL.H.Club - Ferrari Bar, Kyjov 
15:00Příkaský Robert30:14Obšil Michal
17.Ne12.3.2023Desperados Brno10:8Dragon Darts Team BrnoRestaurace Bohunická rychta, Brno 
15:00Špaček Milan24:19Hanke Gabriel
18.Ne2.4.2023m13 darts club Brno6:12Desperados BrnoM 13 Darts Club, Brno 
15:00Kopuletý Michal18:29Špaček Milan
19.Ne16.4.2023Desperados Brno7:11DC Cobra BrnoRestaurace Bohunická rychta, Brno 
15:00Špaček Milan18:24Medek Pavel
20.Ne23.4.2023Šílené labutě Brno8:10Desperados BrnoNa Kulecu, Brno 
15:00Mička Pavel17:23Koutný Radim
21.Ne30.4.2023DC FoFo Otnice10:8Desperados BrnoPohostinství U Marků, Otnice 
15:00Jochman Jiří23:20Koutný Radim
22.Ne14.5.2023Desperados Brno11:7Prckové z Pivního baru BrnoRestaurace Bohunická rychta, Brno 
15:00Koutný Radim24:16Kalivoda Jiří
 autorizovaný výsledek neuatorizovaný výsledek technická kontumace kontumace
 NáhledTiskNahoru

© 2005-2024 Unie šipkových organizací | Designed by © 2014 Petr Gondek | Developed by © 2005-2024 Ing. Martin Lenz
Webmaster | Data dodává systém Leguan © 2002-2024 | Poslední synchronizace: 19.5.2024 22:48
Provoz & Upgrade Insion.cz WebDevelopement

Vytištěno z © 2005-2024 Unie šipkových organizací dne 19.5.2024 23:13:16
Provoz & Upgrade Insion.cz WebDevelopement