Rozpis ligových utkání
UŠO > Rozpis ligových utkání
 NáhledTiskNahoru
Extraliga B (čtvrtek)
KoloDenDatumDomácí / kapitánSkóreHosté / kapitánHrací místoAkce
1.Čt21.9.2023Hydra Darts Bučovice11:7Zámečtí páni z RebešovicRestaurace Litovel Bučovice, Bučovice 
18:00Obdržálek Alois26:19Šabata Petr
3.Čt5.10.2023Zámečtí páni z Rebešovic8:10Kavárka BrnoZámecká restaurace, Rebešovice 
18:00Šabata Petr20:24Gric Dan
2.Út10.10.2023ŠK Paleta Vyškov12:6Zámečtí páni z RebešovicCafe bar na Paletě, Vyškov 
18:00Hynšt Vítězslav28:20Šabata Petr
4.Čt12.10.2023ŠK Modřice6:12Zámečtí páni z RebešovicRestaurace U Matěje, Modřice 
18:00Kopřiva Radek17:26Šabata Petr
5.Čt19.10.2023Zámečtí páni z Rebešovic8:10Snipers BrnoZámecká restaurace, Rebešovice 
18:00Šabata Petr19:23Pejchal Petr
6.Čt26.10.2023Šilingrák Team Brno B13:5Zámečtí páni z RebešovicBrno - Šilingrák, Brno - střed 
18:00Bezůšek Pavel28:16Šabata Petr
9.Čt16.11.2023Zámečtí páni z Rebešovic3:15DC Rakol BrnoZámecká restaurace, Rebešovice 
18:00Šabata Petr11:32Staňek Rudolf
10.Čt23.11.2023Snipers Brno B8:10Zámečtí páni z RebešovicNa Kulecu, Brno 
18:00Marek Lukáš22:24Šabata Petr
11.Čt30.11.2023Zámečtí páni z Rebešovic12:6Pardálové BrnoZámecká restaurace, Rebešovice 
18:00Šabata Petr27:17Nádeníček František
12.St6.12.2023Šilingrák Team Brno17:1Zámečtí páni z RebešovicBrno - Šilingrák, Brno - střed 
18:00Barnek Roman34:3Šabata Petr
13.Čt14.12.2023Zámečtí páni z Rebešovic12:6Yellow fish BrnoZámecká restaurace, Rebešovice 
18:00Šabata Petr26:16Vojta Radim
8.Čt21.12.2023Frogs Žabčice5:13Zámečtí páni z RebešovicPřísnotice - V zatáčce, Přísnotice 
18:00Mráz Hanuš15:28Šabata Petr
14.Čt1.2.2024Zámečtí páni z Rebešovic11:7Hydra Darts BučoviceZámecká restaurace, Rebešovice 
18:00Šabata Petr25:19Netopil Petr
15.Čt15.2.2024Zámečtí páni z Rebešovic8:10ŠK Paleta VyškovZámecká restaurace, Rebešovice 
18:00Šabata Petr20:25Hynšt Vítězslav
16.Čt22.2.2024Kavárka Brno12:6Zámečtí páni z RebešovicHospoda Kavárka, Brno 
18:00Gric Dan27:21Šabata Petr
17.Čt29.2.2024Zámečtí páni z Rebešovic17:1ŠK ModřiceZámecká restaurace, Rebešovice 
18:00Šabata Petr34:6Kopřiva Radek
18.Čt7.3.2024Snipers Brno10:8Zámečtí páni z RebešovicNa Kulecu, Brno 
18:00Pejchal Petr24:21Šabata Petr
19.Čt14.3.2024Zámečtí páni z Rebešovic8:10Šilingrák Team Brno BZámecká restaurace, Rebešovice 
18:00Šabata Petr22:24Bezůšek Pavel
21.Čt4.4.2024Zámečtí páni z Rebešovic15:3Frogs ŽabčiceZámecká restaurace, Rebešovice 
18:00Šabata Petr33:12Mráz Hanuš
22.Čt11.4.2024DC Rakol Brno15:3Zámečtí páni z RebešovicPivnice U Ričího, Brno 
18:00Dokoupil Karel33:11Šabata Petr
23.Čt18.4.2024Zámečtí páni z Rebešovic10:8Snipers Brno BZámecká restaurace, Rebešovice 
18:00Černý Radek22:20Marek Lukáš
24.Čt25.4.2024Pardálové Brno10:9Zámečtí páni z RebešovicPivnice U Svatých, Brno-střed 
18:00Nádeníček František27:22Černý Radek
25.Čt2.5.2024Zámečtí páni z Rebešovic5:13Šilingrák Team BrnoZámecká restaurace, Rebešovice 
18:00Šabata Petr14:28Barnek Roman
26.Čt9.5.2024Yellow fish Brno6:12Zámečtí páni z RebešovicBrno - Kulečníkový klub Yellow Fish, Brno 
18:00Dozbaba Martin18:27Mikač David
 autorizovaný výsledek neuatorizovaný výsledek technická kontumace kontumace
 NáhledTiskNahoru

© 2005-2024 Unie šipkových organizací | Designed by © 2014 Petr Gondek | Developed by © 2005-2024 Ing. Martin Lenz
Webmaster | Data dodává systém Leguan © 2002-2024 | Poslední synchronizace: 19.5.2024 16:36
Provoz & Upgrade Insion.cz WebDevelopement

Vytištěno z © 2005-2024 Unie šipkových organizací dne 19.5.2024 16:57:22
Provoz & Upgrade Insion.cz WebDevelopement