Rozpis ligových utkání
UŠO > Rozpis ligových utkání
 NáhledTiskNahoru
Extraliga B (čtvrtek)
KoloDenDatumDomácí / kapitánSkóreHosté / kapitánHrací místoAkce
1.Čt29.9.2022Zámečtí páni z Rebešovic14:4Hydra Darts BučoviceZámecká restaurace, Rebešovice 
18:00Šabata Petr30:16Novotný Jiří
2.Čt6.10.2022Zámečtí páni z Rebešovic14:4Frogs ŽabčiceZámecká restaurace, Rebešovice 
18:00Šabata Petr29:14Dofek Pavel
3.Čt13.10.2022Pardálové Brno6:12Zámečtí páni z RebešovicPivnice U Svatých, Brno-střed 
18:00Vališ Antonín17:27Šabata Petr
4.Čt20.10.2022Zámečtí páni z Rebešovic9:10Snipers BrnoZámecká restaurace, Rebešovice 
18:00Šabata Petr24:23Pejchal Petr
5.Čt27.10.2022Šilingrák Team Brno B8:10Zámečtí páni z RebešovicBrno - Šilingrák, Brno - střed 
18:00Chabina Miroslav20:21Šabata Petr
6.Čt10.11.2022Zámečtí páni z Rebešovic17:1Old Boys BrnoZámecká restaurace, Rebešovice 
18:00Šabata Petr34:5Cepek Petr
7.Čt24.11.2022Yellow fish Brno14:4Zámečtí páni z RebešovicBrno - Kulečníkový klub Yellow Fish, Brno 
18:00Dozbaba Martin30:18Šabata Petr
8.Čt1.12.2022Zámečtí páni z Rebešovic3:15DC Rakol BrnoZámecká restaurace, Rebešovice 
18:00Šabata Petr15:31Dokoupil Karel
9.Čt8.12.2022ŠK Modřice16:2Zámečtí páni z RebešovicRestaurace U Matěje, Modřice 
18:00Přibyl Pavel34:9Šabata Petr
10.Čt15.12.2022Zámečtí páni z Rebešovic11:7Snipers Brno BZámecká restaurace, Rebešovice 
18:00Šabata Petr26:18Marek Lukáš
11.St21.12.2022Šilingrák Team Brno14:4Zámečtí páni z RebešovicBrno - Šilingrák, Brno - střed 
18:00Barnek Roman30:11Šabata Petr
12.Čt19.1.2023Hydra Darts Bučovice11:7Zámečtí páni z RebešovicRestaurace Litovel Bučovice, Bučovice 
18:00Novotný Jiří26:18Šabata Petr
13.Čt26.1.2023Frogs Žabčice8:10Zámečtí páni z RebešovicPřísnotice - V zatáčce, Přísnotice 
18:00Mráz Hanuš22:23Šabata Petr
14.Čt9.2.2023Zámečtí páni z Rebešovic11:7Pardálové BrnoZámecká restaurace, Rebešovice 
18:00Šabata Petr25:19Nádeníček František
15.Čt16.2.2023Snipers Brno9:10Zámečtí páni z RebešovicNa Kulecu, Brno 
18:00Pejchal Petr22:21Šabata Petr
16.Čt23.2.2023Zámečtí páni z Rebešovic7:11Šilingrák Team Brno BZámecká restaurace, Rebešovice 
18:00Šabata Petr16:25Chabina Miroslav
17.Čt9.3.2023Old Boys Brno11:7Zámečtí páni z RebešovicKníničská pivnice, Brno Kníničky 
18:00Cepek Petr26:20Šabata Petr
18.Čt30.3.2023Zámečtí páni z Rebešovic14:4Yellow fish BrnoZámecká restaurace, Rebešovice 
18:00Šabata Petr29:13Dozbaba Martin
19.Čt13.4.2023DC Rakol Brno15:3Zámečtí páni z RebešovicPivnice U Ričího, Brno 
18:00Augusta David31:8Mikač David
20.Čt20.4.2023Zámečtí páni z Rebešovic5:13ŠK ModřiceZámecká restaurace, Rebešovice 
18:00Šabata Petr15:28Přibyl Pavel
21.Čt27.4.2023Snipers Brno B11:7Zámečtí páni z RebešovicNa Kulecu, Brno 
18:00Marek Lukáš26:18Šabata Petr
22.Čt4.5.2023Zámečtí páni z Rebešovic3:15Šilingrák Team BrnoZámecká restaurace, Rebešovice 
18:00Šabata Petr9:32Barnek Roman
 autorizovaný výsledek neuatorizovaný výsledek technická kontumace kontumace
 NáhledTiskNahoru

© 2005-2024 Unie šipkových organizací | Designed by © 2014 Petr Gondek | Developed by © 2005-2024 Ing. Martin Lenz
Webmaster | Data dodává systém Leguan © 2002-2024 | Poslední synchronizace: 21.7.2024 12:48
Provoz & Upgrade Insion.cz WebDevelopement

Vytištěno z © 2005-2024 Unie šipkových organizací dne 21.7.2024 12:54:15
Provoz & Upgrade Insion.cz WebDevelopement