Rozpis ligových utkání
UŠO > Rozpis ligových utkání
 NáhledTiskNahoru
1.Krajská liga Vysočina
KoloDenDatumDomácí / kapitánSkóreHosté / kapitánHrací místoAkce
1.Čt7.9.202326ERS Jihlava4:14Wüdle BrtniceJihlava Madeira, Jihlava 
18:00Vlček David15:29Švaříček Jiří
3.St4.10.2023Tajfun Darts Havlíčkův Brod B17:126ERS JihlavaHavlíčkův Brod Tajfun, Havlíčkův Brod 
18:00Veverka František34:6Doležal Kamil
4.Čt5.10.202326ERS Jihlava5:13Dragon Darts JihlavaJihlava Madeira, Jihlava 
18:00Vlček David14:28Kameník Roman
5.Ne15.10.2023Tajfun Darts Havlíčkův Brod17:126ERS JihlavaHavlíčkův Brod Tajfun, Havlíčkův Brod 
16:00Bártl David35:6Doležal Kamil
6.Čt26.10.202326ERS Jihlava8:10Panda JihlavaJihlava Madeira, Jihlava 
18:00Vlček David24:26Bednář Martin
7.Ne12.11.2023Cerberos Netín16:226ERS JihlavaNetín Hospoda Na Jedenáctce, Radostín nad Oslavou 
15:00Kunčar Leopold32:9Doležal Kamil
8.Čt16.11.202326ERS Jihlava2:16DC Přibyslav BJihlava Madeira, Jihlava 
18:00Doležal Kamil16:34Kubát Lukáš
9.Čt23.11.2023Šipková Akademie Dušejov15:326ERS JihlavaDušejov Na Hřišti, Dušejov 
18:00Götthans Kamil30:13Vlček David
10.Čt30.11.202326ERS Jihlava7:11Formanský Dravci JihlavaJihlava Madeira, Jihlava 
18:00Doležal Kamil15:27Novák Radek
11.Út9.1.2024DC Přibyslav18:026ERS JihlavaPřibyslav Pivnice, Přibyslav 
18:00Janošťák Václav36:4Doležal Kamil
12.Čt18.1.202426ERS Jihlava10:8Mašiny z Tajfunu Havlíčkův BrodJihlava Madeira, Jihlava 
18:00Vlček David22:19Jenčík Pavel
13.Ne28.1.2024Ježkovy Voči Větrný Jeníkov 9816:226ERS JihlavaJihlava Pivnice Demlovka, Jihlava 
17:00Medová Marcela34:6Doležal Kamil
14.Út30.1.2024Wüdle Brtnice16:226ERS JihlavaBrtnice Klubovna, Brtnice 
18:00Švaříček Jiří33:9Doležal Kamil
16.Čt15.2.202426ERS Jihlava5:13Tajfun Darts Havlíčkův Brod BJihlava Madeira, Jihlava 
18:00Doležal Kamil14:28Veverka František
17.Ne25.2.2024Dragon Darts Jihlava16:226ERS JihlavaJihlava Madeira, Jihlava 
15:00Kameník Roman33:8Doležal Kamil
18.Čt29.2.202426ERS Jihlava2:16Tajfun Darts Havlíčkův BrodJihlava Madeira, Jihlava 
18:00Vlček David9:33Bártl David
19.Ne10.3.2024Panda Jihlava11:726ERS JihlavaJihlava Pivnice Demlovka, Jihlava 
15:00Bednář Martin28:17Vlček David
20.Čt14.3.202426ERS Jihlava6:12Cerberos NetínJihlava Madeira, Jihlava 
18:00Doležal Kamil14:27Kunčar Leopold
21.Ne7.4.2024DC Přibyslav B14:426ERS JihlavaPřibyslav Pivnice, Přibyslav 
14:00Čermák Michal31:14Doležal Kamil
22.Čt11.4.202426ERS Jihlava3:15Šipková Akademie DušejovJihlava Madeira, Jihlava 
18:00Vlček David11:31Götthans Kamil
23.Čt18.4.2024Formanský Dravci Jihlava12:626ERS JihlavaJihlava Pivnice Demlovka, Jihlava 
18:00Kozák Ondřej28:15Doležal Kamil
24.Čt2.5.202426ERS Jihlava3:15DC PřibyslavJihlava Madeira, Jihlava 
18:00Doležal Kamil6:33Janošťák Václav
25.Ne12.5.2024Mašiny z Tajfunu Havlíčkův Brod13:526ERS JihlavaHavlíčkův Brod Tajfun, Havlíčkův Brod 
16:00Jenčík Pavel28:12Doležal Kamil
26.Čt16.5.202426ERS Jihlava4:14Ježkovy Voči Větrný Jeníkov 98Jihlava Madeira, Jihlava 
18:00Doležal Kamil14:29Medová Marcela
 autorizovaný výsledek neuatorizovaný výsledek technická kontumace kontumace
 NáhledTiskNahoru

© 2005-2024 Unie šipkových organizací | Designed by © 2014 Petr Gondek | Developed by © 2005-2024 Ing. Martin Lenz
Webmaster | Data dodává systém Leguan © 2002-2024 | Poslední synchronizace: 29.5.2024 03:54
Provoz & Upgrade Insion.cz WebDevelopement

Vytištěno z © 2005-2024 Unie šipkových organizací dne 29.5.2024 16:21:33
Provoz & Upgrade Insion.cz WebDevelopement