Rozpis ligových utkání
UŠO > Rozpis ligových utkání
 NáhledTiskNahoru
1.Krajská liga Vysočina
KoloDenDatumDomácí / kapitánSkóreHosté / kapitánHrací místoAkce
1.Čt7.9.202326ERS Jihlava4:14Wüdle BrtniceJihlava Madeira, Jihlava 
18:00Vlček David15:29Švaříček Jiří
2.Út12.9.2023Wüdle Brtnice18:0DC Přibyslav BBrtnice Klubovna, Brtnice 
18:00Švaříček Jiří36:0Čermák Michal
4.Út26.9.2023Wüdle Brtnice7:11Šipková Akademie DušejovBrtnice Klubovna, Brtnice 
18:00Švaříček Jiří15:25Götthans Kamil
5.Čt12.10.2023Tajfun Darts Havlíčkův Brod B12:6Wüdle BrtniceHavlíčkův Brod Tajfun, Havlíčkův Brod 
18:00Veverka František28:16Švaříček Jiří
6.Út24.10.2023Wüdle Brtnice15:3Formanský Dravci JihlavaBrtnice Klubovna, Brtnice 
18:00Švaříček Jiří30:15Kozák Ondřej
7.Ne12.11.2023Dragon Darts Jihlava11:7Wüdle BrtniceJihlava Madeira, Jihlava 
15:00Kameník Roman27:19Čermák Jiří
8.Út14.11.2023Wüdle Brtnice7:11DC PřibyslavBrtnice Klubovna, Brtnice 
18:00Švaříček Jiří18:26Janošťák Václav
9.Ne26.11.2023Tajfun Darts Havlíčkův Brod16:2Wüdle BrtniceHavlíčkův Brod Tajfun, Havlíčkův Brod 
16:00Bártl David32:9Švaříček Jiří
10.Út28.11.2023Wüdle Brtnice12:6Mašiny z Tajfunu Havlíčkův BrodBrtnice Klubovna, Brtnice 
18:00Vondrák Milan28:18Jenčík Pavel
11.Ne14.1.2024Panda Jihlava5:13Wüdle BrtniceJihlava Pivnice Demlovka, Jihlava 
15:00Bednář Martin15:29Svoboda Lukáš
12.Út16.1.2024Wüdle Brtnice3:15Ježkovy Voči Větrný Jeníkov 98Brtnice Klubovna, Brtnice 
18:00Svoboda Lukáš11:30Medová Marcela
13.Ne28.1.2024Cerberos Netín10:8Wüdle BrtniceNetín Hospoda Na Jedenáctce, Radostín nad Oslavou 
15:00Kunčar Leopold24:18Votava Michal
14.Út30.1.2024Wüdle Brtnice16:226ERS JihlavaBrtnice Klubovna, Brtnice 
18:00Švaříček Jiří33:9Doležal Kamil
15.Ne11.2.2024DC Přibyslav B10:8Wüdle BrtnicePřibyslav Pivnice, Přibyslav 
14:00Čermák Michal25:17Votava Michal
17.Čt22.2.2024Šipková Akademie Dušejov14:4Wüdle BrtniceDušejov Na Hřišti, Dušejov 
18:00Krejčí Bohumil29:12Votava Michal
18.Út27.2.2024Wüdle Brtnice11:7Tajfun Darts Havlíčkův Brod BBrtnice Klubovna, Brtnice 
18:00Votava Michal26:22Veverka František
19.Čt7.3.2024Formanský Dravci Jihlava10:9Wüdle BrtniceJihlava Pivnice Demlovka, Jihlava 
18:00Kozák Ondřej26:25Vondrák Milan
20.Út12.3.2024Wüdle Brtnice12:6Dragon Darts JihlavaBrtnice Klubovna, Brtnice 
18:00Čermák Jiří27:19Kameník Roman
21.Út2.4.2024DC Přibyslav15:3Wüdle BrtnicePřibyslav Pivnice, Přibyslav 
18:00Janošťák Václav32:10Votava Michal
22.Út9.4.2024Wüdle Brtnice4:14Tajfun Darts Havlíčkův BrodBrtnice Klubovna, Brtnice 
18:00Votava Michal14:31Bártl David
23.Ne21.4.2024Mašiny z Tajfunu Havlíčkův Brod0:18Wüdle BrtniceHavlíčkův Brod Tajfun, Havlíčkův Brod 
16:000:36
24.Út30.4.2024Wüdle Brtnice13:5Panda JihlavaBrtnice Klubovna, Brtnice 
18:00Švaříček Jiří29:12Bednář Martin
25.Ne12.5.2024Ježkovy Voči Větrný Jeníkov 9818:0Wüdle BrtniceJihlava Pivnice Demlovka, Jihlava 
17:00Medová Marcela36:0Votava Michal
26.Út14.5.2024Wüdle Brtnice13:5Cerberos NetínBrtnice Klubovna, Brtnice 
18:00Votava Michal30:16Minster Marek
 autorizovaný výsledek neuatorizovaný výsledek technická kontumace kontumace
 NáhledTiskNahoru

© 2005-2024 Unie šipkových organizací | Designed by © 2014 Petr Gondek | Developed by © 2005-2024 Ing. Martin Lenz
Webmaster | Data dodává systém Leguan © 2002-2024 | Poslední synchronizace: 13.6.2024 03:54
Provoz & Upgrade Insion.cz WebDevelopement

Vytištěno z © 2005-2024 Unie šipkových organizací dne 13.6.2024 21:27:19
Provoz & Upgrade Insion.cz WebDevelopement