Rozpis ligových utkání
UŠO > Rozpis ligových utkání
  Náhled Tisk Nahoru
1. liga D (B)
Kolo Den Datum Domácí / kapitán Skóre Hosté / kapitán Hrací místo Akce
1. Ne 8.9.2019 Horní Rozptyly Praha B 7 : 11 Pohodáři Praha Bar Chrpa, Praha 4
19:00 Nemeš Jan 22 : 24 Páša Jiří
2. Út 10.9.2019 Pohodáři Praha 3 : 15 Plzeňka Praha U Portlandu, Praha 5
20:00 Páša Jiří 11 : 32 Faltejsek Libor
3. Út 24.9.2019 Brilliant darts Praha 9 : 9 Pohodáři Praha Pod Černým vrchem, Praha 5
19:00 Homola Jiří 22 : 20 Páša Jiří
4. Út 1.10.2019 Pohodáři Praha 2 : 16 Zelená laguna Strančice U Portlandu, Praha 5
20:00 Páša Jiří 12 : 33 Mikeš Jan
5. Ne 13.10.2019 Nervous Praha 10 : 8 Pohodáři Praha Fantazie, Praha 5
18:00 Šťastný Roman 23 : 22 Páša Jiří
6. Út 15.10.2019 Pohodáři Praha 4 : 14 STS Moskovice Praha U Portlandu, Praha 5
20:00 Páša Jiří 15 : 28 Korčáková Renáta
7. Ne 3.11.2019 Mirage Sobín 7 : 11 Pohodáři Praha Pivnice herna Bunkr, Praha 5
19:00 Přída Antonín 19 : 25 Páša Jiří
8. Út 5.11.2019 Pohodáři Praha 2 : 16 Proti proudu Praha U Portlandu, Praha 5
20:00 Páša Jiří 7 : 33 Frei Pavel
9. Ne 24.11.2019 Akademie DC Praha 13 : 5 Pohodáři Praha Klub AJETO P.M.P., Praha 7
18:00 Bayer Petr 30 : 18 Páša Jiří
10. Út 26.11.2019 Pohodáři Praha 7 : 11 Synové výčepu Praha U Portlandu, Praha 5
20:00 Páša Jiří 17 : 27 Vlasák Jan
11. Ne 15.12.2019 Sport club 1930 I Praha 7 : 11 Pohodáři Praha Sport club 1930, Praha 9
18:00 Grabinský Luděk 19 : 24 Páša Jiří
12. Út 7.1.2020 Pohodáři Praha 6 : 12 Amatéři Praha U Portlandu, Praha 5
20:00 Páša Jiří 16 : 26 Kopač Miroslav
13. Ne 12.1.2020 Expendables Praha 10 : 8 Pohodáři Praha Club Kamýk, Praha 4
18:00 Pecha Martin 26 : 19 Páša Jiří
14. Út 14.1.2020 Pohodáři Praha 8 : 10 Horní Rozptyly Praha B U Portlandu, Praha 5
19:00 Páša Jiří 21 : 27 Nemeš Jan
15. Ne 2.2.2020 Plzeňka Praha 17 : 1 Pohodáři Praha Plzeňka, Praha 9
18:00 Faltejsek Libor 35 : 8 Páša Jiří
16. Út 4.2.2020 Pohodáři Praha 9 : 9 Brilliant darts Praha U Portlandu, Praha 5
19:00 Páša Jiří 20 : 20 Homola Jiří
17. Ne 16.2.2020 Zelená laguna Strančice 13 : 5 Pohodáři Praha Restaurace AHV, Stránčice
18:00 Procházka Jaroslav 27 : 14 Páša Jiří
18. Út 25.2.2020 Pohodáři Praha 3 : 15 Nervous Praha U Portlandu, Praha 5
19:00 Páša Jiří 10 : 33 Šťastný Roman
19. Ne 8.3.2020 STS Moskovice Praha 15 : 3 Pohodáři Praha Harlequin Praha, Praha 10
18:00 Záruba Jan 31 : 10 Šabata Pavel
20. Út 17.3.2020 Pohodáři Praha Mirage Sobín U Portlandu, Praha 5
19:00
21. Ne 29.3.2020 Proti proudu Praha Pohodáři Praha Sportbar Hostivař Darts Club, Praha 10
18:00
22. Út 31.3.2020 Pohodáři Praha Akademie DC Praha U Portlandu, Praha 5
19:00
23. Ne 19.4.2020 Synové výčepu Praha Pohodáři Praha Sportovní klub U Sklíčka, Praha 6
18:00
24. Út 21.4.2020 Pohodáři Praha Sport club 1930 I Praha U Portlandu, Praha 5
19:00
25. Ne 3.5.2020 Amatéři Praha Pohodáři Praha Pivnice Pipkin, Praha 4
18:00
26. Út 12.5.2020 Pohodáři Praha Expendables Praha U Portlandu, Praha 5
19:00
  autorizovaný výsledek   neuatorizovaný výsledek   technická kontumace   kontumace
  Náhled Tisk Nahoru

© 2005-2020 Unie šipkových organizací | Designed by © 2014 Petr Gondek | Developed by © 2005-2020 Ing. Martin Lenz
Webmaster | Data dodává systém Leguan © 2002-2020 Ing. Martin Lenz | Poslední synchronizace: 5.7.2020 09:46

Vytištěno z http://www.sipky.org © 2005-2020 Unie šipkových organizací dne 5.7.2020 09:56:44