Rozpis ligových utkání
UŠO > Rozpis ligových utkání
  Náhled Tisk Nahoru
2.liga Vysočina
Kolo Den Datum Domácí / kapitán Skóre Hosté / kapitán Hrací místo Akce
1. Ne 8.9.2019 DC Přibyslav B 12 : 6 Dark Darts Ždírec Přibyslav Pivnice U Jakuba, Přibyslav
14:00 Čermák Michal 26 : 19 Nepraš Lubomír
2. Ne 15.9.2019 Šipková Akademie Dušejov B 12 : 6 Dark Darts Ždírec Dušejov Na Hřišti, Dušejov
13:30 Ždimera Roman 27 : 19 Nepraš Lubomír
3. Ne 22.9.2019 Dark Darts Ždírec 11 : 7 Devious Darts Dušejov Ždírec Plzeňský Hostinec, Ždírec
14:00 Nepraš Lubomír 27 : 20 Brambůrek Petr
4. Ne 6.10.2019 Cunami Panská Lhota 12 : 6 Dark Darts Ždírec Panská Lhota Kulturní dům, Panská Lhota
14:00 Zadražil Milan 29 : 20 Nepraš Lubomír
5. Ne 13.10.2019 Dark Darts Ždírec 6 : 12 Panda Jihlava Ždírec Plzeňský Hostinec, Ždírec
14:00 Nepraš Lubomír 16 : 26 Němec Jaromír
7. Ne 3.11.2019 Dark Darts Ždírec Fčely Střítež Ždírec Plzeňský Hostinec, Ždírec
14:00
8. Ne 10.11.2019 Hospůdka Na Růžku Jihlava Dark Darts Ždírec Jihlava Na Růžku, Jihlava
15:00
9. Ne 17.11.2019 Dark Darts Ždírec Cerberos Velké Meziříčí B Ždírec Plzeňský Hostinec, Ždírec
14:00
10. Ne 1.12.2019 Dragon Darts Jihlava B Dark Darts Ždírec Jihlava Madeira, Jihlava
15:00
11. Ne 8.12.2019 Dark Darts Ždírec Zapomnění Jihlava Ždírec Plzeňský Hostinec, Ždírec
14:00
12. Ne 15.12.2019 Asfaltéři Jihlava Dark Darts Ždírec Jihlava U Suchánků, Jihlava
15:30
13. Ne 12.1.2020 Dark Darts Ždírec Tajfun Darts Havlíčkův Brod B Ždírec Plzeňský Hostinec, Ždírec
14:00
14. Ne 19.1.2020 Krajzont Polná Dark Darts Ždírec Polná Hostinec Krajzont, Polná
14:00
15. Ne 26.1.2020 Dark Darts Ždírec Mašiny z Tajfunu Havlíčkův Brod Ždírec Plzeňský Hostinec, Ždírec
14:00
16. Ne 2.2.2020 Dark Darts Ždírec DC Přibyslav B Ždírec Plzeňský Hostinec, Ždírec
14:00
17. Ne 9.2.2020 Dark Darts Ždírec Šipková Akademie Dušejov B Ždírec Plzeňský Hostinec, Ždírec
14:00
18. Ne 16.2.2020 Devious Darts Dušejov Dark Darts Ždírec Boršov Hostinec, Dušejov
14:00
19. Ne 23.2.2020 Dark Darts Ždírec Cunami Panská Lhota Ždírec Plzeňský Hostinec, Ždírec
14:00
20. St 26.2.2020 Panda Jihlava Dark Darts Ždírec Jihlava Kozlovna, Jihlava
18:00
22. Ne 29.3.2020 Fčely Střítež Dark Darts Ždírec Střítež Restaurace, Střítež
14:00
23. Ne 5.4.2020 Dark Darts Ždírec Hospůdka Na Růžku Jihlava Ždírec Plzeňský Hostinec, Ždírec
14:00
24. Ne 12.4.2020 Cerberos Velké Meziříčí B Dark Darts Ždírec Velké Meziříčí Happy Squash Club, Velké Meziříčí
14:00
25. Ne 19.4.2020 Dark Darts Ždírec Dragon Darts Jihlava B Ždírec Plzeňský Hostinec, Ždírec
14:00
26. Ne 3.5.2020 Zapomnění Jihlava Dark Darts Ždírec Jihlava Klub Zapomnění, Jihlava
15:00
27. Ne 10.5.2020 Dark Darts Ždírec Asfaltéři Jihlava Ždírec Plzeňský Hostinec, Ždírec
14:00
28. Čt 14.5.2020 Tajfun Darts Havlíčkův Brod B Dark Darts Ždírec Havlíčkův Brod Tajfun, Havlíčkův Brod
18:00
29. Ne 24.5.2020 Dark Darts Ždírec Krajzont Polná Ždírec Plzeňský Hostinec, Ždírec
14:00
30. Ne 31.5.2020 Mašiny z Tajfunu Havlíčkův Brod Dark Darts Ždírec Havlíčkův Brod Tajfun, Havlíčkův Brod
15:00
  autorizovaný výsledek   neuatorizovaný výsledek   technická kontumace   kontumace
  Náhled Tisk Nahoru

© 2005-2019 Unie šipkových organizací | Designed by © 2014 Petr Gondek | Developed by © 2005-2019 Ing. Martin Lenz
Webmaster | Data dodává systém Leguan © 2002-2019 Ing. Martin Lenz | Poslední synchronizace: 22.10.2019 23:31

Vytištěno z http://www.sipky.org © 2005-2019 Unie šipkových organizací dne 22.10.2019 23:32:21