Rozpis ligových utkání
UŠO > Rozpis ligových utkání
  Náhled Tisk Nahoru
2.liga Vysočina
Kolo Den Datum Domácí / kapitán Skóre Hosté / kapitán Hrací místo Akce
1. Čt 5.9.2019 Tajfun Darts Havlíčkův Brod B 7 : 11 Panda Jihlava Havlíčkův Brod Tajfun, Havlíčkův Brod
18:00 Petrlík Radek 20 : 27 Němec Jaromír
2. St 11.9.2019 Panda Jihlava 10 : 9 Krajzont Polná Jihlava Kozlovna, Jihlava
18:00 Zána Oldřich 23 : 22 Kašík David
3. Ne 22.9.2019 Mašiny z Tajfunu Havlíčkův Brod 11 : 7 Panda Jihlava Havlíčkův Brod Tajfun, Havlíčkův Brod
15:00 Pleskač Bohumil 28 : 19 Zána Oldřich
4. St 2.10.2019 Panda Jihlava 14 : 4 DC Přibyslav B Jihlava Kozlovna, Jihlava
18:00 Zána Oldřich 31 : 18 Pokorný Jakub
5. Ne 13.10.2019 Dark Darts Ždírec 6 : 12 Panda Jihlava Ždírec Plzeňský Hostinec, Ždírec
14:00 Nepraš Lubomír 16 : 26 Němec Jaromír
6. St 16.10.2019 Panda Jihlava 12 : 6 Devious Darts Dušejov Jihlava Kozlovna, Jihlava
18:00 Zána Oldřich 26 : 14 Veleková Dagmar
7. Ne 3.11.2019 Cunami Panská Lhota 10 : 8 Panda Jihlava Panská Lhota Kulturní dům, Panská Lhota
14:00 Zadražil Milan 22 : 18 Poláček Luboš
8. Ne 10.11.2019 Šipková Akademie Dušejov B 9 : 10 Panda Jihlava Dušejov Na Hřišti, Dušejov
13:30 Ždimera Roman 22 : 26 Zána Oldřich
10. Ne 1.12.2019 Fčely Střítež Panda Jihlava Střítež Restaurace, Střítež
14:00
11. St 4.12.2019 Panda Jihlava Hospůdka Na Růžku Jihlava Jihlava Kozlovna, Jihlava
18:00
12. Ne 15.12.2019 Cerberos Velké Meziříčí B Panda Jihlava Velké Meziříčí Happy Squash Club, Velké Meziříčí
14:00
13. St 8.1.2020 Panda Jihlava Dragon Darts Jihlava B Jihlava Kozlovna, Jihlava
18:00
14. Ne 19.1.2020 Zapomnění Jihlava Panda Jihlava Jihlava Klub Zapomnění, Jihlava
15:00
15. St 22.1.2020 Panda Jihlava Asfaltéři Jihlava Jihlava Kozlovna, Jihlava
18:00
16. St 29.1.2020 Panda Jihlava Tajfun Darts Havlíčkův Brod B Jihlava Kozlovna, Jihlava
18:00
17. Ne 9.2.2020 Krajzont Polná Panda Jihlava Polná Hostinec Krajzont, Polná
14:00
18. St 12.2.2020 Panda Jihlava Mašiny z Tajfunu Havlíčkův Brod Jihlava Kozlovna, Jihlava
18:00
19. Ne 23.2.2020 DC Přibyslav B Panda Jihlava Přibyslav Pivnice U Jakuba, Přibyslav
14:00
20. St 26.2.2020 Panda Jihlava Dark Darts Ždírec Jihlava Kozlovna, Jihlava
18:00
21. Ne 22.3.2020 Devious Darts Dušejov Panda Jihlava Boršov Hostinec, Dušejov
14:00
22. St 25.3.2020 Panda Jihlava Cunami Panská Lhota Jihlava Kozlovna, Jihlava
18:00
23. St 1.4.2020 Panda Jihlava Šipková Akademie Dušejov B Jihlava Kozlovna, Jihlava
18:00
25. St 15.4.2020 Panda Jihlava Fčely Střítež Jihlava Kozlovna, Jihlava
18:00
26. Ne 3.5.2020 Hospůdka Na Růžku Jihlava Panda Jihlava Jihlava Na Růžku, Jihlava
15:00
27. St 6.5.2020 Panda Jihlava Cerberos Velké Meziříčí B Jihlava Kozlovna, Jihlava
18:00
28. Ne 17.5.2020 Dragon Darts Jihlava B Panda Jihlava Jihlava Madeira, Jihlava
15:00
29. St 20.5.2020 Panda Jihlava Zapomnění Jihlava Jihlava Kozlovna, Jihlava
18:00
30. Ne 31.5.2020 Asfaltéři Jihlava Panda Jihlava Jihlava U Suchánků, Jihlava
15:30
  autorizovaný výsledek   neuatorizovaný výsledek   technická kontumace   kontumace
  Náhled Tisk Nahoru

© 2005-2019 Unie šipkových organizací | Designed by © 2014 Petr Gondek | Developed by © 2005-2019 Ing. Martin Lenz
Webmaster | Data dodává systém Leguan © 2002-2019 Ing. Martin Lenz | Poslední synchronizace: 16.11.2019 02:14

Vytištěno z http://www.sipky.org © 2005-2019 Unie šipkových organizací dne 16.11.2019 02:14:29