Rozpis ligových utkání
UŠO > Rozpis ligových utkání
 NáhledTiskNahoru
Extraliga B (čtvrtek)
KoloDenDatumDomácí / kapitánSkóreHosté / kapitánHrací místoAkce
1.St20.9.2023Šilingrák Team Brno17:1ŠK ModřiceBrno - Šilingrák, Brno - střed 
18:00Barnek Roman35:6Kopřiva Radek
2.St27.9.2023Snipers Brno4:14Šilingrák Team BrnoNa Kulecu, Brno 
18:00Hodovanec Jiří10:30Barnek Roman
3.St4.10.2023Šilingrák Team Brno11:7Šilingrák Team Brno BBrno - Šilingrák, Brno - střed 
18:00Barnek Roman27:19Bezůšek Pavel
5.St18.10.2023Šilingrák Team Brno17:1Frogs ŽabčiceBrno - Šilingrák, Brno - střed 
18:00Barnek Roman34:3Mráz Hanuš
6.Čt26.10.2023DC Rakol Brno8:10Šilingrák Team BrnoPivnice U Ričího, Brno 
18:00Staňek Rudolf18:23Barnek Roman
7.St1.11.2023Šilingrák Team Brno16:2Snipers Brno BBrno - Šilingrák, Brno - střed 
18:00Barnek Roman33:8Marek Lukáš
8.Čt9.11.2023Pardálové Brno4:14Šilingrák Team BrnoPivnice U Svatých, Brno-střed 
18:00Nádeníček František11:31Barnek Roman
9.St15.11.2023Šilingrák Team Brno16:2ŠK Paleta VyškovBrno - Šilingrák, Brno - střed 
18:00Barnek Roman33:8Formánek Martin
10.St22.11.2023Šilingrák Team Brno17:1Yellow fish BrnoBrno - Šilingrák, Brno - střed 
18:00Barnek Roman34:5Vojta Radim
11.Čt30.11.2023Hydra Darts Bučovice3:15Šilingrák Team BrnoRestaurace Litovel Bučovice, Bučovice 
18:00Zoul Martin9:30Barnek Roman
12.St6.12.2023Šilingrák Team Brno17:1Zámečtí páni z RebešovicBrno - Šilingrák, Brno - střed 
18:00Barnek Roman34:3Šabata Petr
13.Čt14.12.2023Kavárka Brno5:13Šilingrák Team BrnoHospoda Kavárka, Brno 
18:00Gric Dan14:30Přibyl Pavel
14.Čt1.2.2024ŠK Modřice2:16Šilingrák Team BrnoRestaurace U Matěje, Modřice 
18:00Kopřiva Radek8:33Přibyl Pavel
15.St14.2.2024Šilingrák Team Brno14:4Snipers BrnoBrno - Šilingrák, Brno - střed 
18:00Barnek Roman29:10Klein Tomáš
16.Po4.3.2024Šilingrák Team Brno B6:12Šilingrák Team BrnoBrno - Šilingrák, Brno - střed 
18:00Bezůšek Pavel15:27Barnek Roman
18.Čt7.3.2024Frogs Žabčice2:16Šilingrák Team BrnoPřísnotice - V zatáčce, Přísnotice 
18:00Mráz Hanuš10:34Barnek Roman
19.St13.3.2024Šilingrák Team Brno12:6DC Rakol BrnoBrno - Šilingrák, Brno - střed 
18:00Barnek Roman27:21Dokoupil Karel
20.St20.3.2024Snipers Brno B4:14Šilingrák Team BrnoNa Kulecu, Brno 
18:00Marek Lukáš13:31Přibyl Pavel
21.St3.4.2024Šilingrák Team Brno12:6Pardálové BrnoBrno - Šilingrák, Brno - střed 
18:00Barnek Roman27:14Vališ Antonín
22.Čt11.4.2024ŠK Paleta Vyškov6:12Šilingrák Team BrnoCafe bar na Paletě, Vyškov 
18:00Hynšt Vítězslav13:27Barnek Roman
23.Čt18.4.2024Yellow fish Brno2:16Šilingrák Team BrnoBrno - Kulečníkový klub Yellow Fish, Brno 
18:00Dozbaba Martin8:32Barnek Roman
24.St24.4.2024Šilingrák Team Brno15:3Hydra Darts BučoviceBrno - Šilingrák, Brno - střed 
18:00Barnek Roman31:10Obdržálek Alois
25.Čt2.5.2024Zámečtí páni z Rebešovic5:13Šilingrák Team BrnoZámecká restaurace, Rebešovice 
18:00Šabata Petr14:28Barnek Roman
26.St8.5.2024Šilingrák Team Brno12:6Kavárka BrnoBrno - Šilingrák, Brno - střed 
18:00Barnek Roman26:17Gric Dan
 autorizovaný výsledek neuatorizovaný výsledek technická kontumace kontumace
 NáhledTiskNahoru

© 2005-2024 Unie šipkových organizací | Designed by © 2014 Petr Gondek | Developed by © 2005-2024 Ing. Martin Lenz
Webmaster | Data dodává systém Leguan © 2002-2024 | Poslední synchronizace: 16.7.2024 10:18
Provoz & Upgrade Insion.cz WebDevelopement

Vytištěno z © 2005-2024 Unie šipkových organizací dne 16.7.2024 10:23:29
Provoz & Upgrade Insion.cz WebDevelopement