Rozpis ligových utkání
UŠO > Rozpis ligových utkání
 NáhledTiskNahoru
3.C LIGA UŠO KARLOVARSKO
KoloDenDatumDomácí / kapitánSkóreHosté / kapitánHrací místoAkce
1.So17.9.2022Holíci Jáchymov10:9RAF Škodíci HroznětínJáchymov Pension Regrus, Jáchymov 
16:00Čech Rostislav24:23Hron Dalibor
2.Ne25.9.2022RAF Škodíci Hroznětín11:7Lamy NejdekHroznětín Rafanda, Hroznětín 
13:00Hron Dalibor27:17Pomije Miloslav
3.Ne2.10.2022Republica C Karlovy Vary13:5RAF Škodíci HroznětínK. Vary Republika Bar, Karlovy Vary 
16:00Mäsár Bílská Nikola28:18Hron Dalibor
4.Ne9.10.2022RAF Škodíci Hroznětín5:13Vendetta B Nová RoleHroznětín Rafanda, Hroznětín 
13:00Hron Dalibor17:28Feix Eda
5.Ne23.10.2022RAF Škodíci Hroznětín5:13LVI Karlovy VaryHroznětín Rafanda, Hroznětín 
13:00Hron Dalibor16:29Počta Tomáš
6.So29.10.2022Šviháci Jáchymov15:3RAF Škodíci HroznětínJáchymov Taverna Terasa, Jáchymov 
13:00Janeczek Lubomír32:11Hron Dalibor
7.Ne6.11.2022RAF Škodíci Hroznětín3:15DC Gorily Sadov BHroznětín Rafanda, Hroznětín 
13:00Hron Dalibor13:31Koch Radek
8.Ne13.11.2022RAF Škodíci Hroznětín12:6Vendetta A Nová RoleHroznětín Rafanda, Hroznětín 
13:00Hron Dalibor28:17Kopetzká Anna
9.Ne20.11.2022RAF Škodíci Hroznětín11:7DC Gorily Sadov AHroznětín Rafanda, Hroznětín 
13:00Hron Dalibor23:20Murčová Petra
10.Ne27.11.2022RAF Škodíci Hroznětín7:11Střelci JáchymovHroznětín Rafanda, Hroznětín 
13:00Hron Dalibor20:25Boudný David
11.Ne4.12.2022RAF Škodíci Hroznětín7:11Kolečko Škodíci C OstrovHroznětín Rafanda, Hroznětín 
13:00Hron Dalibor16:25Maron Lukáš
12.Ne12.2.2023RAF Škodíci Hroznětín6:12Holíci JáchymovHroznětín Rafanda, Hroznětín 
13:00Hron Dalibor20:28Čech Rostislav
13.Ne19.2.2023Lamy Nejdek10:9RAF Škodíci HroznětínNejdek Tisport Bar U Jacka, Nejdek 
14:00Pomije Miloslav21:22Hron Dalibor
14.Ne5.3.2023RAF Škodíci Hroznětín6:12Republica C Karlovy VaryHroznětín Rafanda, Hroznětín 
13:00Hron Dalibor17:26Mäsár Bílská Nikola
15.So11.3.2023Vendetta B Nová Role11:7RAF Škodíci HroznětínNová Role Bar Vendetta, Nová role 
14:00Karpišová Šárka23:19Hron Dalibor
16.Ne26.3.2023LVI Karlovy Vary12:6RAF Škodíci HroznětínK. Vary Club Náplavka, Karlovy Vary 
17:00Mitáček Lukáš27:15Hron Dalibor
17.Ne2.4.2023RAF Škodíci Hroznětín7:11Šviháci JáchymovHroznětín Rafanda, Hroznětín 
13:00Hron Dalibor21:25Janeczek Lubomír
18.Ne23.4.2023DC Gorily Sadov B15:3RAF Škodíci HroznětínSadov - DK - Restaurace, Sadov 
15:00Koch Radek30:12Hron Dalibor
19.So29.4.2023Vendetta A Nová Role18:0RAF Škodíci HroznětínNová Role Bar Vendetta, Nová role 
14:00Waldman Rudolf36:0Hron Dalibor
20.Ne14.5.2023DC Gorily Sadov A7:11RAF Škodíci HroznětínSadov - DK - Restaurace, Sadov 
15:00Murčová Petra18:23Hron Dalibor
21.So20.5.2023Střelci Jáchymov9:10RAF Škodíci HroznětínJáchymov Taverna Terasa, Jáchymov 
16:00Plaček Emil23:23Hron Dalibor
22.So27.5.2023Kolečko Škodíci C Ostrov13:5RAF Škodíci HroznětínOstrov Pivnice Kolečko, Ostrov 
17:00Esková Miroslava28:12Hron Dalibor
 autorizovaný výsledek neuatorizovaný výsledek technická kontumace kontumace
 NáhledTiskNahoru

© 2005-2024 Unie šipkových organizací | Designed by © 2014 Petr Gondek | Developed by © 2005-2024 Ing. Martin Lenz
Webmaster | Data dodává systém Leguan © 2002-2024 | Poslední synchronizace: 2.3.2024 20:18
Provoz & Upgrade Insion.cz WebDevelopement

Vytištěno z © 2005-2024 Unie šipkových organizací dne 2.3.2024 20:34:21
Provoz & Upgrade Insion.cz WebDevelopement