Rozpis ligových utkání
UŠO > Rozpis ligových utkání
 NáhledTiskNahoru
2. liga B
KoloDenDatumDomácí / kapitánSkóreHosté / kapitánHrací místoAkce
1.Ne10.9.2023Šipky Pátek8:10Ostré hroty ĆelákoviceHostinec na Návsi, Pátek 
16:00Mrázek Miroslav21:22Zikmund Petr
2.Ne17.9.2023Šipky Pátek11:7Cirkus Citrus PečkyHostinec na Návsi, Pátek 
16:00Mrázek Miroslav26:19Nejedlý Josef
3.Ne1.10.2023Darts club Eso Milovice11:7Šipky PátekSport bar ESO, Milovice 
14:00Antonín Jaroslav24:17Mrázek Miroslav
4.Ne8.10.2023Šipky Pátek12:6Sgt. Pepik's Band Praha CHostinec na Návsi, Pátek 
16:00Mrázek Miroslav25:16Slugeň Jan
5.Ne22.10.2023Šipky Loučeň3:15Šipky PátekHostinec na Patříně, Loučeň 
17:00Hropko Michal14:32Mrázek Miroslav
6.Ne29.10.2023Šipky Pátek7:11Postřižinský expres VelelibyHostinec na Návsi, Pátek 
16:00Mrázek Miroslav18:27Fiala Tomáš
7.So11.11.2023Plechovky Pečky B8:10Šipky PátekHospoda Na hřišti Pečky, Pečky 
18:00Vlček Pavel18:26Mrázek Miroslav
8.Ne19.11.2023Šipky Pátek7:11RKDM MiloviceHostinec na Návsi, Pátek 
16:00Mrázek Miroslav18:26Šlambor Ladislav
9.Ne26.11.2023Rafani Záryby10:8Šipky PátekHostinec Na hřišti Záryby, Záryby 
18:00Brejcha Luboš25:20Mrázek Miroslav
10.Ne10.12.2023Šipky Pátek12:6Future PrahaHostinec na Návsi, Pátek 
16:00Zeithaml Zdeněk28:17Řezáč Jaroslav
11.Ne17.12.2023Žraloci Cerhenice12:6Šipky PátekSokolovna Cerhenice, Cerhenice 
18:00Žižka Martin26:17Mrázek Miroslav
12.Ne7.1.2024Ostré hroty Ćelákovice5:13Šipky PátekHospoda U Kubelků, Čelákovice 
17:00Zikmund Petr14:29Mrázek Miroslav
13.So13.1.2024Cirkus Citrus Pečky7:11Šipky PátekBowling Restaurace Siňorita, Pečky 
15:00Nejedlý Josef20:26Mrázek Miroslav
14.Ne28.1.2024Šipky Pátek9:9Darts club Eso MiloviceHostinec na Návsi, Pátek 
16:00Mrázek Miroslav22:25Antonín Jaroslav
15.Ne11.2.2024Sgt. Pepik's Band Praha C4:14Šipky PátekBar Devítka, Praha 9 
18:00Slugeň Jan14:31Mrázek Miroslav
16.Ne25.2.2024Šipky Pátek10:8Šipky LoučeňHostinec na Návsi, Pátek 
16:00Mrázek Miroslav23:20Hropko Michal
17.Ne10.3.2024Postřižinský expres Veleliby9:9Šipky PátekHospoda Postřižinský Expres, Nymburk 
16:00Fiala Tomáš24:23Mrázek Miroslav
18.Ne17.3.2024Šipky Pátek12:6Plechovky Pečky BHostinec na Návsi, Pátek 
16:00Mrázek Miroslav25:17Andres Jaromír
19.Út2.4.2024RKDM Milovice8:10Šipky Pátek 
19:00Slabá Lucie20:23Mrázek Miroslav
20.Ne21.4.2024Šipky Pátek11:7Rafani ZárybyHostinec na Návsi, Pátek 
16:00Mrázek Miroslav26:19Brejcha Luboš
21.Ne12.5.2024Future Praha8:10Šipky PátekU Bobra Praha, Praha 9 
16:00Řezáč Jaroslav21:25Bašek Václav
22.Ne19.5.2024Šipky Pátek5:13Žraloci CerheniceHostinec na Návsi, Pátek 
16:00Mrázek Miroslav14:29Žižka Martin
 autorizovaný výsledek neuatorizovaný výsledek technická kontumace kontumace
 NáhledTiskNahoru

© 2005-2024 Unie šipkových organizací | Designed by © 2014 Petr Gondek | Developed by © 2005-2024 Ing. Martin Lenz
Webmaster | Data dodává systém Leguan © 2002-2024 | Poslední synchronizace: 24.7.2024 12:18
Provoz & Upgrade Insion.cz WebDevelopement

Vytištěno z © 2005-2024 Unie šipkových organizací dne 24.7.2024 13:10:17
Provoz & Upgrade Insion.cz WebDevelopement