Rozpis ligových utkání
UŠO > Rozpis ligových utkání
 NáhledTiskNahoru
2. liga E
KoloDenDatumDomácí / kapitánSkóreHosté / kapitánHrací místoAkce
1.Ne6.9.2015ŠIKL Lysá nad Labem13:5Šipky Pátek 
18:00Vykydal Vladimír27:15Bek Tomáš
2.Ne13.9.2015Šipky Pátek8:10ŠIKL Lysá nad Labem BHostinec na Návsi, Pátek 
18:00Bek Tomáš19:27Vávra Martin
3.Ne20.9.2015Nymburk Lions B12:6Šipky Pátek 
18:00Černý Bohdan28:16Bek Tomáš
4.Ne4.10.2015Šipky Pátek5:13Essa Okřínek BHostinec na Návsi, Pátek 
18:00Bek Tomáš15:27Jelínek Milan
5.Ne11.10.2015180 Chemik Polabec B13:5Šipky PátekU Chemika, Poděbrady 
18:00Kuchař Vladimír26:16Bek Tomáš
6.Ne25.10.2015Šipky Pátek9:9Beta darts SemčiceHostinec na Návsi, Pátek 
18:00Bek Tomáš21:19Hynek Ondřej
7.Ne1.11.2015RKDM Milovice12:6Šipky Pátek 
18:00Wretzel Ivan27:15Bek Tomáš
8.Ne8.11.2015Šipky Pátek7:11Old school OkřínekHostinec na Návsi, Pátek 
18:00Bek Tomáš19:25Heřmánek Martin
9.Ne22.11.2015Top Citrus Čachovice B11:7Šipky PátekHostinec U Wallerů, Čachovice 
14:00Hyška Milan27:22Bek Tomáš
10.Ne29.11.2015Šipky Pátek7:11Džemala Kozačky MiloviceHostinec na Návsi, Pátek 
18:00Bek Tomáš19:25Hršel Lubomír
11.Ne6.12.2015Šviháci lázenští Poděbrady9:9Šipky Pátek 
18:00Popovský Jiří22:21Bek Tomáš
12.Ne20.12.2015Šipky Pátek6:12U Sparťana PoděbradyHostinec na Návsi, Pátek 
18:00Bek Tomáš19:26Maršíček Oldřich
13.Ne3.1.2016Hej - rup Dolní Bukovina10:8Šipky Pátek 
18:00Kynzlová Hedvika25:20Bek Tomáš
14.Ne10.1.2016Šipky Pátek10:8ŠIKL Lysá nad LabemHostinec na Návsi, Pátek 
18:00Bek Tomáš23:21Vykydal Vladimír
15.Ne17.1.2016ŠIKL Lysá nad Labem B10:8Šipky Pátek 
18:00Vávra Martin23:19Bek Tomáš
16.Ne31.1.2016Šipky Pátek8:10Nymburk Lions BHostinec na Návsi, Pátek 
18:00Bek Tomáš22:21Černý Bohdan
17.So6.2.2016Essa Okřínek B9:9Šipky Pátek 
18:00Němcová Michaela26:24Bek Tomáš
18.Ne14.2.2016Šipky Pátek12:6180 Chemik Polabec BHostinec na Návsi, Pátek 
18:00Bek Tomáš24:18Kuchař Vladimír
19.Ne28.2.2016Beta darts Semčice8:10Šipky Pátek 
17:00Hynek Ondřej20:26Bek Tomáš
20.Ne13.3.2016Šipky Pátek8:10RKDM MiloviceHostinec na Návsi, Pátek 
18:00Bek Tomáš19:24Wretzel Ivan
21.So19.3.2016Old school Okřínek8:10Šipky Pátek 
18:00Heřmánek Martin20:24Bek Tomáš
22.Ne3.4.2016Šipky Pátek4:14Top Citrus Čachovice BHostinec na Návsi, Pátek 
18:00Bek Tomáš16:29Hyška Milan
23.Ne10.4.2016Džemala Kozačky Milovice11:7Šipky PátekPenzion Kotvas, Milovice 
18:00Hršel Lubomír25:20Bek Tomáš
24.Ne24.4.2016Šipky Pátek8:10Šviháci lázenští PoděbradyHostinec na Návsi, Pátek 
18:00Bek Tomáš20:24Popovský Jiří
25.Ne8.5.2016U Sparťana Poděbrady10:8Šipky PátekU Sparťana, Poděbrady 
18:00Maršíček Oldřich24:19Bek Tomáš
26.Ne15.5.2016Šipky Pátek7:11Hej - rup Dolní BukovinaHostinec na Návsi, Pátek 
18:00Bek Tomáš18:25Kynzlová Hedvika
 autorizovaný výsledek neuatorizovaný výsledek technická kontumace kontumace
 NáhledTiskNahoru

© 2005-2024 Unie šipkových organizací | Designed by © 2014 Petr Gondek | Developed by © 2005-2024 Ing. Martin Lenz
Webmaster | Data dodává systém Leguan © 2002-2024 | Poslední synchronizace: 21.4.2024 03:24
Provoz & Upgrade Insion.cz WebDevelopement

Vytištěno z © 2005-2024 Unie šipkových organizací dne 21.4.2024 03:24:55
Provoz & Upgrade Insion.cz WebDevelopement