Rozpis ligových utkání
UŠO > Rozpis ligových utkání
 NáhledTiskNahoru
Středovýchodní konference
KoloDenDatumDomácí / kapitánSkóreHosté / kapitánHrací místoAkce
1.Ne11.9.2022ŠK Vyškov12:6Trosky LitomyšlSvitavy Sport Bar, Svitavy 
11:00Dofek Leoš27:19Dostál Petr
3.Ne11.9.2022Trosky Litomyšl13:5Prima Plus Česká Skalice (V. Třebešov) 
16:00Dostál Petr29:17Ulrich Michal
6.Ne2.10.2022Prima Plus Česká Skalice (V. Třebešov)7:11Trosky Litomyšl 
11:00Ulrich Michal19:26Dostál Petr
4.Ne2.10.2022Trosky Litomyšl10:940+ Trutnov (V. Třebešov)Velký Třebešov U Vagonu restaurace, Velký Třebešov 
13:45Dostál Petr24:18Davídek Antonín
7.Ne13.11.2022Trosky Litomyšl6:12Mustang BrnoHospůdka Na hřišti Brno- Jundrov, Brno 
11:00Dostál Petr16:29Bašný David
8.Ne13.11.2022ŠK Vyškov6:12Trosky LitomyšlHospůdka Na hřišti Brno- Jundrov, Brno 
13:45Březovský Bořivoj17:27Dostál Petr
11.Ne4.12.2022Mustang Brno10:8Trosky LitomyšlVelký Třebešov U Vagonu restaurace, Velký Třebešov 
13:45Bašný David25:20Dostál Petr
12.Ne4.12.202240+ Trutnov (V. Třebešov)10:8Trosky LitomyšlVelký Třebešov U Vagonu restaurace, Velký Třebešov 
16:00Davídek Antonín23:21Dostál Petr
13.Ne15.1.2023Trosky Litomyšl8:1040+ Trutnov (V. Třebešov)Česká Třebová Za Vodou, Česká Třebová 
11:00Dostál Petr22:23Davídek Antonín
15.Ne15.1.2023Trosky Litomyšl11:7ŠK VyškovČeská Třebová Za Vodou, Česká Třebová 
16:00Dostál Petr25:21Březovský Bořivoj
17.Ne12.2.2023Trosky Litomyšl9:10ŠK VyškovPivnice Knihovna, Olomouc 
13:45Dostál Petr26:24Březovský Bořivoj
18.Ne12.2.2023Trosky Litomyšl10:8Kaspec Libina (Olomouc)Pivnice Knihovna, Olomouc 
16:00Dostál Petr24:23Skopalík Zbyněk
20.Ne12.2.2023Trosky Litomyšl8:10Kaspec Libina (Olomouc)Velký Třebešov U Vagonu restaurace, Velký Třebešov 
18:00Dostál Petr20:23Skopalík Zbyněk
21.Ne12.3.2023Prima Plus Česká Skalice (V. Třebešov)5:13Trosky LitomyšlČeská Třebová Za Vodou, Česká Třebová 
09:00Ulrich Michal17:27Dostál Petr
22.Ne12.3.2023Trosky Litomyšl10:8Prima Plus Česká Skalice (V. Třebešov)Česká Třebová Za Vodou, Česká Třebová 
11:00Dostál Petr23:21Ulrich Michal
24.Ne12.3.2023Mustang Brno10:9Trosky LitomyšlČeská Třebová Za Vodou, Česká Třebová 
16:00Bašný David25:22Dostál Petr
26.Ne16.4.2023Kaspec Libina (Olomouc)12:6Trosky LitomyšlHospůdka Na hřišti Brno- Jundrov, Brno 
13:45Skopalík Zbyněk27:20Dostál Petr
27.Ne16.4.2023Trosky Litomyšl9:10Mustang BrnoHospůdka Na hřišti Brno- Jundrov, Brno 
16:00Dostál Petr21:25Bašný David
29.Ne14.5.2023Kaspec Libina (Olomouc)10:8Trosky LitomyšlVelký Třebešov U Vagonu restaurace, Velký Třebešov 
13:45Skopalík Zbyněk26:19Dostál Petr
30.Ne14.5.202340+ Trutnov (V. Třebešov)8:10Trosky LitomyšlVelký Třebešov U Vagonu restaurace, Velký Třebešov 
16:00Davídek Antonín21:26Ondo Michal
 autorizovaný výsledek neuatorizovaný výsledek technická kontumace kontumace
 NáhledTiskNahoru

© 2005-2024 Unie šipkových organizací | Designed by © 2014 Petr Gondek | Developed by © 2005-2024 Ing. Martin Lenz
Webmaster | Data dodává systém Leguan © 2002-2024 | Poslední synchronizace: 3.3.2024 03:48
Provoz & Upgrade Insion.cz WebDevelopement

Vytištěno z © 2005-2024 Unie šipkových organizací dne 3.3.2024 03:50:00
Provoz & Upgrade Insion.cz WebDevelopement