Rozpis ligových utkání
UŠO > Rozpis ligových utkání
 NáhledTiskNahoru
E.liga Divize A Hradec Králové
KoloDenDatumDomácí / kapitánSkóreHosté / kapitánHrací místoAkce
1.Ne6.9.2020ŠK Běleč nad Orlicí A11:7ŠK Běleč nad Orlicí DBěleč n.O. Bistro U Štěpánků, Běleč nad Orlicí 
17:30Štěpánková Veronika27:18Šedivá Kopta Michaela
4.Po5.10.2020ŠK Běleč nad Orlicí D5:13Hrádek BoysBěleč n.O. Bistro U Štěpánků, Běleč nad Orlicí 
17:30Šedivá Kopta Michaela12:30Danda Jiří
5.Po12.10.2020Votroci Hradec KrálovéŠK Běleč nad Orlicí DHradec Králové Hospůdka Sova, Hradec Králové 
17:30
6.Po19.10.2020ŠK Běleč nad Orlicí DMonsters Velký PřelovBěleč n.O. Bistro U Štěpánků, Běleč nad Orlicí 
17:30
7.Po26.10.2020Orličtí Rytíři Hradec KrálovéŠK Běleč nad Orlicí DHradec Králové Bar U Kozatý, Hradec Králové 
17:30
3.So31.10.2020Klucy Hradec KrálovéŠK Běleč nad Orlicí DHradec Králové Smíchovská restaurace, Hradec Králové 2 
17:30
8.Po2.11.2020BKV Hradec KrálovéŠK Běleč nad Orlicí DHradec Králové U lva, Hradec Králové 
17:30
9.Po9.11.2020ŠK Běleč nad Orlicí DThe Sharks Hradec KrálovéBěleč n.O. Bistro U Štěpánků, Běleč nad Orlicí 
17:30
10.Ne22.11.2020Sedláci Hradec KrálovéŠK Běleč nad Orlicí DHradec Králové Sv. Dvory Selský Dvůr, Hradec králové 
17:30
11.Po30.11.2020ŠK Běleč nad Orlicí DPanteři PohřebačkaBěleč n.O. Bistro U Štěpánků, Běleč nad Orlicí 
17:30
12.Ne6.12.2020Starý BydžovŠK Běleč nad Orlicí DStarý Bydžov Obecní hospoda, Starý Bydžov 
17:30
13.Po14.12.2020ŠK Běleč nad Orlicí DBrutální Nikita Hradec KrálovéBěleč n.O. Bistro U Štěpánků, Běleč nad Orlicí 
17:30
14.Po1.2.2021ŠK Běleč nad Orlicí DŠK Běleč nad Orlicí ABěleč n.O. Bistro U Štěpánků, Běleč nad Orlicí 
17:30
16.Po15.2.2021ŠK Běleč nad Orlicí DKlucy Hradec KrálovéBěleč n.O. Bistro U Štěpánků, Běleč nad Orlicí 
17:30
17.Ne21.2.2021Hrádek BoysŠK Běleč nad Orlicí DHrádek na kopečku, Hrádek 
17:30
18.Po1.3.2021ŠK Běleč nad Orlicí DVotroci Hradec KrálovéBěleč n.O. Bistro U Štěpánků, Běleč nad Orlicí 
17:30
19.Ne14.3.2021Monsters Velký PřelovŠK Běleč nad Orlicí DVelký Přelov rybník, Černožice 
17:30
20.Po22.3.2021ŠK Běleč nad Orlicí DOrličtí Rytíři Hradec KrálovéBěleč n.O. Bistro U Štěpánků, Běleč nad Orlicí 
17:30
21.Po29.3.2021ŠK Běleč nad Orlicí DBKV Hradec KrálovéBěleč n.O. Bistro U Štěpánků, Běleč nad Orlicí 
17:30
22.Út13.4.2021The Sharks Hradec KrálovéŠK Běleč nad Orlicí DHradec Králové Orlice Bar a Club, Hradec Králové 
17:30
23.Po19.4.2021ŠK Běleč nad Orlicí DSedláci Hradec KrálovéBěleč n.O. Bistro U Štěpánků, Běleč nad Orlicí 
17:30
24.Ne25.4.2021Panteři PohřebačkaŠK Běleč nad Orlicí DPohřebačka Restaurace U větrného mlýna, Pohřebačka 156 
17:30
25.Po3.5.2021ŠK Běleč nad Orlicí DStarý BydžovBěleč n.O. Bistro U Štěpánků, Běleč nad Orlicí 
17:30
26.Ne9.5.2021Brutální Nikita Hradec KrálovéŠK Běleč nad Orlicí DHradec Králové U Dvořáků, Hradec Králové 
17:30
 autorizovaný výsledek neuatorizovaný výsledek technická kontumace kontumace
 NáhledTiskNahoru

© 2005-2021 Unie šipkových organizací | Designed by © 2014 Petr Gondek | Developed by © 2005-2021 Ing. Martin Lenz
Webmaster | Data dodává systém Leguan © 2002-2021 | Poslední synchronizace: 15.6.2021 18:48
Provoz & Upgrade Insion.cz WebDevelopement

Vytištěno z © 2005-2021 Unie šipkových organizací dne 15.6.2021 19:08:51
Provoz & Upgrade Insion.cz WebDevelopement