Rozpis ligových utkání
UŠO > Rozpis ligových utkání
 NáhledTiskNahoru
Středovýchodní konference
KoloDenDatumDomácí / kapitánSkóreHosté / kapitánHrací místoAkce
1.Ne10.9.2023Olympia Tábor11:7ŠK Vyškov (Ivanovice)Tipsport bar Dukla, Vyškov 
11:00Křepelka Čestmír26:17Dofek Leoš
1.Ne10.9.2023Kaspec Libina (Olomouc)7:11Olympia TáborTipsport bar Dukla, Vyškov 
13:45Skopalík Zbyněk20:26Křepelka Čestmír
2.Ne24.9.2023Dream Team Tornádo Jirkov11:7Olympia TáborDK Žďár nad Sázavou, Žďár nad Sázavou 
10:30Jičínský Milan24:17Křepelka Čestmír
2.Ne24.9.2023Olympia Tábor13:5DEXTEROUS Krásný LesDK Žďár nad Sázavou, Žďár nad Sázavou 
12:30Křepelka Čestmír27:18Malý Petr
2.Ne24.9.2023Scorpions OKO Plzeň6:12Olympia TáborDK Žďár nad Sázavou, Žďár nad Sázavou 
14:15Brejcha Jiří18:27Křepelka Čestmír
2.Ne24.9.2023Olympia Tábor12:640+ Trutnov (V. Třebešov)DK Žďár nad Sázavou, Žďár nad Sázavou 
16:00Křepelka Čestmír28:17Davídek Antonín
3.Ne8.10.2023Olympia Tábor13:5Fanatics SedlecSanta bar Sedlec, Sedlec u Žebráku 
11:00Křepelka Čestmír30:16Tauš Václav
3.Ne8.10.2023Sgt. Pepik's Band Praha12:6Olympia TáborSanta bar Sedlec, Sedlec u Žebráku 
13:45Moravec Jiří27:16Křepelka Čestmír
4.Ne12.11.2023Olympia Tábor10:8ŠK Vyškov (Ivanovice)Bulls Restaurant, Praha 5 
13:45Křepelka Čestmír22:24Šarkőzi Jakub
4.Ne12.11.2023Sgt. Pepik's Band Praha7:11Olympia TáborBulls Restaurant, Praha 5 
16:00Moravec Jiří19:25Křepelka Čestmír
6.Ne14.1.2024ŠK Vyškov (Ivanovice)5:13Olympia TáborKlub Centrum Bar, Ivanovice na Hané 
11:00Březovský Bořivoj13:27Křepelka Čestmír
6.Ne14.1.2024Mustang Brno10:9Olympia TáborKlub Centrum Bar, Ivanovice na Hané 
13:45Bašný David22:21Křepelka Čestmír
5.Ne21.1.2024Kaspec Libina (Olomouc)6:12Olympia TáborBar Bronx, Tábor 
11:00Skopalík Zbyněk17:26Křepelka Čestmír
5.Ne21.1.2024Olympia Tábor8:10Fanatics SedlecBar Bronx, Tábor 
16:00Křepelka Čestmír24:23Tauš Václav
7.Ne4.2.2024ŠK Vyškov (Ivanovice)8:10Olympia TáborSanta bar Sedlec, Sedlec u Žebráku 
13:45Březovský Bořivoj22:22Křepelka Čestmír
7.Ne4.2.2024Fanatics Sedlec7:11Olympia TáborSanta bar Sedlec, Sedlec u Žebráku 
16:00Tauš Václav19:26Křepelka Čestmír
8.Ne18.2.2024Mustang Brno10:8Olympia TáborBar Bronx, Tábor 
11:00Bašný David25:20Chomout Jaroslav
8.Ne18.2.2024Olympia Tábor5:13Sgt. Pepik's Band PrahaBar Bronx, Tábor 
16:00Křepelka Čestmír16:29Moravec Jiří
9.Ne10.3.2024Olympia Tábor14:4Mustang BrnoSanta bar Sedlec, Sedlec u Žebráku 
13:45Křepelka Čestmír30:11Bašný David
9.Ne10.3.2024Fanatics Sedlec5:13Olympia TáborSanta bar Sedlec, Sedlec u Žebráku 
16:00Tauš Václav17:29Křepelka Čestmír
10.Ne14.4.2024Olympia TáborKaspec Libina (Olomouc)Pivnice Knihovna, Olomouc
11:00
10.Ne14.4.2024Olympia TáborMustang BrnoPivnice Knihovna, Olomouc
13:45
11.Ne28.4.2024Ložisková mafie PšovOlympia TáborKlub AJETO P.M.P., Praha 7
12:30
11.Ne28.4.2024Olympia TáborKanec MostKlub AJETO P.M.P., Praha 7
15:00
12.Ne12.5.2024Olympia TáborKaspec Libina (Olomouc)Bar Bronx, Tábor
11:00
12.Ne12.5.2024Olympia TáborSgt. Pepik's Band PrahaBar Bronx, Tábor
16:00
 autorizovaný výsledek neuatorizovaný výsledek technická kontumace kontumace
 NáhledTiskNahoru

© 2005-2024 Unie šipkových organizací | Designed by © 2014 Petr Gondek | Developed by © 2005-2024 Ing. Martin Lenz
Webmaster | Data dodává systém Leguan © 2002-2024 | Poslední synchronizace: 13.4.2024 23:36
Provoz & Upgrade Insion.cz WebDevelopement

Vytištěno z © 2005-2024 Unie šipkových organizací dne 13.4.2024 23:42:08
Provoz & Upgrade Insion.cz WebDevelopement