Rozpis ligových utkání
UŠO > Rozpis ligových utkání
 NáhledTiskNahoru
Extraliga B (čtvrtek)
KoloDenDatumDomácí / kapitánSkóreHosté / kapitánHrací místoAkce
1.St20.9.2023Šilingrák Team Brno17:1ŠK ModřiceBrno - Šilingrák, Brno - střed 
18:00Barnek Roman35:6Kopřiva Radek
2.Čt28.9.2023ŠK Modřice6:12Yellow fish BrnoRestaurace U Matěje, Modřice 
18:00Kopřiva Radek20:28Dozbaba Martin
3.Čt5.10.2023Hydra Darts Bučovice14:4ŠK ModřiceRestaurace Litovel Bučovice, Bučovice 
18:00Obdržálek Alois30:14Kopřiva Radek
4.Čt12.10.2023ŠK Modřice6:12Zámečtí páni z RebešovicRestaurace U Matěje, Modřice 
18:00Kopřiva Radek17:26Šabata Petr
5.Čt19.10.2023Kavárka Brno9:10ŠK ModřiceHospoda Kavárka, Brno 
18:00Gric Dan25:22Kopřiva Radek
6.Čt26.10.2023ŠK Paleta Vyškov14:4ŠK ModřiceCafe bar na Paletě, Vyškov 
18:00Hynšt Vítězslav29:13Matušňák Pavol
7.Čt2.11.2023ŠK Modřice7:11Snipers BrnoRestaurace U Matěje, Modřice 
18:00Kopřiva Radek16:25Pejchal Petr
8.Čt9.11.2023Šilingrák Team Brno B16:2ŠK ModřiceBrno - Šilingrák, Brno - střed 
18:00Bezůšek Pavel33:9Kopřiva Radek
10.Čt23.11.2023Frogs Žabčice5:13ŠK ModřicePřísnotice - V zatáčce, Přísnotice 
18:00Mráz Hanuš15:29Kopřiva Radek
11.Čt30.11.2023ŠK Modřice0:18DC Rakol BrnoRestaurace U Matěje, Modřice 
18:00Kopřiva Radek6:36Dokoupil Karel
12.Čt7.12.2023Snipers Brno B14:4ŠK ModřiceNa Kulecu, Brno 
18:00Marek Lukáš32:15Kopřiva Radek
13.Čt14.12.2023ŠK Modřice4:14Pardálové BrnoRestaurace U Matěje, Modřice 
18:00Kopřiva Radek13:30Nádeníček František
14.Čt1.2.2024ŠK Modřice2:16Šilingrák Team BrnoRestaurace U Matěje, Modřice 
18:00Kopřiva Radek8:33Přibyl Pavel
15.Čt15.2.2024Yellow fish Brno16:2ŠK ModřiceBrno - Kulečníkový klub Yellow Fish, Brno 
18:00Vojta Radim33:14Kopřiva Radek
16.Čt22.2.2024ŠK Modřice12:6Hydra Darts BučoviceRestaurace U Matěje, Modřice 
18:00Matušňák Pavol26:16Sedláček Jan
17.Čt29.2.2024Zámečtí páni z Rebešovic17:1ŠK ModřiceZámecká restaurace, Rebešovice 
18:00Šabata Petr34:6Kopřiva Radek
18.Čt7.3.2024ŠK Modřice8:10Kavárka BrnoRestaurace U Matěje, Modřice 
18:00Kopřiva Radek18:22Gric Dan
19.Čt14.3.2024ŠK Modřice5:13ŠK Paleta VyškovRestaurace U Matěje, Modřice 
18:00Kopřiva Radek14:29Hynšt Petr
20.Čt21.3.2024Snipers Brno16:2ŠK ModřiceNa Kulecu, Brno 
18:00Pejchal Petr33:8Kopřiva Radek
21.Čt4.4.2024ŠK Modřice3:15Šilingrák Team Brno BRestaurace U Matěje, Modřice 
18:00Kopřiva Radek9:32Bezůšek Pavel
23.Po22.4.2024ŠK Modřice10:8Frogs ŽabčiceRestaurace U Matěje, Modřice 
18:00Kopřiva Radek28:21Mráz Hanuš
24.Čt25.4.2024DC Rakol Brno14:4ŠK ModřicePivnice U Ričího, Brno 
18:00Dokoupil Karel29:11Kopřiva Radek
25.Čt2.5.2024ŠK Modřice3:15Snipers Brno BRestaurace U Matěje, Modřice 
18:00Kopřiva Radek14:33Marek Lukáš
26.Čt9.5.2024Pardálové Brno11:7ŠK ModřicePivnice U Svatých, Brno-střed 
18:00Nádeníček František24:18Vašek Tomáš
 autorizovaný výsledek neuatorizovaný výsledek technická kontumace kontumace
 NáhledTiskNahoru

© 2005-2024 Unie šipkových organizací | Designed by © 2014 Petr Gondek | Developed by © 2005-2024 Ing. Martin Lenz
Webmaster | Data dodává systém Leguan © 2002-2024 | Poslední synchronizace: 13.6.2024 03:54
Provoz & Upgrade Insion.cz WebDevelopement

Vytištěno z © 2005-2024 Unie šipkových organizací dne 13.6.2024 13:14:23
Provoz & Upgrade Insion.cz WebDevelopement