Rozpis ligových utkání
UŠO > Rozpis ligových utkání
 NáhledTiskNahoru
1.Krajská liga Vysočina
KoloDenDatumDomácí / kapitánSkóreHosté / kapitánHrací místoAkce
1.Ne16.9.2018Tajfun Darts Havlíčkův Brod B..10:9Šipková Akademie Dušejov 
15:00Šimůnek Martin24:24Ždimera Roman
2.Ne23.9.2018Šipková Akademie Dušejov3:15Formanský Dravci JihlavaDušejov Na Hřišti, Dušejov 
15:00Ždimera Roman11:31Švára Martin
3.Ne30.9.2018Zezulkárna Jihlava16:2Šipková Akademie DušejovJihlava Zezulkárna, Jihlava 
15:00Štěpánek David33:9Ždimera Roman
4.Ne7.10.2018Šipková Akademie Dušejov15:3Krajzont PolnáDušejov Na Hřišti, Dušejov 
15:00Ždimera Roman31:12Kašík David
5.Ne14.10.2018DC Přibyslav7:11Šipková Akademie DušejovPřibyslav Pivnice, Přibyslav 
16:00Jenšík Ondřej22:26Ždimera Roman
6.Ne21.10.2018Šipková Akademie Dušejov12:6Hospůdka Na Růžku JihlavaDušejov Na Hřišti, Dušejov 
15:00Ždimera Roman26:17Zuda Michal
7.Čt1.11.2018Ježkovy Voči Větrný Jeníkov 9814:4Šipková Akademie DušejovJihlava Pivnice Demlovka, Jihlava 
18:00Benda Lukáš30:12Jůzl Pavel
8.Ne18.11.2018Šipková Akademie Dušejov12:6Řezníci DobronínDušejov Na Hřišti, Dušejov 
15:00Ždimera Roman26:15Bernard Slavomír
9.Ne25.11.2018Formanský Dravci Jihlava B10:9Šipková Akademie Dušejov 
14:00Kozák Ondřej25:22Ždimera Roman
10.Čt29.11.201826ERS Jihlava10:8Šipková Akademie DušejovJihlava Madeira, Jihlava 
18:00Vlček David22:21Ždimera Roman
11.Ne13.1.2019Šipková Akademie Dušejov4:14Averze TřešťDušejov Na Hřišti, Dušejov 
15:00Ždimera Roman15:32Holoubek Stanislav
12.Út15.1.2019Wüdle Brtnice10:8Šipková Akademie DušejovBrtnice Klubovna, Brtnice 
18:00Votava Michal22:19Jůzl Pavel
13.Ne27.1.2019Šipková Akademie Dušejov8:10Cerberos Velké MeziříčíDušejov Na Hřišti, Dušejov 
15:00Ždimera Roman19:24Vondrák Miroslav
14.Ne3.2.2019Šipková Akademie Dušejov2:16Tajfun Darts Havlíčkův Brod B..Dušejov Na Hřišti, Dušejov 
15:00Ždimera Roman8:34Křípal Milan
15.Ne10.2.2019Formanský Dravci Jihlava16:2Šipková Akademie DušejovJihlava Pivnice Demlovka, Jihlava 
14:00Janoušek Marek34:10Ždimera Roman
16.Ne24.2.2019Šipková Akademie Dušejov5:13Zezulkárna JihlavaDušejov Na Hřišti, Dušejov 
15:00Ždimera Roman14:30Štěpánek David
17.Ne17.3.2019Krajzont Polná7:11Šipková Akademie DušejovPolná Hostinec Krajzont, Polná 
14:00Kašík David19:24Ždimera Roman
18.Ne24.3.2019Šipková Akademie Dušejov5:13DC PřibyslavDušejov Na Hřišti, Dušejov 
15:00Ždimera Roman17:30Strašil Pavel
19.Ne31.3.2019Hospůdka Na Růžku Jihlava8:10Šipková Akademie DušejovJihlava Na Růžku, Jihlava 
15:00Zuda Michal20:23Ždimera Roman
20.Ne7.4.2019Šipková Akademie Dušejov2:16Ježkovy Voči Větrný Jeníkov 98Dušejov Na Hřišti, Dušejov 
15:00Ždimera Roman9:34Benda Lukáš
21.Ne14.4.2019Řezníci Dobronín6:12Šipková Akademie DušejovDobronín U Milušky, Dobronín 
14:00Bernard Slavomír19:27Ždimera Roman
22.Ne21.4.2019Šipková Akademie Dušejov7:11Formanský Dravci Jihlava BDušejov Na Hřišti, Dušejov 
15:00Ždimera Roman20:24Kozák Ondřej
23.Ne28.4.2019Šipková Akademie Dušejov10:826ERS JihlavaDušejov Na Hřišti, Dušejov 
15:00Ždimera Roman24:21Půža Richard
24.Čt9.5.2019Averze Třešť10:8Šipková Akademie DušejovTřešť Sportbowling, Třešť 
18:00Holoubek Stanislav22:21Ždimera Roman
25.Ne19.5.2019Šipková Akademie Dušejov7:11Wüdle BrtniceDušejov Na Hřišti, Dušejov 
14:00Ždimera Roman23:27Votava Michal
26.Ne26.5.2019Cerberos Velké Meziříčí14:4Šipková Akademie DušejovNetín Hospoda Na Jedenáctce, Radostín nad Oslavou 
14:00Kúřil Stanislav30:9Ždimera Roman
 autorizovaný výsledek neuatorizovaný výsledek technická kontumace kontumace
 NáhledTiskNahoru

© 2005-2024 Unie šipkových organizací | Designed by © 2014 Petr Gondek | Developed by © 2005-2024 Ing. Martin Lenz
Webmaster | Data dodává systém Leguan © 2002-2024 | Poslední synchronizace: 13.7.2024 03:54
Provoz & Upgrade Insion.cz WebDevelopement

Vytištěno z © 2005-2024 Unie šipkových organizací dne 13.7.2024 07:23:21
Provoz & Upgrade Insion.cz WebDevelopement