Rozpis ligových utkání
UŠO > Rozpis ligových utkání
 NáhledTiskNahoru
Extraliga B (čtvrtek)
KoloDenDatumDomácí / kapitánSkóreHosté / kapitánHrací místoAkce
1.Čt21.9.2023Yellow fish Brno9:10Kavárka BrnoBrno - Kulečníkový klub Yellow Fish, Brno 
18:00Dozbaba Martin21:24Gric Dan
2.Čt28.9.2023ŠK Modřice6:12Yellow fish BrnoRestaurace U Matěje, Modřice 
18:00Kopřiva Radek20:28Dozbaba Martin
3.Čt5.10.2023Yellow fish Brno5:13Snipers BrnoBrno - Kulečníkový klub Yellow Fish, Brno 
18:00Dozbaba Martin18:29Hodovanec Jiří
4.Čt12.10.2023Šilingrák Team Brno B12:6Yellow fish BrnoBrno - Šilingrák, Brno - střed 
18:00Bezůšek Pavel27:16Dozbaba Martin
6.Čt26.10.2023Frogs Žabčice8:10Yellow fish BrnoPřísnotice - V zatáčce, Přísnotice 
18:00Mráz Hanuš19:23Dozbaba Martin
7.Čt2.11.2023Yellow fish Brno0:18DC Rakol BrnoBrno - Kulečníkový klub Yellow Fish, Brno 
18:00Dozbaba Martin6:36Dokoupil Karel
8.Čt9.11.2023Snipers Brno B9:10Yellow fish BrnoNa Kulecu, Brno 
18:00Marek Lukáš22:27Vojta Radim
9.Čt16.11.2023Yellow fish Brno8:10Pardálové BrnoBrno - Kulečníkový klub Yellow Fish, Brno 
18:00Dozbaba Martin20:25Nádeníček František
10.St22.11.2023Šilingrák Team Brno17:1Yellow fish BrnoBrno - Šilingrák, Brno - střed 
18:00Barnek Roman34:5Vojta Radim
11.Čt30.11.2023Yellow fish Brno10:8ŠK Paleta VyškovBrno - Kulečníkový klub Yellow Fish, Brno 
18:00Dozbaba Martin21:21Hynšt Petr
12.Čt7.12.2023Yellow fish Brno10:9Hydra Darts BučoviceBrno - Kulečníkový klub Yellow Fish, Brno 
18:00Dozbaba Martin22:20Obdržálek Alois
13.Čt14.12.2023Zámečtí páni z Rebešovic12:6Yellow fish BrnoZámecká restaurace, Rebešovice 
18:00Šabata Petr26:16Vojta Radim
14.Čt1.2.2024Kavárka Brno9:10Yellow fish BrnoHospoda Kavárka, Brno 
18:00Gric Dan19:22Dozbaba Martin
15.Čt15.2.2024Yellow fish Brno16:2ŠK ModřiceBrno - Kulečníkový klub Yellow Fish, Brno 
18:00Vojta Radim33:14Kopřiva Radek
16.Čt22.2.2024Snipers Brno9:10Yellow fish BrnoNa Kulecu, Brno 
18:00Pejchal Petr21:21Dozbaba Martin
17.Čt29.2.2024Yellow fish Brno5:13Šilingrák Team Brno BBrno - Kulečníkový klub Yellow Fish, Brno 
18:00Dozbaba Martin15:28Bezůšek Pavel
19.Út19.3.2024Yellow fish Brno12:6Frogs ŽabčiceBrno - Kulečníkový klub Yellow Fish, Brno 
18:00Dozbaba Martin28:15Mráz Hanuš
20.Čt21.3.2024DC Rakol Brno16:2Yellow fish BrnoPivnice U Ričího, Brno 
18:00Staňek Rudolf34:11Dozbaba Martin
21.Čt4.4.2024Yellow fish Brno6:12Snipers Brno BBrno - Kulečníkový klub Yellow Fish, Brno 
18:00Vojta Radim18:30Marek Lukáš
22.Čt11.4.2024Pardálové Brno11:7Yellow fish BrnoPivnice U Svatých, Brno-střed 
18:00Nádeníček František26:20Vojta Radim
23.Čt18.4.2024Yellow fish Brno2:16Šilingrák Team BrnoBrno - Kulečníkový klub Yellow Fish, Brno 
18:00Dozbaba Martin8:32Barnek Roman
24.Čt25.4.2024ŠK Paleta Vyškov12:6Yellow fish BrnoCafe bar na Paletě, Vyškov 
18:0026:14
25.Čt2.5.2024Hydra Darts Bučovice11:7Yellow fish BrnoRestaurace Litovel Bučovice, Bučovice 
18:00Zoul Martin26:22Vojta Radim
26.Čt9.5.2024Yellow fish Brno6:12Zámečtí páni z RebešovicBrno - Kulečníkový klub Yellow Fish, Brno 
18:00Dozbaba Martin18:27Mikač David
 autorizovaný výsledek neuatorizovaný výsledek technická kontumace kontumace
 NáhledTiskNahoru

© 2005-2024 Unie šipkových organizací | Designed by © 2014 Petr Gondek | Developed by © 2005-2024 Ing. Martin Lenz
Webmaster | Data dodává systém Leguan © 2002-2024 | Poslední synchronizace: 23.5.2024 00:06
Provoz & Upgrade Insion.cz WebDevelopement

Vytištěno z © 2005-2024 Unie šipkových organizací dne 23.5.2024 01:22:19
Provoz & Upgrade Insion.cz WebDevelopement