Rozpis ligových utkání
UŠO > Rozpis ligových utkání
 NáhledTiskNahoru
E.liga Divize A Hradec Králové
KoloDenDatumDomácí / kapitánSkóreHosté / kapitánHrací místoAkce
1.Ne6.9.2020Brutální Nikita Hradec Králové5:13The Sharks Hradec KrálovéHradec Králové U Dvořáků, Hradec Králové 
17:30Škorvánek Pavel18:28Kalacska Štefan
2.Ne13.9.2020Sedláci Hradec Králové11:7Brutální Nikita Hradec KrálovéHradec Králové Sv. Dvory Selský Dvůr, Hradec králové 
17:30Vyletová Klára26:18Škorvánek Pavel
3.Ne20.9.2020Brutální Nikita Hradec Králové9:10Panteři PohřebačkaHradec Králové U Dvořáků, Hradec Králové 
17:30Škorvánek Pavel23:28Jiříčková Valentová Anna
4.Ne4.10.2020Starý Bydžov7:11Brutální Nikita Hradec KrálovéStarý Bydžov Obecní hospoda, Starý Bydžov 
17:30Dürschmied Jan20:23Škorvánek Pavel
6.Ne19.9.2021Brutální Nikita Hradec Králové3:15ŠK Běleč nad Orlicí AHradec Králové U Dvořáků, Hradec Králové 
17:30Škorvánek Pavel10:31Štěpánková Veronika
8.Ne10.10.2021Brutální Nikita Hradec Králové7:11Klucy Hradec KrálovéHradec Králové U Dvořáků, Hradec Králové 
17:30Škorvánek Pavel18:26Vrkota Radek
9.Ne17.10.2021Hrádek Boys10:9Brutální Nikita Hradec KrálovéHrádek na kopečku, Hrádek 
17:30Svoboda Tomáš24:20Škorvánek Pavel
11.St10.11.2021Monsters Velký Přelov14:4Brutální Nikita Hradec KrálovéVelký Přelov rybník, Černožice 
17:30Baláž Jiří29:14Škorvánek Pavel
13.Po15.11.2021ŠK Běleč nad Orlicí D10:8Brutální Nikita Hradec KrálovéBěleč n.O. Bistro U Štěpánků, Běleč nad Orlicí 
17:30Rygl Luboš24:20Škorvánek Pavel
14.Út23.11.2021The Sharks Hradec Králové5:13Brutální Nikita Hradec KrálovéHradec Králové Orlice Bar a Club, Hradec Králové 
17:30Kalacska Štefan15:30Škorvánek Pavel
15.Ne28.11.2021Brutální Nikita Hradec Králové4:14Sedláci Hradec KrálovéHradec Králové U Dvořáků, Hradec Králové 
17:30Škorvánek Pavel15:31Vyletová Klára
10.Ne5.12.2021Brutální Nikita Hradec Králové8:10Votroci Hradec KrálovéHradec Králové U Dvořáků, Hradec Králové 
17:30Škorvánek Pavel23:23Bouček Pavel
16.Ne16.1.2022Panteři Pohřebačka11:7Brutální Nikita Hradec KrálovéPohřebačka Restaurace U větrného mlýna, Pohřebačka 156 
17:30Jiříčková Valentová Anna28:18Škorvánek Pavel
17.Ne23.1.2022Brutální Nikita Hradec Králové7:11Starý BydžovHradec Králové U Dvořáků, Hradec Králové 
17:30Škorvánek Pavel19:25Dürschmied Jan
19.Ne13.2.2022ŠK Běleč nad Orlicí A10:8Brutální Nikita Hradec KrálovéBěleč n.O. Bistro U Štěpánků, Běleč nad Orlicí 
17:30Štěpánková Veronika22:21Dvořáček Roman
21.Ne27.2.2022Klucy Hradec Králové10:8Brutální Nikita Hradec KrálovéHradec Králové Kondic, Hradec Králové 
17:30Hynek Lukáš24:19Škorvánek Pavel
22.Ne6.3.2022Brutální Nikita Hradec Králové6:12Hrádek BoysHradec Králové U Dvořáků, Hradec Králové 
17:30Škorvánek Pavel18:26Svoboda Tomáš
23.Ne13.3.2022Votroci Hradec Králové7:11Brutální Nikita Hradec KrálovéHradec Králové Hospůdka Sova, Hradec Králové 
17:30Bouček Pavel19:23Škorvánek Pavel
24.Ne20.3.2022Brutální Nikita Hradec Králové4:14Monsters Velký PřelovHradec Králové U Dvořáků, Hradec Králové 
17:30Škorvánek Pavel16:32Baláž Jiří
26.Ne3.4.2022Brutální Nikita Hradec Králové10:8ŠK Běleč nad Orlicí DHradec Králové U Dvořáků, Hradec Králové 
17:30Škorvánek Pavel24:23Rygl Luboš
 autorizovaný výsledek neuatorizovaný výsledek technická kontumace kontumace
 NáhledTiskNahoru

© 2005-2022 Unie šipkových organizací | Designed by © 2014 Petr Gondek | Developed by © 2005-2022 Ing. Martin Lenz
Webmaster | Data dodává systém Leguan © 2002-2022 | Poslední synchronizace: 25.9.2022 03:54
Provoz & Upgrade Insion.cz WebDevelopement

Vytištěno z © 2005-2022 Unie šipkových organizací dne 25.9.2022 05:01:23
Provoz & Upgrade Insion.cz WebDevelopement