Rozpis ligových utkání
UŠO > Rozpis ligových utkání
 NáhledTiskNahoru
EXTRALIGA UŠO Karlovarsko
KoloDenDatumDomácí / kapitánSkóreHosté / kapitánHrací místoAkce
1.Ne3.9.2023Hradní páni Loket12:6Nikola A KrasliceLoket U Gardnera, Loket 
14:00Kuruc Ondřej27:17Trnka Jiří
2.So16.9.2023Nikola A Kraslice13:5Tipáč NejdekKraslice Nikola, Kraslice 
13:00Rau Petr30:14Hošek Pavel
3.Ne1.10.2023Vokurky XXL M.Lázně13:5Nikola A KrasliceMariánské Lázně Bowling bar Dyleň, Mariánské Lázně 
15:00Hojda Michal29:15Rau Petr
4.So7.10.2023Žíla Chodov A13:5Nikola A KrasliceChodov - Club Bar U Žíly, Chodov 
17:00Steidl František28:13Trnka Jiří
5.So14.10.2023Nikola A Kraslice7:11Kolečko Škodíci B OstrovKraslice Nikola, Kraslice 
13:00Rau Petr20:23Hochmann František
6.So28.10.2023Fedorheads A Sokolov10:8Nikola A KrasliceSokolov Fedor, Sokolov 
14:00Trbušek Jan24:22Králič Milan
7.So11.11.2023Nikola A Kraslice10:9Žíla Chodov DKraslice Nikola, Kraslice 
13:00Rau Petr23:25Fojtík Václav
8.So18.11.2023Boční vítr Lomnice5:13Nikola A KrasliceSokolov Fedor, Sokolov 
17:00Polák Jiří16:29Rau Petr
9.So25.11.2023Nikola A Kraslice8:10DC Gepardi Karlovy VaryKraslice Nikola, Kraslice 
13:00Rau Petr23:22Buberle Jan
10.So3.2.2024Nikola A Kraslice13:5Hradní páni LoketKraslice Nikola, Kraslice 
13:00Rau Petr28:19Kuruc Ondřej
11.So10.2.2024Tipáč Nejdek5:13Nikola A KrasliceNejdek Tisport Bar U Jacka, Nejdek 
18:00Hošek Pavel16:27Rau Petr
12.So24.2.2024Nikola A Kraslice11:7Vokurky XXL M.LázněKraslice Nikola, Kraslice 
13:00Rau Petr25:18Andresik Radek
13.So2.3.2024Nikola A Kraslice5:13Žíla Chodov AKraslice Nikola, Kraslice 
13:00Rau Petr15:29Steidl František
14.So9.3.2024Kolečko Škodíci B Ostrov5:13Nikola A Kraslice 
18:00Hochmann František17:29Horská Lenka
15.Ne17.3.2024Nikola A Kraslice7:11Fedorheads A SokolovKraslice Nikola, Kraslice 
15:00Rau Petr19:25Trnka Jiří
16.Ne7.4.2024Žíla Chodov D11:7Nikola A KrasliceChodov - Club Bar U Žíly, Chodov 
16:30Fojtík Václav26:21Rau Petr
17.So13.4.2024Nikola A Kraslice15:3Boční vítr LomniceKraslice Nikola, Kraslice 
13:00Rau Petr32:11Polák Jiří
18.26.4.2024DC Gepardi Karlovy Vary11:7Nikola A KrasliceK.Vary Březová Hotel Slunce, Březová 
18:00Balouš Zdeněk25:20Rau Petr
 autorizovaný výsledek neuatorizovaný výsledek technická kontumace kontumace
 NáhledTiskNahoru

© 2005-2024 Unie šipkových organizací | Designed by © 2014 Petr Gondek | Developed by © 2005-2024 Ing. Martin Lenz
Webmaster | Data dodává systém Leguan © 2002-2024 | Poslední synchronizace: 20.7.2024 14:06
Provoz & Upgrade Insion.cz WebDevelopement

Vytištěno z © 2005-2024 Unie šipkových organizací dne 20.7.2024 14:12:27
Provoz & Upgrade Insion.cz WebDevelopement