Rozpis ligových utkání
UŠO > Rozpis ligových utkání
 NáhledTiskNahoru
Extraliga A (neděle)
KoloDenDatumDomácí / kapitánSkóreHosté / kapitánHrací místoAkce
1.Ne20.9.2020DC Knajp Riders Letovice14:4Adalbertus MedlovPohostinství Deštná, Letovice 
15:00Kulhavý Radim30:13Vorsa Michal
2.Ne27.9.2020DC Hor Boj Elita H. Bojanovice6:12DC Knajp Riders LetoviceKulturní dům Horní Bojanovice, Horní Bojanovice 
15:00Dulínek Zdeněk19:28Nárožný Vladimír
3.Ne4.10.2020DC Knajp Riders Letovice12:6DC Hurricane AdamovPohostinství Deštná, Letovice 
15:00Kulhavý Radim26:17Dudík Milan
12.Ne13.12.2020DC Knajp Riders Letovice7:11ŠK VyškovPohostinství Deštná, Letovice 
15:00Kulhavý Radim18:25Březovský Bořivoj
5.Ne19.9.2021DC Knajp Riders Letovice12:6DC Vandals BlanskoPohostinství Deštná, Letovice 
15:00Kulhavý Radim27:19Hanák Martin
6.Ne3.10.2021PBL 45 Brno12:6DC Knajp Riders LetovicePivní bar Lidická, Brno 
15:00Picmaus Petr25:16Kovařík Lukáš
9.Ne31.10.2021DC Knajp Riders Letovice12:6Hornets AdamovPohostinství Deštná, Letovice 
15:00Kovařík Lukáš28:20Dudíková Zdeňka
10.Ne14.11.2021Šenkýři Brno15:3DC Knajp Riders LetoviceRestaurace Stavba, Brno 
15:00Kobzák Pavel32:16Nárožný Vladimír
11.Ne21.11.2021DC Knajp Riders Letovice10:9ŠK Excalibur BzenecPohostinství Deštná, Letovice 
15:00Kulhavý Radim22:23Ovečka Roman
13.So15.1.2022ALK Brumov7:11DC Knajp Riders LetoviceHospůdka Na Gruntě, Brumov 
15:00Palinek Michal19:26Kovařík Lukáš
14.Ne16.1.2022Adalbertus Medlov13:5DC Knajp Riders LetoviceMedlovská hospoda, Medlov 
15:00Vorsa Michal29:18Kovařík Lukáš
15.Ne30.1.2022DC Knajp Riders Letovice8:10DC Hor Boj Elita H. BojanovicePohostinství Deštná, Letovice 
15:0023:22
16.Ne6.2.2022DC Hurricane Adamov12:6DC Knajp Riders LetoviceŠipkový klub Adamov, Adamov 
15:00Dudík Milan27:16Kovařík Lukáš
18.Ne20.2.2022DC Vandals Blansko6:12DC Knajp Riders LetoviceRestaurace Papučárna, Blansko 
15:00Hanák Martin20:29Kovařík Lukáš
19.Ne27.2.2022DC Knajp Riders Letovice10:8PBL 45 BrnoPohostinství Deštná, Letovice 
15:00Kovařík Lukáš21:20Vilímek Dušan
22.Ne20.3.2022Hornets Adamov8:10DC Knajp Riders LetoviceŠipkový klub Adamov, Adamov 
15:00Dudíková Zdeňka21:23Kovařík Lukáš
23.Ne3.4.2022DC Knajp Riders Letovice7:11Šenkýři BrnoPohostinství Deštná, Letovice 
15:00Kulhavý Radim18:26Kobzák Pavel
24.Ne10.4.2022ŠK Excalibur Bzenec10:8DC Knajp Riders LetoviceExcalibur bowling Bzenec, Bzenec 
15:00Jandora Pavel21:21Kulhavý Radim
25.Ne24.4.2022ŠK Vyškov15:3DC Knajp Riders LetoviceTipsport bar Dukla, Vyškov 
15:00Březovský Bořivoj31:9Kovařík Lukáš
26.Ne1.5.2022DC Knajp Riders Letovice13:5ALK BrumovPohostinství Deštná, Letovice 
15:00Kovařík Lukáš28:15Palinek Michal
 autorizovaný výsledek neuatorizovaný výsledek technická kontumace kontumace
 NáhledTiskNahoru

© 2005-2022 Unie šipkových organizací | Designed by © 2014 Petr Gondek | Developed by © 2005-2022 Ing. Martin Lenz
Webmaster | Data dodává systém Leguan © 2002-2022 | Poslední synchronizace: 26.5.2022 19:18
Provoz & Upgrade Insion.cz WebDevelopement

Vytištěno z © 2005-2022 Unie šipkových organizací dne 26.5.2022 19:32:35
Provoz & Upgrade Insion.cz WebDevelopement