Rozpis ligových utkání
UŠO > Rozpis ligových utkání
  Náhled Tisk Nahoru
3.C LIGA UŠO KARLOVARSKO
Kolo Den Datum Domácí / kapitán Skóre Hosté / kapitán Hrací místo Akce
1. Ne 1.9.2019 Lamy Nejdek 9 : 10 RAF Škodíci Hroznětín Nejdek Tisport Bar U Jacka, Nejdek
14:00 Pomije Miloslav 21 : 23 Hron Dalibor
2. So 14.9.2019 Medáci SeaBowling Karlovy Vary 15 : 3 Lamy Nejdek Sea Bowlc Karlovy Vary, Karlovy Vary
15:00 Pliskva Jaroslav 32 : 9 Pomije Miloslav
3. Ne 22.9.2019 Lamy Nejdek 5 : 13 Šviháci Jáchymov Nejdek Tisport Bar U Jacka, Nejdek
14:00 Pomije Miloslav 15 : 30 Janeček Lubomír
4. So 5.10.2019 Střelci Jáchymov 12 : 6 Lamy Nejdek Jáchymov Hasičská zbrojnice, Jáchymov
16:00 Plaček Emil 27 : 15 Pomije Miloslav
5. Ne 13.10.2019 Lamy Nejdek 11 : 7 Vendetta A Nová Role Nejdek Tisport Bar U Jacka, Nejdek
14:00 Pomije Miloslav 26 : 21 Feixová Eliška
6. Ne 27.10.2019 DC Gorily Sadov 15 : 3 Lamy Nejdek Sadov - DK - Restaurace, Sadov
13:00 Iser Albert 32 : 9 Pomije Miloslav
8. Ne 10.11.2019 Lamy Nejdek 3 : 15 Kolečko Škodíci C Ostrov Nejdek Tisport Bar U Jacka, Nejdek
14:00 Pomije Miloslav 11 : 31 Ogorková Kateřina
9. 15.11.2019 Průšvih C Karlovy Vary 10 : 9 Lamy Nejdek Karlovy Vary U Koupaliště, Karlovy Vary
18:00 Hanák Patrik 22 : 24 Pomije Miloslav
10. Ne 1.12.2019 Lamy Nejdek 6 : 12 Holíci Jáchymov Nejdek Tisport Bar U Jacka, Nejdek
14:00 Pomije Miloslav 16 : 27 Čech Rostislav
11. So 7.12.2019 Vendetta B Nová Role 11 : 7 Lamy Nejdek Nová Role Bar Vendetta, Nová role
14:00 Semera Jiří 24 : 21 Pomije Miloslav
12. Ne 9.2.2020 RAF Škodíci Hroznětín 15 : 3 Lamy Nejdek Hroznětín Rafanda, Hroznětín
13:00 Hron Dalibor 32 : 14 Pomije Miloslav
13. Ne 16.2.2020 Lamy Nejdek 2 : 16 Medáci SeaBowling Karlovy Vary Nejdek Tisport Bar U Jacka, Nejdek
14:00 Pomije Miloslav 8 : 33 Beránek Petr
14. So 29.2.2020 Šviháci Jáchymov 11 : 7 Lamy Nejdek Jáchymov Taverna Terasa, Jáchymov
16:00 Pospíšil Jiří 26 : 18 Pomije Miloslav
15. Ne 8.3.2020 Lamy Nejdek 10 : 9 Střelci Jáchymov Nejdek Tisport Bar U Jacka, Nejdek
14:00 Pomije Miloslav 23 : 20 Vaněk Lubomír
16. So 21.3.2020 Vendetta A Nová Role Lamy Nejdek Nová Role Bar Vendetta, Nová role
14:00
17. Ne 29.3.2020 Lamy Nejdek DC Gorily Sadov Nejdek Tisport Bar U Jacka, Nejdek
14:00
19. So 25.4.2020 Kolečko Škodíci C Ostrov Lamy Nejdek Ostrov Pivnice Kolečko, Ostrov
17:00
20. Ne 3.5.2020 Lamy Nejdek Průšvih C Karlovy Vary Nejdek Tisport Bar U Jacka, Nejdek
14:00
21. So 16.5.2020 Holíci Jáchymov Lamy Nejdek Jáchymov Pivnice u Holanky, Jáchymov
16:00
22. Ne 24.5.2020 Lamy Nejdek Vendetta B Nová Role Nejdek Tisport Bar U Jacka, Nejdek
14:00
  autorizovaný výsledek   neuatorizovaný výsledek   technická kontumace   kontumace
  Náhled Tisk Nahoru

© 2005-2020 Unie šipkových organizací | Designed by © 2014 Petr Gondek | Developed by © 2005-2020 Ing. Martin Lenz
Webmaster | Data dodává systém Leguan © 2002-2020 Ing. Martin Lenz | Poslední synchronizace: 16.7.2020 14:46

Vytištěno z http://www.sipky.org © 2005-2020 Unie šipkových organizací dne 16.7.2020 15:08:30