Rozpis ligových utkání
UŠO > Rozpis ligových utkání
 NáhledTiskNahoru
Extraliga B (čtvrtek)
KoloDenDatumDomácí / kapitánSkóreHosté / kapitánHrací místoAkce
1.Čt21.9.2023Yellow fish Brno9:10Kavárka BrnoBrno - Kulečníkový klub Yellow Fish, Brno 
18:00Dozbaba Martin21:24Gric Dan
2.Čt28.9.2023Kavárka Brno13:5Hydra Darts BučoviceHospoda Kavárka, Brno 
18:00Gric Dan27:18Obdržálek Alois
3.Čt5.10.2023Zámečtí páni z Rebešovic8:10Kavárka BrnoZámecká restaurace, Rebešovice 
18:00Šabata Petr20:24Gric Dan
4.Čt12.10.2023ŠK Paleta Vyškov8:10Kavárka BrnoCafe bar na Paletě, Vyškov 
18:00Hynšt Vítězslav19:25Gric Dan
5.Čt19.10.2023Kavárka Brno9:10ŠK ModřiceHospoda Kavárka, Brno 
18:00Gric Dan25:22Kopřiva Radek
6.Čt26.10.2023Snipers Brno7:11Kavárka BrnoNa Kulecu, Brno 
18:00Pejchal Petr20:27Gric Dan
7.Čt2.11.2023Kavárka Brno8:10Šilingrák Team Brno BHospoda Kavárka, Brno 
18:00Gric Dan17:26Bezůšek Pavel
9.Čt16.11.2023Kavárka Brno14:4Frogs ŽabčiceHospoda Kavárka, Brno 
18:00Gric Dan32:18Mráz Hanuš
10.Čt23.11.2023DC Rakol Brno14:4Kavárka BrnoPivnice U Ričího, Brno 
18:00Staňek Rudolf31:15Gric Dan
12.Čt7.12.2023Pardálové Brno12:6Kavárka BrnoPivnice U Svatých, Brno-střed 
18:00Nádeníček František28:19Gric Dan
11.Út12.12.2023Kavárka Brno10:9Snipers Brno BHospoda Kavárka, Brno 
18:00Gric Dan24:21Marek Lukáš
13.Čt14.12.2023Kavárka Brno5:13Šilingrák Team BrnoHospoda Kavárka, Brno 
18:00Gric Dan14:30Přibyl Pavel
14.Čt1.2.2024Kavárka Brno9:10Yellow fish BrnoHospoda Kavárka, Brno 
18:00Gric Dan19:22Dozbaba Martin
16.Čt22.2.2024Kavárka Brno12:6Zámečtí páni z RebešovicHospoda Kavárka, Brno 
18:00Gric Dan27:21Šabata Petr
17.Čt29.2.2024Kavárka Brno10:8ŠK Paleta VyškovHospoda Kavárka, Brno 
18:00Gric Dan22:20Hynšt Vítězslav
15.Út5.3.2024Hydra Darts Bučovice7:11Kavárka BrnoRestaurace Litovel Bučovice, Bučovice 
18:00Obdržálek Alois19:24Gric Dan
18.Čt7.3.2024ŠK Modřice8:10Kavárka BrnoRestaurace U Matěje, Modřice 
18:00Kopřiva Radek18:22Gric Dan
19.Čt14.3.2024Kavárka Brno10:8Snipers BrnoHospoda Kavárka, Brno 
18:00Antl Tomáš23:24Pejchal Petr
20.Čt21.3.2024Šilingrák Team Brno B14:4Kavárka BrnoBrno - Šilingrák, Brno - střed 
18:00Bezůšek Pavel32:13Gric Dan
22.Čt11.4.2024Frogs Žabčice6:12Kavárka BrnoPřísnotice - V zatáčce, Přísnotice 
18:00Mráz Hanuš14:30Gric Dan
23.Čt18.4.2024Kavárka Brno2:16DC Rakol BrnoHospoda Kavárka, Brno 
18:00Gric Dan10:32Dokoupil Karel
24.Čt25.4.2024Snipers Brno B9:10Kavárka BrnoNa Kulecu, Brno 
18:00Marek Lukáš22:23Gric Dan
25.Čt2.5.2024Kavárka Brno11:7Pardálové BrnoHospoda Kavárka, Brno 
18:00Gric Dan26:18Nádeníček František
26.St8.5.2024Šilingrák Team Brno12:6Kavárka BrnoBrno - Šilingrák, Brno - střed 
18:00Barnek Roman26:17Gric Dan
 autorizovaný výsledek neuatorizovaný výsledek technická kontumace kontumace
 NáhledTiskNahoru

© 2005-2024 Unie šipkových organizací | Designed by © 2014 Petr Gondek | Developed by © 2005-2024 Ing. Martin Lenz
Webmaster | Data dodává systém Leguan © 2002-2024 | Poslední synchronizace: 19.6.2024 02:30
Provoz & Upgrade Insion.cz WebDevelopement

Vytištěno z © 2005-2024 Unie šipkových organizací dne 19.6.2024 02:34:27
Provoz & Upgrade Insion.cz WebDevelopement