Rozpis ligových utkání
UŠO > Rozpis ligových utkání
 NáhledTiskNahoru
1. Jihočeská liga
KoloDenDatumDomácí / kapitánSkóreHosté / kapitánHrací místoAkce
2.Ne1.10.2023Matouš Team Slavče7:11Crazy České BudějoviceSlavečská Hospoda, Slavče 
16:00Šobr Jiří19:23Moural Petr
3.So7.10.2023T.U.P.Ý Vltava České Budějovice7:11Matouš Team SlavčePivní bar Vltava, České Budějovice 
17:00Červenka Michal18:26Šobr Jiří
1.Ne15.10.2023Matouš Team Slavče3:15Sněženka a Machři Hořice na ŠumavěSlavečská Hospoda, Slavče 
16:00Šobr Jiří15:31Šusta Jan
4.Ne22.10.2023Matouš Team Slavče5:13Vlčáci České BudějoviceSlavečská Hospoda, Slavče 
16:00Šobr Jiří17:26Staněk Miroslav
5.Ne29.10.2023DC 90210 Prachatice10:8Matouš Team SlavčeStreet BAR, Prachatice 
16:00Mráz Zdeněk23:19Šobr Jiří
6.17.11.2023Matouš Team Slavče17:1ŠK TěmiceSlavečská Hospoda, Slavče 
17:00Šobr Jiří35:7Čábelka Jan
7.Ne19.11.2023DC Cannabis Tábor8:10Matouš Team SlavčePivnice U Žida, Tábor 
16:00Bartáček Marek22:22Šobr Jiří
8.Ne26.11.2023Matouš Team Slavče14:4Švejci České BudějoviceSlavečská Hospoda, Slavče 
16:00Šobr Jiří30:14Granov Radek
9.Ne3.12.2023Střelci Český Krumlov8:10Matouš Team SlavčeBar Velká Maxima, Český Krumlov 
16:00Weis Viktor21:24Šobr Jiří
10.Ne10.12.2023Matouš Team Slavče7:11Pantera VětřníSlavečská Hospoda, Slavče 
16:00Šobr Jiří23:25Říčař Martin
11.So6.1.2024Candát Vodňany4:14Matouš Team SlavčeRest. Na Radosti, Vodňany 
18:00Iral Miroslav14:29Šobr Jiří
12.So13.1.2024Sněženka a Machři Hořice na Šumavě9:9Matouš Team SlavčeBar U Madejů Hořice na Šumavě, Hořice na Šumavě 
16:00Šusta Jan22:21Šobr Jiří
13.Ne28.1.2024Crazy České Budějovice11:7Matouš Team SlavčeRest. U Kalicha, České Budějovice 
16:00Moural Petr25:20Šobr Jiří
14.Ne4.2.2024Matouš Team Slavče10:8T.U.P.Ý Vltava České BudějoviceSlavečská Hospoda, Slavče 
16:00Šobr Jiří26:21Červenka Michal
15.Ne11.2.2024Vlčáci České Budějovice9:9Matouš Team SlavčePivní bar Vltava, České Budějovice 
16:00Staněk Miroslav21:21Šobr Jiří
16.Ne25.2.2024Matouš Team Slavče9:9DC 90210 PrachaticeSlavečská Hospoda, Slavče 
16:00Šobr Jiří22:20Mráz Zdeněk
17.Ne3.3.2024ŠK Těmice1:17Matouš Team SlavčeKD Těmice, Těmice 
16:00Čábelka Jan9:34Šobr Jiří
18.Ne10.3.2024Matouš Team Slavče11:7DC Cannabis TáborSlavečská Hospoda, Slavče 
16:00Šobr Jiří26:21Prášek Jiří
19.So16.3.2024Švejci České Budějovice6:12Matouš Team SlavčeHexpool České Budějovice, České Budějovice 
15:00Granov Radek19:27Šobr Jiří
20.Ne7.4.2024Matouš Team Slavče6:12Střelci Český KrumlovSlavečská Hospoda, Slavče 
16:00Šobr Jiří17:27Weis Viktor
21.So13.4.2024Pantera Větřní5:13Matouš Team SlavčeHostinec U Tří Lišek, Větřní 
16:00Říčař Martin15:28Šobr Jiří
22.Ne28.4.2024Matouš Team Slavče11:7Candát VodňanySlavečská Hospoda, Slavče 
16:00Jílek Zdeněk26:18Filip Vladislav
 autorizovaný výsledek neuatorizovaný výsledek technická kontumace kontumace
 NáhledTiskNahoru

© 2005-2024 Unie šipkových organizací | Designed by © 2014 Petr Gondek | Developed by © 2005-2024 Ing. Martin Lenz
Webmaster | Data dodává systém Leguan © 2002-2024 | Poslední synchronizace: 21.6.2024 06:06
Provoz & Upgrade Insion.cz WebDevelopement

Vytištěno z © 2005-2024 Unie šipkových organizací dne 21.6.2024 06:11:20
Provoz & Upgrade Insion.cz WebDevelopement