Rozpis ligových utkání
UŠO > Rozpis ligových utkání
 NáhledTiskNahoru
EXTRALIGA UŠO Karlovarsko
KoloDenDatumDomácí / kapitánSkóreHosté / kapitánHrací místoAkce
1.8.9.2023DC Gepardi Karlovy Vary13:5Kolečko Škodíci B OstrovK.Vary Březová Hotel Slunce, Březová 
18:00Buberle Jan30:13Fiala Jiří
2.So16.9.2023Kolečko Škodíci B Ostrov6:12Hradní páni LoketOstrov Pivnice Kolečko, Ostrov 
18:00Fiala Jiří16:27Kuruc Ondřej
3.So30.9.2023Tipáč Nejdek8:10Kolečko Škodíci B OstrovNejdek Tisport Bar U Jacka, Nejdek 
18:00Hošek Pavel18:25Hochmann František
4.So7.10.2023Kolečko Škodíci B Ostrov10:8Vokurky XXL M.LázněOstrov Pivnice Kolečko, Ostrov 
18:00Fiala Jiří24:24Malinovský Jiří
5.So14.10.2023Nikola A Kraslice7:11Kolečko Škodíci B OstrovKraslice Nikola, Kraslice 
13:00Rau Petr20:23Hochmann František
6.So28.10.2023Kolečko Škodíci B Ostrov4:14Žíla Chodov AOstrov Pivnice Kolečko, Ostrov 
18:00Fiala Jiří12:31Steidl František
7.So11.11.2023Kolečko Škodíci B Ostrov5:13Fedorheads A SokolovOstrov Pivnice Kolečko, Ostrov 
18:00Fiala Jiří14:29Trbušek Jan
8.Ne19.11.2023Žíla Chodov D10:8Kolečko Škodíci B OstrovChodov - Club Bar U Žíly, Chodov 
16:30Fojtík Václav26:18Fiala Jiří
9.So25.11.2023Kolečko Škodíci B Ostrov9:10Boční vítr LomniceOstrov Pivnice Kolečko, Ostrov 
18:00Fiala Jiří22:22Polák Jiří
10.So3.2.2024Kolečko Škodíci B Ostrov8:10DC Gepardi Karlovy VaryOstrov Pivnice Kolečko, Ostrov 
18:00Fiala Jiří19:23Buberle Jan
11.Ne11.2.2024Hradní páni Loket11:7Kolečko Škodíci B OstrovLoket U Gardnera, Loket 
14:00Kuruc Ondřej25:19Fiala Jiří
12.So24.2.2024Kolečko Škodíci B Ostrov4:14Tipáč NejdekOstrov Pivnice Kolečko, Ostrov 
18:00Fiala Jiří10:29Hošek Pavel
13.Ne3.3.2024Vokurky XXL M.Lázně10:8Kolečko Škodíci B OstrovMariánské Lázně Bowling bar Dyleň, Mariánské Lázně 
15:00Andresik Radek24:18Fiala Jiří
14.So9.3.2024Kolečko Škodíci B Ostrov5:13Nikola A KrasliceOstrov Pivnice Kolečko, Ostrov 
18:00Hochmann František17:29Horská Lenka
15.So16.3.2024Žíla Chodov A14:4Kolečko Škodíci B OstrovChodov - Club Bar U Žíly, Chodov 
17:00Steidl František32:12Zelenka Michal
16.So6.4.2024Fedorheads A Sokolov17:1Kolečko Škodíci B OstrovSokolov Fedor, Sokolov 
14:00Trbušek Jan35:8Fiala Jiří
17.So13.4.2024Kolečko Škodíci B Ostrov8:10Žíla Chodov DOstrov Pivnice Kolečko, Ostrov 
18:00Fiala Jiří23:23Fojtík Václav
18.So27.4.2024Boční vítr LomniceKolečko Škodíci B OstrovSokolov Fedor, Sokolov
17:00
 autorizovaný výsledek neuatorizovaný výsledek technická kontumace kontumace
 NáhledTiskNahoru

© 2005-2024 Unie šipkových organizací | Designed by © 2014 Petr Gondek | Developed by © 2005-2024 Ing. Martin Lenz
Webmaster | Data dodává systém Leguan © 2002-2024 | Poslední synchronizace: 20.4.2024 15:36
Provoz & Upgrade Insion.cz WebDevelopement

Vytištěno z © 2005-2024 Unie šipkových organizací dne 20.4.2024 15:50:11
Provoz & Upgrade Insion.cz WebDevelopement