Rozpis ligových utkání
UŠO > Rozpis ligových utkání
 NáhledTiskNahoru
Extraliga B (čtvrtek)
KoloDenDatumDomácí / kapitánSkóreHosté / kapitánHrací místoAkce
1.Čt21.9.2023Frogs Žabčice2:16ŠK Paleta VyškovPřísnotice - V zatáčce, Přísnotice 
18:00Mráz Hanuš9:33Hynšt Petr
3.Čt5.10.2023DC Rakol Brno15:3ŠK Paleta VyškovPivnice U Ričího, Brno 
18:00Dokoupil Karel31:11Hynšt Vítězslav
2.Út10.10.2023ŠK Paleta Vyškov12:6Zámečtí páni z RebešovicCafe bar na Paletě, Vyškov 
18:00Hynšt Vítězslav28:20Šabata Petr
4.Čt12.10.2023ŠK Paleta Vyškov8:10Kavárka BrnoCafe bar na Paletě, Vyškov 
18:00Hynšt Vítězslav19:25Gric Dan
6.Čt26.10.2023ŠK Paleta Vyškov14:4ŠK ModřiceCafe bar na Paletě, Vyškov 
18:00Hynšt Vítězslav29:13Matušňák Pavol
7.Čt2.11.2023Pardálové Brno10:8ŠK Paleta VyškovPivnice U Svatých, Brno-střed 
18:00Vališ Antonín21:19Hynšt Vítězslav
5.3.11.2023Snipers Brno B7:11ŠK Paleta VyškovNa Kulecu, Brno 
18:00Marek Lukáš19:25Hynšt Vítězslav
8.Čt9.11.2023ŠK Paleta Vyškov9:10Snipers BrnoCafe bar na Paletě, Vyškov 
18:00Hynšt Vítězslav21:25Pejchal Petr
9.St15.11.2023Šilingrák Team Brno16:2ŠK Paleta VyškovBrno - Šilingrák, Brno - střed 
18:00Barnek Roman33:8Formánek Martin
11.Čt30.11.2023Yellow fish Brno10:8ŠK Paleta VyškovBrno - Kulečníkový klub Yellow Fish, Brno 
18:00Dozbaba Martin21:21Hynšt Petr
10.Čt11.1.2024ŠK Paleta Vyškov7:11Šilingrák Team Brno BCafe bar na Paletě, Vyškov 
18:00Hynšt Vítězslav20:27Bezůšek Pavel
13.Čt18.1.2024Hydra Darts Bučovice11:7ŠK Paleta VyškovRestaurace Litovel Bučovice, Bučovice 
18:00Obdržálek Alois26:21Hynšt Vítězslav
14.Čt1.2.2024ŠK Paleta Vyškov18:0Frogs ŽabčiceCafe bar na Paletě, Vyškov 
18:00Hynšt Vítězslav36:0Mráz Hanuš
15.Čt15.2.2024Zámečtí páni z Rebešovic8:10ŠK Paleta VyškovZámecká restaurace, Rebešovice 
18:00Šabata Petr20:25Hynšt Vítězslav
16.Čt22.2.2024ŠK Paleta Vyškov7:11DC Rakol BrnoCafe bar na Paletě, Vyškov 
18:00Hynšt Vítězslav20:26Staňek Rudolf
17.Čt29.2.2024Kavárka Brno10:8ŠK Paleta VyškovHospoda Kavárka, Brno 
18:00Gric Dan22:20Hynšt Vítězslav
18.Čt7.3.2024ŠK Paleta Vyškov7:11Snipers Brno BCafe bar na Paletě, Vyškov 
18:00Hynšt Vítězslav17:28Marek Lukáš
19.Čt14.3.2024ŠK Modřice5:13ŠK Paleta VyškovRestaurace U Matěje, Modřice 
18:00Kopřiva Radek14:29Hynšt Petr
20.Čt21.3.2024ŠK Paleta Vyškov10:8Pardálové BrnoCafe bar na Paletě, Vyškov 
18:00Hynšt Vítězslav25:21Nádeníček František
21.Čt4.4.2024Snipers Brno17:1ŠK Paleta VyškovNa Kulecu, Brno 
18:00Pejchal Petr35:8Hynšt Petr
22.Čt11.4.2024ŠK Paleta Vyškov6:12Šilingrák Team BrnoCafe bar na Paletě, Vyškov 
18:00Hynšt Vítězslav13:27Barnek Roman
23.Čt18.4.2024Šilingrák Team Brno B12:6ŠK Paleta VyškovBrno - Šilingrák, Brno - střed 
18:00Bezůšek Pavel26:14Hynšt Petr
24.Čt25.4.2024ŠK Paleta Vyškov12:6Yellow fish BrnoCafe bar na Paletě, Vyškov 
18:0026:14
26.Čt9.5.2024ŠK Paleta Vyškov10:8Hydra Darts BučoviceCafe bar na Paletě, Vyškov 
18:00Hynšt Vítězslav23:21Obdržálek Alois
 autorizovaný výsledek neuatorizovaný výsledek technická kontumace kontumace
 NáhledTiskNahoru

© 2005-2024 Unie šipkových organizací | Designed by © 2014 Petr Gondek | Developed by © 2005-2024 Ing. Martin Lenz
Webmaster | Data dodává systém Leguan © 2002-2024 | Poslední synchronizace: 18.7.2024 03:54
Provoz & Upgrade Insion.cz WebDevelopement

Vytištěno z © 2005-2024 Unie šipkových organizací dne 18.7.2024 04:31:31
Provoz & Upgrade Insion.cz WebDevelopement