Rozpis ligových utkání
UŠO > Rozpis ligových utkání
 NáhledTiskNahoru
Extraliga A (neděle)
KoloDenDatumDomácí / kapitánSkóreHosté / kapitánHrací místoAkce
1.Ne24.9.2023DC Šipky Sloup9:10Titáni HodonínPivárna Sloup, Sloup 
15:00Vymazal Lukáš23:25Budiš Miroslav
2.Ne1.10.2023DC Hurricane Adamov15:3DC Šipky SloupŠipkový klub Adamov, Adamov 
15:00Dudík Milan30:9Vymazal Lukáš
3.Ne8.10.2023DC Šipky Sloup9:10Adalbertus MedlovPivárna Sloup, Sloup 
15:00Vymazal Lukáš24:24Kadla Zdeněk
4.Ne15.10.2023Mistři netrénujou Šlapanice6:12DC Šipky SloupTenisová hala, Šlapanice 
15:00Zukal Tomáš20:28Vymazal Lukáš
5.Ne22.10.2023DC Šipky Sloup5:13PBL 45 BrnoPivárna Sloup, Sloup 
15:00Vymazal Lukáš17:30Vilímek Dušan
6.Ne29.10.2023DC Šipky Sloup10:9ALK BrumovPivárna Sloup, Sloup 
15:00Vymazal Lukáš23:22Palinek Michal
7.Ne12.11.2023DC Frogs Žabčice9:10DC Šipky SloupRestaurant Sport, Žabčice 
15:00Pokorný Michal23:24Vymazal Lukáš
8.Ne19.11.2023DC Šipky Sloup4:14ŠK Excalibur BzenecPivárna Sloup, Sloup 
15:00Vymazal Lukáš15:30Jandora Pavel
9.Ne26.11.2023DC Hor Boj Elita H. Bojanovice8:10DC Šipky SloupObecní budova Horní Bojanovice, Horní Bojanovice 
15:00Dulínek Zdeněk22:24Vymazal Lukáš
10.Ne3.12.2023DC Šipky Sloup6:12Šenkýři BrnoPivárna Sloup, Sloup 
15:00Vymazal Lukáš16:27Kobzák Pavel
12.Ne4.2.2024Titáni Hodonín7:11DC Šipky SloupHospoda Na Zelnicách, Ratíškovie 
15:00Budiš Miroslav20:23Vymazal Lukáš
13.Ne11.2.2024DC Šipky Sloup11:7DC Hurricane AdamovPivárna Sloup, Sloup 
15:00Vymazal Lukáš27:20Šeba Martin
14.Ne18.2.2024Adalbertus Medlov10:8DC Šipky SloupMedlovská hospoda, Medlov 
15:00Vorsa Michal25:17Vymazal Lukáš
15.Ne25.2.2024DC Šipky Sloup8:10Mistři netrénujou ŠlapanicePivárna Sloup, Sloup 
15:00Vymazal Lukáš21:24Zukal Tomáš
16.Ne3.3.2024PBL 45 Brno13:5DC Šipky SloupPivní bar Lidická, Brno 
15:00Vilímek Dušan29:20Vymazal Lukáš
17.Ne10.3.2024ALK Brumov11:7DC Šipky SloupHospůdka Na Gruntě, Brumov 
15:00Palinek Michal24:21Vymazal Lukáš
18.Ne17.3.2024DC Šipky Sloup6:12DC Frogs ŽabčicePivárna Sloup, Sloup 
15:00Vymazal Lukáš17:26Fröhlich Lukáš
19.Ne7.4.2024ŠK Excalibur Bzenec14:4DC Šipky SloupExcalibur bowling Bzenec, Bzenec 
15:00Jandora Pavel30:13Vymazal Lukáš
20.Ne14.4.2024DC Šipky Sloup6:12DC Hor Boj Elita H. BojanovicePivárna Sloup, Sloup 
15:00Vymazal Lukáš15:25Dulínek Zdeněk
21.Ne21.4.2024Šenkýři Brno11:7DC Šipky SloupRestaurace Stavba, Brno 
15:00Kobzák Pavel26:18Vymazal Lukáš
 autorizovaný výsledek neuatorizovaný výsledek technická kontumace kontumace
 NáhledTiskNahoru

© 2005-2024 Unie šipkových organizací | Designed by © 2014 Petr Gondek | Developed by © 2005-2024 Ing. Martin Lenz
Webmaster | Data dodává systém Leguan © 2002-2024 | Poslední synchronizace: 12.7.2024 18:18
Provoz & Upgrade Insion.cz WebDevelopement

Vytištěno z © 2005-2024 Unie šipkových organizací dne 12.7.2024 18:40:38
Provoz & Upgrade Insion.cz WebDevelopement