Rozpis ligových utkání
UŠO > Rozpis ligových utkání
 NáhledTiskNahoru
Extraliga A (neděle)
KoloDenDatumDomácí / kapitánSkóreHosté / kapitánHrací místoAkce
1.Ne17.9.2023ŠK Excalibur Bzenec15:3DC Hor Boj Elita H. BojanoviceExcalibur bowling Bzenec, Bzenec 
15:00Jandora Pavel30:9Dulínek Zdeněk
2.Ne1.10.2023Šenkýři Brno9:10ŠK Excalibur BzenecRestaurace Stavba, Brno 
15:00Kobzák Pavel23:26Jandora Pavel
4.Ne15.10.2023Titáni Hodonín5:13ŠK Excalibur BzenecPivnice U Haryho, Hodonín 
15:00Budiš Miroslav15:28Jandora Pavel
5.Ne22.10.2023ŠK Excalibur Bzenec12:6DC Hurricane AdamovExcalibur bowling Bzenec, Bzenec 
15:00Jandora Pavel28:18Dudík Milan
6.Ne29.10.2023Adalbertus Medlov7:11ŠK Excalibur BzenecMedlovská hospoda, Medlov 
15:00Vorsa Michal17:25Jandora Pavel
7.Ne12.11.2023ŠK Excalibur Bzenec12:6Mistři netrénujou ŠlapaniceExcalibur bowling Bzenec, Bzenec 
15:00Jandora Pavel29:17Zukal Tomáš
8.Ne19.11.2023DC Šipky Sloup4:14ŠK Excalibur BzenecPivárna Sloup, Sloup 
15:00Vymazal Lukáš15:30Jandora Pavel
9.Ne26.11.2023ŠK Excalibur Bzenec18:0ALK BrumovExcalibur bowling Bzenec, Bzenec 
15:00Jandora Pavel36:8Palinek Michal
10.Ne3.12.2023DC Frogs Žabčice2:16ŠK Excalibur BzenecRestaurant Sport, Žabčice 
15:00Skúpý Jan9:34Jandora Pavel
11.Ne10.12.2023ŠK Excalibur Bzenec11:7PBL 45 BrnoExcalibur bowling Bzenec, Bzenec 
15:00Jandora Pavel24:16Hudec Petr
12.Ne4.2.2024DC Hor Boj Elita H. Bojanovice5:13ŠK Excalibur BzenecObecní budova Horní Bojanovice, Horní Bojanovice 
15:00Dulínek Zdeněk14:28Jandora Pavel
13.Ne11.2.2024ŠK Excalibur Bzenec8:10Šenkýři BrnoExcalibur bowling Bzenec, Bzenec 
15:00Jandora Pavel22:23Kobzák Pavel
15.Ne25.2.2024ŠK Excalibur Bzenec11:7Titáni HodonínExcalibur bowling Bzenec, Bzenec 
15:00Jandora Pavel26:17Budiš Miroslav
16.Ne3.3.2024DC Hurricane Adamov3:15ŠK Excalibur BzenecŠipkový klub Adamov, Adamov 
15:00Dudík Milan13:31Jandora Pavel
17.Ne10.3.2024ŠK Excalibur Bzenec13:5Adalbertus MedlovExcalibur bowling Bzenec, Bzenec 
15:00Jandora Pavel29:18Kadla Zdeněk
18.Ne17.3.2024Mistři netrénujou Šlapanice9:10ŠK Excalibur BzenecTenisová hala, Šlapanice 
15:00Zukal Tomáš22:26Jandora Pavel
19.Ne7.4.2024ŠK Excalibur Bzenec14:4DC Šipky SloupExcalibur bowling Bzenec, Bzenec 
15:00Jandora Pavel30:13Vymazal Lukáš
20.Ne14.4.2024ALK Brumov3:15ŠK Excalibur BzenecHospůdka Na Gruntě, Brumov 
15:00Palinek Michal11:32Jandora Pavel
21.Ne21.4.2024ŠK Excalibur Bzenec11:7DC Frogs ŽabčiceExcalibur bowling Bzenec, Bzenec 
15:00Jandora Pavel26:20Skúpý Jan
22.Ne28.4.2024PBL 45 Brno7:11ŠK Excalibur BzenecPivní bar Lidická, Brno 
15:00Vilímek Dušan19:26Jandora Pavel
 autorizovaný výsledek neuatorizovaný výsledek technická kontumace kontumace
 NáhledTiskNahoru

© 2005-2024 Unie šipkových organizací | Designed by © 2014 Petr Gondek | Developed by © 2005-2024 Ing. Martin Lenz
Webmaster | Data dodává systém Leguan © 2002-2024 | Poslední synchronizace: 14.6.2024 14:06
Provoz & Upgrade Insion.cz WebDevelopement

Vytištěno z © 2005-2024 Unie šipkových organizací dne 14.6.2024 14:24:32
Provoz & Upgrade Insion.cz WebDevelopement