Rozpis ligových utkání
UŠO > Rozpis ligových utkání
 NáhledTiskNahoru
Extraliga A (neděle)
KoloDenDatumDomácí / kapitánSkóreHosté / kapitánHrací místoAkce
1.Ne18.9.2022ŠK Excalibur Bzenec12:6DC Hurricane AdamovExcalibur bowling Bzenec, Bzenec 
15:00Nedvědický Tomáš29:17Dudík Milan
2.Ne2.10.2022DC Hor Boj Elita H. Bojanovice8:10ŠK Excalibur BzenecObecní budova Horní Bojanovice, Horní Bojanovice 
15:00Dulínek Zdeněk21:25Nedvědický Tomáš
3.Ne9.10.2022ŠK Excalibur Bzenec11:7Adalbertus MedlovExcalibur bowling Bzenec, Bzenec 
15:00Jandora Pavel25:16Vorsa Michal
5.Ne30.10.2022ŠK Excalibur Bzenec11:7DC Vandals BlanskoExcalibur bowling Bzenec, Bzenec 
15:00Jandora Pavel26:19Hanák Martin
6.Ne13.11.2022PBL 45 Brno8:10ŠK Excalibur BzenecPivní bar Lidická, Brno 
15:00Vilímek Dušan20:25Jandora Pavel
7.Ne20.11.2022ŠK Excalibur Bzenec11:7DC Frogs ŽabčiceExcalibur bowling Bzenec, Bzenec 
15:00Jandora Pavel26:21Fröhlich Lukáš
8.Ne27.11.2022Šenkýři Brno12:6ŠK Excalibur BzenecRestaurace Stavba, Brno 
15:00Kobzák Pavel26:18Jandora Pavel
10.Ne11.12.2022DC Knajp Riders Letovice6:12ŠK Excalibur BzenecPohostinství Deštná, Letovice 
15:00Kovařík Lukáš18:26Jandora Pavel
12.Ne22.1.2023DC Hurricane Adamov9:10ŠK Excalibur BzenecŠipkový klub Adamov, Adamov 
15:00Krátký Lukáš20:22Jandora Pavel
13.Ne12.2.2023ŠK Excalibur Bzenec10:9DC Hor Boj Elita H. BojanoviceExcalibur bowling Bzenec, Bzenec 
15:00Nedvědický Tomáš24:20Toncar Martin
14.Ne19.2.2023Adalbertus Medlov8:10ŠK Excalibur BzenecMedlovská hospoda, Medlov 
15:00Vorsa Michal22:21Jandora Pavel
16.Ne5.3.2023DC Vandals Blansko7:11ŠK Excalibur BzenecRestaurace Papučárna, Blansko 
15:00Hanák Martin17:25Jandora Pavel
17.Ne12.3.2023ŠK Excalibur Bzenec11:7PBL 45 BrnoExcalibur bowling Bzenec, Bzenec 
15:00Jandora Pavel27:16Pixa Patrik
18.Ne2.4.2023DC Frogs Žabčice6:12ŠK Excalibur BzenecRestaurant Sport, Žabčice 
15:00Fröhlich Lukáš17:26Jandora Pavel
19.Ne16.4.2023ŠK Excalibur Bzenec8:10Šenkýři BrnoExcalibur bowling Bzenec, Bzenec 
15:00Jandora Pavel21:25Kobzák Pavel
21.Ne30.4.2023ŠK Excalibur Bzenec18:0DC Knajp Riders LetoviceExcalibur bowling Bzenec, Bzenec 
15:00Jandora Pavel36:0Kulhavý Radim
 autorizovaný výsledek neuatorizovaný výsledek technická kontumace kontumace
 NáhledTiskNahoru

© 2005-2024 Unie šipkových organizací | Designed by © 2014 Petr Gondek | Developed by © 2005-2024 Ing. Martin Lenz
Webmaster | Data dodává systém Leguan © 2002-2024 | Poslední synchronizace: 29.5.2024 23:06
Provoz & Upgrade Insion.cz WebDevelopement

Vytištěno z © 2005-2024 Unie šipkových organizací dne 29.5.2024 23:15:20
Provoz & Upgrade Insion.cz WebDevelopement