Rozpis ligových utkání
UŠO > Rozpis ligových utkání
  Náhled Tisk Nahoru
Severozápadní konference
Kolo Den Datum Domácí / kapitán Skóre Hosté / kapitán Hrací místo Akce
1. Ne 23.9.2018 40+ Trutnov 15 : 3 Scorpions Plzeň KD Králíky u Nového Bydžova, Králíky u Nového Bydžova
10:00 Kuric Robert 31 : 15 Hránek Pavel
2. Ne 23.9.2018 Mustang Brno 7 : 11 40+ Trutnov KD Králíky u Nového Bydžova, Králíky u Nového Bydžova
12:30 Kočík Michal 20 : 26 Kadrmas Pavel
3. Ne 23.9.2018 40+ Trutnov 10 : 8 Gerlich Fulnek KD Králíky u Nového Bydžova, Králíky u Nového Bydžova
14:30 Kadrmas Pavel 26 : 20 Barbořák Daniel
4. Ne 23.9.2018 Trosky Litomyšl 2 : 12 40+ Trutnov KD Králíky u Nového Bydžova, Králíky u Nového Bydžova
16:30 Kuchta Vladimír 5 : 25 Kadrmas Pavel
5. Ne 7.10.2018 40+ Trutnov 7 : 11 Ložisková mafie Pšov Na Tribuně, Duchcov
12:00 Kuric Robert 20 : 24 Ondo Michal
6. Ne 7.10.2018 Nikola Kraslice 6 : 12 40+ Trutnov Na Tribuně, Duchcov
14:30 Trnka Jiří 13 : 27 Kuric Robert
8. Ne 4.11.2018 Fofr Team Duchcov 11 : 7 40+ Trutnov EFKO club, Duchcov
13:30 Beňka Martin 25 : 19 Kuric Robert
9. Ne 4.11.2018 40+ Trutnov 10 : 8 Formani Duchcov EFKO club, Duchcov
16:00 Kuric Robert 25 : 20 Bothe Evžen
12. Ne 20.1.2019 40+ Trutnov 10 : 8 Scorpions Plzeň U Soudku restaurant, Rudník
12:00 Kadrmas Pavel 23 : 21 Zahradník Michal
13. Ne 20.1.2019 Ložisková mafie Pšov 9 : 10 40+ Trutnov U Soudku restaurant, Rudník
14:30 Bali Michal 20 : 24 Kuric Robert
15. Ne 3.2.2019 Formani Duchcov 5 : 13 40+ Trutnov Na Tribuně, Duchcov
13:30 Danda Jiří 16 : 28 Kuric Robert
16. Ne 3.2.2019 40+ Trutnov 14 : 4 Fofr Team Duchcov Na Tribuně, Duchcov
16:00 Kuric Robert 30 : 16 Beňka Martin
23. Ne 17.2.2019 40+ Trutnov 10 : 9 Sgt. Pepik's Band Praha Klub AJETO P.M.P., Praha 7
11:00 Kuric Robert 26 : 23 Hlavatý Tomáš
24. Ne 17.2.2019 Olympia Tábor 10 : 4 40+ Trutnov Klub AJETO P.M.P., Praha 7
13:00 Křepelka Čestmír 22 : 13 Kuric Robert
25. Ne 17.2.2019 40+ Trutnov 6 : 10 Maséři Hradec Králové Klub AJETO P.M.P., Praha 7
15:00 Kuric Robert 19 : 23 Doležal Michal
17. Ne 3.3.2019 40+ Trutnov 14 : 4 Nikola Kraslice EFKO club, Duchcov
12:00 Kuric Robert 30 : 13 Trnka Jiří
18. Ne 3.3.2019 Ložisková mafie Pšov 7 : 11 40+ Trutnov EFKO club, Duchcov
14:30 Bali Michal 20 : 27 Kuric Robert
19. Ne 31.3.2019 Nikola Kraslice 6 : 12 40+ Trutnov Plzeň, Klub OKO, Plzeň
12:00 Trnka Jiří 19 : 26 Kuric Robert
20. Ne 31.3.2019 40+ Trutnov 7 : 11 Scorpions Plzeň Plzeň, Klub OKO, Plzeň
14:30 Kuric Robert 19 : 24 Šimandl Kamil
26. Ne 12.5.2019 40+ Trutnov 6 : 12 Fofr Team Duchcov U Soudku restaurant, Rudník
11:00 Kuric Robert 18 : 26 Beňka Martin
28. Ne 12.5.2019 Formani Duchcov 6 : 12 40+ Trutnov U Soudku restaurant, Rudník
16:00 Bělina Petr 18 : 29 Kadrmas Pavel
  autorizovaný výsledek   neuatorizovaný výsledek   technická kontumace   kontumace
  Náhled Tisk Nahoru

© 2005-2019 Unie šipkových organizací | Designed by © 2014 Petr Gondek | Developed by © 2005-2019 Ing. Martin Lenz
Webmaster | Data dodává systém Leguan © 2002-2019 Ing. Martin Lenz | Poslední synchronizace: 20.10.2019 23:31

Vytištěno z http://www.sipky.org © 2005-2019 Unie šipkových organizací dne 21.10.2019 01:37:01