Rozpis ligových utkání
UŠO > Rozpis ligových utkání
 NáhledTiskNahoru
1. liga A (neděle)
KoloDenDatumDomácí / kapitánSkóreHosté / kapitánHrací místoAkce
1.Ne25.9.2022DC Bejvávalo U Kolečka Brno10:8Stavba BrnoBejvávalo U Kolečka, Brno 
15:00Drahuta Štefan23:21Abrahámek Dušan
2.Ne2.10.2022Stavba Brno4:14DC Vandals Blansko BRestaurace Stavba, Brno 
15:00Abrahámek Dušan11:32Buřík Radim
3.Ne9.10.2022DC Šipky Sloup12:6Stavba BrnoPivárna Sloup, Sloup 
15:00Vymazal Lukáš26:17Abrahámek Dušan
4.Ne23.10.2022Stavba Brno9:10Zálesáci TřebíčRestaurace Stavba, Brno 
15:00Abrahámek Dušan20:23Šlouf Michal
5.Ne30.10.2022Rumoví pralinky Brno9:10Stavba BrnoPivnice U Remlina, Brno 
15:00Reml Petr21:23Abrahámek Dušan
6.Ne13.11.2022Mistři netrénujou Šlapanice11:7Stavba BrnoTenisová hala, Šlapanice 
15:00Zukal Tomáš26:16Abrahámek Dušan
7.Ne20.11.2022Stavba Brno3:15Titáni HodonínRestaurace Stavba, Brno 
15:00Abrahámek Dušan12:31Budiš Miroslav
8.Ne27.11.2022ALK Brumov10:8Stavba BrnoHospůdka Na Gruntě, Brumov 
15:00Palinek Michal22:20Abrahámek Dušan
9.Ne4.12.2022Stavba Brno4:14DC Womitz killers OmiceRestaurace Stavba, Brno 
15:00Abrahámek Dušan12:31Pelikán Ivo
10.Ne18.12.2022Frčáci Ivančice10:9Stavba BrnoMatty Aréna, Ivančice 
15:00Matoušek Petr21:20Abrahámek Dušan
11.Ne15.1.2023Stavba Brno10:8Frčky IvančiceRestaurace Stavba, Brno 
15:00Abrahámek Dušan22:20Kessner Jiří
12.Ne22.1.2023Stavba Brno12:6DC Bejvávalo U Kolečka BrnoRestaurace Stavba, Brno 
15:00Abrahámek Dušan27:17Drahuta Štefan
13.Ne12.2.2023DC Vandals Blansko B11:7Stavba BrnoRestaurace Papučárna, Blansko 
15:00Buřík Radim26:20Abrahámek Dušan
14.Ne19.2.2023Stavba Brno5:13DC Šipky SloupRestaurace Stavba, Brno 
15:00Abrahámek Dušan17:29Vymazal Lukáš
15.Ne26.2.2023Zálesáci Třebíč15:3Stavba BrnoPohostinství u Lesíka, Třebíč 
15:00Šlouf Michal32:10Abrahámek Dušan
16.Ne5.3.2023Stavba Brno10:9Rumoví pralinky BrnoRestaurace Stavba, Brno 
15:00Abrahámek Dušan22:23Reml Petr
17.Ne12.3.2023Stavba Brno1:17Mistři netrénujou ŠlapaniceRestaurace Stavba, Brno 
15:00Abrahámek Dušan10:35Zukal Tomáš
18.Ne2.4.2023Titáni Hodonín7:11Stavba BrnoPivnice U Haryho, Hodonín 
15:00Budiš Miroslav20:27Abrahámek Dušan
19.Ne16.4.2023Stavba Brno11:7ALK BrumovRestaurace Stavba, Brno 
15:00Abrahámek Dušan25:20Palinek Michal
20.Ne23.4.2023DC Womitz killers Omice6:12Stavba BrnoWomická hospůdka, Omice 
15:00Pelikán Ivo15:28Chmelař Filip
21.Ne30.4.2023Stavba Brno18:0Frčáci IvančiceRestaurace Stavba, Brno 
15:00Abrahámek Dušan36:0Matoušek Petr
22.Ne14.5.2023Frčky Ivančice10:8Stavba BrnoMatty Aréna, Ivančice 
15:00Kessner Jiří22:18Abrahámek Dušan
 autorizovaný výsledek neuatorizovaný výsledek technická kontumace kontumace
 NáhledTiskNahoru

© 2005-2024 Unie šipkových organizací | Designed by © 2014 Petr Gondek | Developed by © 2005-2024 Ing. Martin Lenz
Webmaster | Data dodává systém Leguan © 2002-2024 | Poslední synchronizace: 13.6.2024 03:54
Provoz & Upgrade Insion.cz WebDevelopement

Vytištěno z © 2005-2024 Unie šipkových organizací dne 13.6.2024 18:19:16
Provoz & Upgrade Insion.cz WebDevelopement