Rozpis ligových utkání
UŠO > Rozpis ligových utkání
 NáhledTiskNahoru
Extraliga B (čtvrtek)
KoloDenDatumDomácí / kapitánSkóreHosté / kapitánHrací místoAkce
1.Čt21.9.2023Snipers Brno B5:13Šilingrák Team Brno BNa Kulecu, Brno 
18:00Marek Lukáš15:30Bezůšek Pavel
3.Čt5.10.2023Snipers Brno B16:2Frogs ŽabčiceNa Kulecu, Brno 
18:00Marek Lukáš34:8Mráz Hanuš
4.Čt12.10.2023DC Rakol Brno16:2Snipers Brno BPivnice U Ričího, Brno 
18:00Staňek Rudolf34:10Marek Lukáš
6.Čt26.10.2023Snipers Brno B13:5Pardálové BrnoNa Kulecu, Brno 
18:00Marek Lukáš26:16Vališ Antonín
7.St1.11.2023Šilingrák Team Brno16:2Snipers Brno BBrno - Šilingrák, Brno - střed 
18:00Barnek Roman33:8Marek Lukáš
5.3.11.2023Snipers Brno B7:11ŠK Paleta VyškovNa Kulecu, Brno 
18:00Marek Lukáš19:25Hynšt Vítězslav
8.Čt9.11.2023Snipers Brno B9:10Yellow fish BrnoNa Kulecu, Brno 
18:00Marek Lukáš22:27Vojta Radim
9.Čt16.11.2023Hydra Darts Bučovice10:9Snipers Brno BRestaurace Litovel Bučovice, Bučovice 
18:00Obdržálek Alois22:22Marek Lukáš
10.Čt23.11.2023Snipers Brno B8:10Zámečtí páni z RebešovicNa Kulecu, Brno 
18:00Marek Lukáš22:24Šabata Petr
12.Čt7.12.2023Snipers Brno B14:4ŠK ModřiceNa Kulecu, Brno 
18:00Marek Lukáš32:15Kopřiva Radek
11.Út12.12.2023Kavárka Brno10:9Snipers Brno BHospoda Kavárka, Brno 
18:00Gric Dan24:21Marek Lukáš
13.Čt14.12.2023Snipers Brno13:5Snipers Brno BNa Kulecu, Brno 
18:00Pejchal Petr28:17Marek Lukáš
14.Čt1.2.2024Šilingrák Team Brno B15:3Snipers Brno BBrno - Šilingrák, Brno - střed 
18:00Bezůšek Pavel31:11Marek Lukáš
16.Čt22.2.2024Frogs Žabčice8:10Snipers Brno BPřísnotice - V zatáčce, Přísnotice 
18:00Mráz Hanuš18:25Marek Lukáš
17.Čt29.2.2024Snipers Brno B7:11DC Rakol BrnoNa Kulecu, Brno 
18:00Marek Lukáš18:26Dokoupil Karel
18.Čt7.3.2024ŠK Paleta Vyškov7:11Snipers Brno BCafe bar na Paletě, Vyškov 
18:00Hynšt Vítězslav17:28Marek Lukáš
19.Čt14.3.2024Pardálové Brno14:4Snipers Brno BPivnice U Svatých, Brno-střed 
18:00Nádeníček František30:15Marek Lukáš
20.St20.3.2024Snipers Brno B4:14Šilingrák Team BrnoNa Kulecu, Brno 
18:00Marek Lukáš13:31Přibyl Pavel
21.Čt4.4.2024Yellow fish Brno6:12Snipers Brno BBrno - Kulečníkový klub Yellow Fish, Brno 
18:00Vojta Radim18:30Marek Lukáš
22.Čt11.4.2024Snipers Brno B10:9Hydra Darts BučoviceNa Kulecu, Brno 
18:00Marek Lukáš24:21Sedláček Jan
23.Čt18.4.2024Zámečtí páni z Rebešovic10:8Snipers Brno BZámecká restaurace, Rebešovice 
18:00Černý Radek22:20Marek Lukáš
24.Čt25.4.2024Snipers Brno B9:10Kavárka BrnoNa Kulecu, Brno 
18:00Marek Lukáš22:23Gric Dan
25.Čt2.5.2024ŠK Modřice3:15Snipers Brno BRestaurace U Matěje, Modřice 
18:00Kopřiva Radek14:33Marek Lukáš
26.Čt9.5.2024Snipers Brno B10:9Snipers BrnoNa Kulecu, Brno 
18:00Marek Lukáš22:24Pejchal Petr
 autorizovaný výsledek neuatorizovaný výsledek technická kontumace kontumace
 NáhledTiskNahoru

© 2005-2024 Unie šipkových organizací | Designed by © 2014 Petr Gondek | Developed by © 2005-2024 Ing. Martin Lenz
Webmaster | Data dodává systém Leguan © 2002-2024 | Poslední synchronizace: 19.5.2024 15:48
Provoz & Upgrade Insion.cz WebDevelopement

Vytištěno z © 2005-2024 Unie šipkových organizací dne 19.5.2024 16:10:23
Provoz & Upgrade Insion.cz WebDevelopement