Rozpis ligových utkání
UŠO > Rozpis ligových utkání
 NáhledTiskNahoru
3. liga C (neděle)
KoloDenDatumDomácí / kapitánSkóreHosté / kapitánHrací místoAkce
1.Ne17.9.2023Hoteliéři Usobrno C7:11Die Kurwe JaroměřiceHospoda U Hoteliérů, Usobrno 
15:00Smejkal Dušan20:25Spilka Pavel
2.Ne1.10.2023ŠK Bystřické letky14:4Hoteliéři Usobrno CRestaurace Hotelovka, Bystřice nad Pernštejnem 
15:00Hulák Martin32:15Smejkal Dušan
3.Ne8.10.2023Hoteliéři Usobrno C2:16DC Orli RáječkoHospoda U Hoteliérů, Usobrno 
15:00Smejkal Dušan11:32Kotlán Tomáš
4.Ne15.10.2023Hoteliéři Usobrno C3:15Dělníci BlanskoHospoda U Hoteliérů, Usobrno 
15:00Smejkal Dušan13:32Jirků Radek
5.Ne22.10.2023ŠK Jedničky Boskovice15:3Hoteliéři Usobrno CBar Jednička Boskovice, Boskovice 
15:00Šimonová Pavla32:10Smejkal Martin
7.Ne12.11.2023Rumíci Krhov15:3Hoteliéři Usobrno CPopelka bar, Boskovice 
15:00Kejduš Jan33:7Lajšner Rostislav
8.Ne19.11.2023Hoteliéři Usobrno C9:10DC Triple X LetoviceHospoda U Hoteliérů, Usobrno 
15:00Smejkal Dušan22:23Kulhavý Petr
9.Ne26.11.2023DC Zenit Deštná A13:5Hoteliéři Usobrno CPohostinství Deštná, Letovice 
15:00Stöhrová Ivana30:13Smejkal Martin
10.Ne3.12.2023Hoteliéři Usobrno C3:15Hoteliéři Usobrno BHospoda U Hoteliérů, Usobrno 
15:00Smejkal Dušan11:32Langer Patrik
11.Ne10.12.2023DC Šipky Sloup B12:6Hoteliéři Usobrno CPivárna Sloup, Sloup 
15:00Strachoň Štěpán29:15Smejkal Dušan
12.Ne14.1.2024Hoteliéři Usobrno C7:11DC Vandals Blansko CHospoda U Hoteliérů, Usobrno 
15:00Smejkal Dušan19:24Novotný Jakub
13.Ne21.1.2024DC Poškoláci Valchov13:5Hoteliéři Usobrno COsvěžovna ve škole, Valchov u Boskovic 
15:00Dlábek Ladislav29:16Smejkal Dušan
14.Ne4.2.2024Die Kurwe Jaroměřice10:8Hoteliéři Usobrno CRestaurace Hanácká Krčma, Jevíčko 
15:00Spilka Pavel26:19Smejkal Dušan
15.Ne11.2.2024Hoteliéři Usobrno C6:12ŠK Bystřické letkyHospoda U Hoteliérů, Usobrno 
15:00Smejkal Dušan18:27Hulák Martin
16.Ne18.2.2024DC Orli Ráječko12:6Hoteliéři Usobrno CPizzerie u Zajíce, Skalice u Svitavy 
15:00Kotlán Tomáš29:16Smejkal Dušan
17.Ne25.2.2024Dělníci BlanskoHoteliéři Usobrno CRestaurace U Slunce Blansko, Blansko
15:00
18.Ne3.3.2024Hoteliéři Usobrno CŠK Jedničky BoskoviceHospoda U Hoteliérů, Usobrno
15:00
20.Ne17.3.2024Hoteliéři Usobrno CRumíci KrhovHospoda U Hoteliérů, Usobrno
15:00
21.Ne7.4.2024DC Triple X LetoviceHoteliéři Usobrno CPohostinství Deštná, Letovice
15:00
22.Ne14.4.2024Hoteliéři Usobrno CDC Zenit Deštná AHospoda U Hoteliérů, Usobrno
15:00
23.Ne21.4.2024Hoteliéři Usobrno BHoteliéři Usobrno CHospoda U Hoteliérů, Usobrno
15:00
24.Ne28.4.2024Hoteliéři Usobrno CDC Šipky Sloup BHospoda U Hoteliérů, Usobrno
15:00
25.Ne12.5.2024DC Vandals Blansko CHoteliéři Usobrno CRestaurace Papučárna, Blansko
15:00
26.Ne19.5.2024Hoteliéři Usobrno CDC Poškoláci ValchovHospoda U Hoteliérů, Usobrno
15:00
 autorizovaný výsledek neuatorizovaný výsledek technická kontumace kontumace
 NáhledTiskNahoru

© 2005-2024 Unie šipkových organizací | Designed by © 2014 Petr Gondek | Developed by © 2005-2024 Ing. Martin Lenz
Webmaster | Data dodává systém Leguan © 2002-2024 | Poslední synchronizace: 24.2.2024 00:06
Provoz & Upgrade Insion.cz WebDevelopement

Vytištěno z © 2005-2024 Unie šipkových organizací dne 24.2.2024 01:22:32
Provoz & Upgrade Insion.cz WebDevelopement