Rozpis ligových utkání
UŠO > Rozpis ligových utkání
 NáhledTiskNahoru
B liga Jesenicko
KoloDenDatumDomácí / kapitánSkóreHosté / kapitánHrací místoAkce
1.30.9.2022Křemílci Mikulovice14:4Syslíci Velká KrašSportBar U Rudyho, Mikulovice 
18:00Vala Dominik29:14Kuběna Jaroslav
2.7.10.2022Syslíci Velká Kraš7:11Big Crash Velká KrašHospůdka U Sysla Velká kraš, Velká Kraš 
18:00Kuběna Jaroslav18:22Kuběnová Marcela
3.21.10.2022U Mě dobrý Česká Ves12:6Syslíci Velká KrašHotel Zlatý Chlum, Česká Ves 
18:00Šoltys Zdeněk29:17Tirala Radim ml.
4.28.10.2022Syslíci Velká Kraš9:10Fenix Stará Červená VodaHospůdka U Sysla Velká kraš, Velká Kraš 
18:00Kuběna Jaroslav25:23Modrovič Michal
5.11.11.2022Baník Kobylka Kobylá n. Vidnavkou4:14Syslíci Velká KrašŠipkový klub Baník Kobylka, Žulová 
18:00Švec Jaroslav13:29Kuběna Jaroslav
6.18.11.2022Syslíci Velká Kraš8:10TJ Zlaté Hory MJTJHospůdka U Sysla Velká kraš, Velká Kraš 
18:00Kuběna Jaroslav20:25Kalaš David
7.25.11.2022Dravci Supíkovice11:7Syslíci Velká KrašHostinec U Parku, Supíkovice 
18:00Malaník Marek27:17Kuběna Jaroslav
8.2.12.2022U Mě dobrý Česká Ves B13:5Syslíci Velká KrašHotel Zlatý Chlum, Česká Ves 
18:00Palík Vladimír28:13Ondrušík Jaroslav
10.6.1.2023Sniper Nová Červená voda6:12Syslíci Velká KrašHospoda U dobré nálady Nová Červená voda, Stará Červená Voda 
18:00Plášek Vlastimil18:28Kuběna Jaroslav
11.13.1.2023Syslíci Velká Kraš9:10Nealko Černá VodaHospůdka U Sysla Velká kraš, Velká Kraš 
18:00Kuběna Jaroslav23:24Juřík Jaroslav
12.20.1.2023Syslíci Velká Kraš5:13Křemílci MikuloviceHospůdka U Sysla Velká kraš, Velká Kraš 
18:00Ondrušík Jaroslav17:27Vala Dominik
13.3.2.2023Big Crash Velká Kraš11:7Syslíci Velká KrašHospůdka U Sysla Velká kraš, Velká Kraš 
18:00Kuběnová Marcela25:19Kuběna Jaroslav
14.10.2.2023Syslíci Velká Kraš6:12U Mě dobrý Česká VesHospůdka U Sysla Velká kraš, Velká Kraš 
18:00Kuběna Jaroslav17:29Šoltys Zdeněk
15.17.2.2023Fenix Stará Červená Voda7:11Syslíci Velká KrašHospoda Na Rozcestí, Stará Červená Voda 
18:00Modrovič Michal19:26Martinásek Milan
16.3.3.2023Syslíci Velká Kraš12:6Baník Kobylka Kobylá n. VidnavkouHospůdka U Sysla Velká kraš, Velká Kraš 
18:00Ondrušík Jaroslav29:14Kuběna Lubomír
17.10.3.2023TJ Zlaté Hory MJTJ12:6Syslíci Velká KrašStopka Zlaté Hory, Zlaté Hory 
18:00Kalaš David27:16Kuběna Jaroslav
18.17.3.2023Syslíci Velká Kraš6:12Dravci SupíkoviceHospůdka U Sysla Velká kraš, Velká Kraš 
18:00Ondrušík Jaroslav16:27Malaník Marek
19.31.3.2023Syslíci Velká Kraš10:8U Mě dobrý Česká Ves BHospůdka U Sysla Velká kraš, Velká Kraš 
18:00Procházka Ladislav25:20Palík Vladimír
21.21.4.2023Syslíci Velká Kraš15:3Sniper Nová Červená vodaHospůdka U Sysla Velká kraš, Velká Kraš 
18:00Ondrušík Jaroslav32:15Plášek Vlastimil
22.5.5.2023Nealko Černá Voda11:7Syslíci Velká KrašPenzion U Zlatého Lva, Černá Voda 
18:00Juřík Jaroslav24:16Ondrušík Jaroslav
 autorizovaný výsledek neuatorizovaný výsledek technická kontumace kontumace
 NáhledTiskNahoru

© 2005-2024 Unie šipkových organizací | Designed by © 2014 Petr Gondek | Developed by © 2005-2024 Ing. Martin Lenz
Webmaster | Data dodává systém Leguan © 2002-2024 | Poslední synchronizace: 28.5.2024 16:36
Provoz & Upgrade Insion.cz WebDevelopement

Vytištěno z © 2005-2024 Unie šipkových organizací dne 28.5.2024 16:51:24
Provoz & Upgrade Insion.cz WebDevelopement