Rozpis ligových utkání
UŠO > Rozpis ligových utkání
 NáhledTiskNahoru
2. liga B (neděle)
KoloDenDatumDomácí / kapitánSkóreHosté / kapitánHrací místoAkce
1.Ne17.9.2023Yellow Fish B Brno8:10Podchod klub BrnoBrno - Kulečníkový klub Yellow Fish, Brno 
15:00Fanta Martin20:26Forberger Pavel
3.Ne8.10.2023Yellow Fish B Brno10:8DC Angry Birds Osmička BrnoBrno - Kulečníkový klub Yellow Fish, Brno 
15:00Fanta Martin24:23Dočkal Jakub
4.Ne15.10.2023Galaxy Team Brno10:8Yellow Fish B BrnoRocky bar, Brno 
15:00Jedlička Tomáš26:22Horáček Tomáš
5.Ne22.10.2023Yellow Fish B Brno7:11Minibaroni na Kuželně BrnoBrno - Kulečníkový klub Yellow Fish, Brno 
15:00Fanta Martin16:26Němec Ondřej
6.Ne29.10.2023DC Sport Barbarians Třebíč14:4Yellow Fish B BrnoSport Aréna Třebíč, Třebíč 
15:00Papoušek Jan31:11Fanta Martin
14.So4.11.2023Podchod klub Brno15:3Yellow Fish B BrnoPodchod klub, Brno 
18:00Lang Josef31:8Slavětínský Lukáš
7.Ne12.11.2023Yellow Fish B Brno8:10Klub R Podchod BrnoBrno - Kulečníkový klub Yellow Fish, Brno 
18:00Fanta Martin18:22Cvingráf Marek
8.Ne19.11.2023DC Šumáci Kolečko10:8Yellow Fish B BrnoBejvávalo U Kolečka, Brno 
15:00Kummer David24:17Fanta Martin
9.Ne26.11.2023Yellow Fish B Brno3:15Royal Darts Team IvančiceBrno - Kulečníkový klub Yellow Fish, Brno 
15:00Fanta Martin10:30Horák Jiří
10.Ne3.12.2023Yellow Fish B Brno4:14DC Štiky Rosice ABrno - Kulečníkový klub Yellow Fish, Brno 
15:00Fanta Martin11:30Nezdařil Luboš
11.Ne10.12.2023Těsně vedle Brno11:7Yellow Fish B BrnoPivnice Kalinka, Brno 
15:00Hermanová Kateřina26:19Fanta Martin
12.Ne14.1.2024Yellow Fish B Brno10:9Zálesáci B TřebíčBrno - Kulečníkový klub Yellow Fish, Brno 
15:00Fanta Martin24:22Němec Jiří
13.Ne21.1.2024Rumoví pralinky Brno10:8Yellow Fish B BrnoPivnice U Remlina, Brno 
15:00Reml Petr22:20Fanta Martin
16.Ne18.2.2024DC Angry Birds Osmička Brno11:7Yellow Fish B BrnoPivnice Osmička, Brno 
15:00Bučík Tomáš27:15Fanta Martin
17.Ne25.2.2024Yellow Fish B Brno10:9Galaxy Team BrnoBrno - Kulečníkový klub Yellow Fish, Brno 
15:00Fanta Martin24:25Barteček Luboš
18.Ne3.3.2024Minibaroni na Kuželně Brno10:9Yellow Fish B BrnoPivnice Na Kuželně, Brno 
15:00Němec Ondřej21:22Fanta Martin
19.Ne10.3.2024Yellow Fish B Brno3:15DC Sport Barbarians TřebíčBrno - Kulečníkový klub Yellow Fish, Brno 
15:00Fanta Martin13:32Pavlík Vojtěch
20.Ne17.3.2024Klub R Podchod Brno8:10Yellow Fish B BrnoPodchod klub, Brno 
15:00Cvingráf Marek19:24Fanta Martin
21.Ne7.4.2024Yellow Fish B Brno10:8DC Šumáci KolečkoBrno - Kulečníkový klub Yellow Fish, Brno 
15:00Fanta Martin23:20Irsenský Miroslav
22.Ne14.4.2024Royal Darts Team Ivančice10:8Yellow Fish B BrnoRoyal bar Ivančice, Ivančice 
15:00Horák Jiří24:23Fanta Martin
23.Ne21.4.2024DC Štiky Rosice A10:8Yellow Fish B BrnoSport bar Cristal, Rosice 
15:00Košařová Markéta24:22Fanta Martin
24.Ne28.4.2024Yellow Fish B Brno3:15Těsně vedle BrnoBrno - Kulečníkový klub Yellow Fish, Brno 
15:00Fanta Martin11:31Hermanová Kateřina
25.Ne5.5.2024Zálesáci B Třebíč10:8Yellow Fish B BrnoPohostinství u Lesíka, Třebíč 
15:00Němec Jiří23:18Fanta Martin
26.Út7.5.2024Yellow Fish B Brno10:8Rumoví pralinky BrnoBrno - Kulečníkový klub Yellow Fish, Brno 
17:00Fanta Martin24:20Krčál Aleš
 autorizovaný výsledek neuatorizovaný výsledek technická kontumace kontumace
 NáhledTiskNahoru

© 2005-2024 Unie šipkových organizací | Designed by © 2014 Petr Gondek | Developed by © 2005-2024 Ing. Martin Lenz
Webmaster | Data dodává systém Leguan © 2002-2024 | Poslední synchronizace: 27.5.2024 14:48
Provoz & Upgrade Insion.cz WebDevelopement

Vytištěno z © 2005-2024 Unie šipkových organizací dne 27.5.2024 14:57:06
Provoz & Upgrade Insion.cz WebDevelopement