Rozpis ligových utkání
UŠO > Rozpis ligových utkání
 NáhledTiskNahoru
2. liga B (neděle)
KoloDenDatumDomácí / kapitánSkóreHosté / kapitánHrací místoAkce
1.Ne18.9.2022DC Štiky Rosice12:6Yellow Fish B BrnoSport bar Cristal, Rosice 
15:00Vitamvás Ambrož26:14Kovář Radek
2.Ne2.10.2022Yellow Fish B Brno8:10ZTP Kupé BrnoBrno - Kulečníkový klub Yellow Fish, Brno 
15:00Špičák Roman17:24Lang Marek
3.Ne9.10.2022DC Šumáci Kolečko13:5Yellow Fish B BrnoBejvávalo U Kolečka, Brno 
15:00Kummer David29:16Kovář Radek
5.Ne30.10.2022Šipkaři Budišov5:13Yellow Fish B BrnoHospoda U Floriánka, Budišov 
15:00Hort Jaroslav14:27Špičák Roman
6.Ne13.11.2022Yellow Fish B Brno6:12DC Sport Barbarians TřebíčBrno - Kulečníkový klub Yellow Fish, Brno 
15:00Špičák Roman19:26Papoušek Jan
7.Ne20.11.2022Minibaroni na Kuželně Brno14:4Yellow Fish B BrnoPivnice Na Kuželně, Brno 
15:00Los Jaroslav29:14Špičák Roman
8.Ne27.11.2022Yellow Fish B Brno7:11Viva Brothers BrnoBrno - Kulečníkový klub Yellow Fish, Brno 
15:00Špičák Roman19:27Prokop Vítězslav
9.Ne4.12.2022Tornádo Destroyers Brno15:3Yellow Fish B BrnoBejvávalo U Kolečka, Brno 
15:00Funk Michal32:15Špičák Roman
10.Ne11.12.2022DC Nafrakk Ivančice17:1Yellow Fish B BrnoRoyal bar Ivančice, Ivančice 
15:00Franěk Radim34:6Špičák Roman
11.Ne15.1.2023Yellow Fish B Brno14:4Zálesáci B TřebíčBrno - Kulečníkový klub Yellow Fish, Brno 
15:00Špičák Roman31:14Němec Jiří
12.Ne22.1.2023Yellow Fish B Brno10:8DC Štiky RosiceBrno - Kulečníkový klub Yellow Fish, Brno 
15:00Fanta Martin23:19Pavlík Martin
13.Ne12.2.2023ZTP Kupé Brno12:6Yellow Fish B BrnoHotel Omega - Krušovická restaurace, Brno 
15:00Lang Marek27:15Fanta Martin
14.Ne19.2.2023Yellow Fish B Brno4:14DC Šumáci KolečkoBrno - Kulečníkový klub Yellow Fish, Brno 
15:00Fanta Martin10:31Kummer David
16.Ne5.3.2023Yellow Fish B Brno14:4Šipkaři BudišovBrno - Kulečníkový klub Yellow Fish, Brno 
15:00Fanta Martin31:13Ujčíková Jarmila
17.Ne12.3.2023DC Sport Barbarians Třebíč13:5Yellow Fish B BrnoSport Aréna Třebíč, Třebíč 
15:00Papoušek Jan28:14Fanta Martin
18.Ne2.4.2023Yellow Fish B Brno8:10Minibaroni na Kuželně BrnoBrno - Kulečníkový klub Yellow Fish, Brno 
15:00Fanta Martin20:22Los Jaroslav
19.Ne16.4.2023Viva Brothers Brno13:5Yellow Fish B BrnoHostinec u Dána, Brno 
15:00Prokop Vítězslav30:12Fanta Martin
20.Ne23.4.2023Yellow Fish B Brno2:16Tornádo Destroyers BrnoBrno - Kulečníkový klub Yellow Fish, Brno 
15:00Fanta Martin7:34Funk Michal
21.Ne30.4.2023Yellow Fish B Brno8:10DC Nafrakk IvančiceBrno - Kulečníkový klub Yellow Fish, Brno 
15:00Fanta Martin20:23Franěk Radim
22.Ne14.5.2023Zálesáci B Třebíč16:2Yellow Fish B BrnoPohostinství u Lesíka, Třebíč 
15:00Němec Jiří34:8Fanta Martin
 autorizovaný výsledek neuatorizovaný výsledek technická kontumace kontumace
 NáhledTiskNahoru

© 2005-2024 Unie šipkových organizací | Designed by © 2014 Petr Gondek | Developed by © 2005-2024 Ing. Martin Lenz
Webmaster | Data dodává systém Leguan © 2002-2024 | Poslední synchronizace: 24.4.2024 23:48
Provoz & Upgrade Insion.cz WebDevelopement

Vytištěno z © 2005-2024 Unie šipkových organizací dne 25.4.2024 00:55:56
Provoz & Upgrade Insion.cz WebDevelopement