Rozpis ligových utkání
UŠO > Rozpis ligových utkání
 NáhledTiskNahoru
1.Krajská liga Vysočina
KoloDenDatumDomácí / kapitánSkóreHosté / kapitánHrací místoAkce
1.Ne16.9.2018Formanský Dravci Jihlava13:5Formanský Dravci Jihlava BJihlava Pivnice Demlovka, Jihlava 
14:00Janoušek Marek29:14Kozák Ondřej
2.Ne23.9.2018Formanský Dravci Jihlava B4:14Zezulkárna Jihlava 
14:00Kozák Ondřej13:29Vereš Čestmír
3.Ne30.9.2018Krajzont Polná9:10Formanský Dravci Jihlava BPolná Hostinec Krajzont, Polná 
14:00Nepraš Josef22:24Kozák Ondřej
4.Ne7.10.2018Formanský Dravci Jihlava B10:8DC Přibyslav 
14:00Kozák Ondřej23:20Strašil Pavel
5.Ne14.10.2018Hospůdka Na Růžku Jihlava4:14Formanský Dravci Jihlava BJihlava Na Růžku, Jihlava 
15:00Zuda Michal14:29Kozák Ondřej
6.Ne21.10.2018Formanský Dravci Jihlava B7:11Ježkovy Voči Větrný Jeníkov 98 
14:00Kozák Ondřej17:27Benda Lukáš
7.Ne4.11.2018Řezníci Dobronín11:7Formanský Dravci Jihlava BDobronín U Milušky, Dobronín 
14:00Bernard Slavomír24:16Kozák Ondřej
8.Čt15.11.201826ERS Jihlava7:11Formanský Dravci Jihlava BJihlava Madeira, Jihlava 
18:00Vlček David19:26Kozák Ondřej
9.Ne25.11.2018Formanský Dravci Jihlava B10:9Šipková Akademie Dušejov 
14:00Kozák Ondřej25:22Ždimera Roman
10.Čt29.11.2018Averze Třešť11:7Formanský Dravci Jihlava BTřešť Sportbowling, Třešť 
18:00Holoubek Stanislav26:17Hlávka Petr
12.Ne20.1.2019Cerberos Velké Meziříčí13:5Formanský Dravci Jihlava BNetín Hospoda Na Jedenáctce, Radostín nad Oslavou 
14:00Kúřil Stanislav28:15Kozák Ondřej
13.Ne27.1.2019Formanský Dravci Jihlava B8:10Tajfun Darts Havlíčkův Brod B.. 
14:00Kozák Ondřej22:22Křípal Milan
14.Ne3.2.2019Formanský Dravci Jihlava B4:14Formanský Dravci Jihlava 
14:00Hlávka Petr12:32Janoušek Marek
15.Ne10.2.2019Zezulkárna Jihlava11:7Formanský Dravci Jihlava BJihlava Zezulkárna, Jihlava 
15:00Štěpánek David27:19Kozák Ondřej
16.Ne24.2.2019Formanský Dravci Jihlava B12:6Krajzont Polná 
14:00Kozák Ondřej26:18Kašík David
11.Ne10.3.2019Formanský Dravci Jihlava B10:8Wüdle Brtnice 
14:00Kozák Ondřej23:21Votava Michal
17.Ne17.3.2019DC Přibyslav11:7Formanský Dravci Jihlava BPřibyslav Pivnice, Přibyslav 
16:00Strašil Pavel25:18Kozák Ondřej
18.Ne24.3.2019Formanský Dravci Jihlava B13:5Hospůdka Na Růžku Jihlava 
14:00Kozák Ondřej30:18Zuda Michal
19.Čt28.3.2019Ježkovy Voči Větrný Jeníkov 9812:6Formanský Dravci Jihlava BJihlava Pivnice Demlovka, Jihlava 
18:00Benda Lukáš25:18Kozák Ondřej
20.Ne7.4.2019Formanský Dravci Jihlava B10:9Řezníci Dobronín 
14:00Hlávka Petr22:20Bernard Slavomír
21.Ne14.4.2019Formanský Dravci Jihlava B10:826ERS Jihlava 
14:00Kozák Ondřej22:17Vlček David
22.Ne21.4.2019Šipková Akademie Dušejov7:11Formanský Dravci Jihlava BDušejov Na Hřišti, Dušejov 
15:00Ždimera Roman20:24Kozák Ondřej
23.Ne28.4.2019Formanský Dravci Jihlava B12:6Averze Třešť 
14:00Kozák Ondřej26:18Holoubek Stanislav
24.Út7.5.2019Wüdle Brtnice6:12Formanský Dravci Jihlava BBrtnice Klubovna, Brtnice 
18:00Vondrák Milan19:26Kozák Ondřej
25.Ne19.5.2019Formanský Dravci Jihlava B3:15Cerberos Velké Meziříčí 
14:00Kozák Ondřej9:33Kúřil Stanislav
26.So25.5.2019Tajfun Darts Havlíčkův Brod B..6:12Formanský Dravci Jihlava B 
18:00Křípal Milan17:25Hlávka Petr
 autorizovaný výsledek neuatorizovaný výsledek technická kontumace kontumace
 NáhledTiskNahoru

© 2005-2024 Unie šipkových organizací | Designed by © 2014 Petr Gondek | Developed by © 2005-2024 Ing. Martin Lenz
Webmaster | Data dodává systém Leguan © 2002-2024 | Poslední synchronizace: 23.7.2024 03:54
Provoz & Upgrade Insion.cz WebDevelopement

Vytištěno z © 2005-2024 Unie šipkových organizací dne 23.7.2024 16:57:34
Provoz & Upgrade Insion.cz WebDevelopement