Rozpis ligových utkání
UŠO > Rozpis ligových utkání
 NáhledTiskNahoru
Extraliga A (neděle)
KoloDenDatumDomácí / kapitánSkóreHosté / kapitánHrací místoAkce
2.Ne1.10.2023Titáni Hodonín13:5ALK BrumovPivnice U Haryho, Hodonín 
15:00Budiš Miroslav29:16Palinek Michal
3.Ne8.10.2023ALK Brumov5:13DC Hurricane AdamovHospůdka Na Gruntě, Brumov 
15:00Palinek Michal15:29Dudík Milan
4.Ne15.10.2023Adalbertus Medlov10:9ALK BrumovMedlovská hospoda, Medlov 
15:00Vorsa Michal24:19Palinek Michal
5.Ne22.10.2023ALK Brumov10:8Mistři netrénujou ŠlapaniceHospůdka Na Gruntě, Brumov 
15:00Palinek Michal23:24Zukal Tomáš
6.Ne29.10.2023DC Šipky Sloup10:9ALK BrumovPivárna Sloup, Sloup 
15:00Vymazal Lukáš23:22Palinek Michal
7.Ne12.11.2023ALK Brumov6:12PBL 45 BrnoHospůdka Na Gruntě, Brumov 
15:00Palinek Michal17:26Poráň David
8.Ne19.11.2023ALK Brumov6:12DC Frogs ŽabčiceHospůdka Na Gruntě, Brumov 
15:00Palinek Michal17:25Pokorný Michal
9.Ne26.11.2023ŠK Excalibur Bzenec18:0ALK BrumovExcalibur bowling Bzenec, Bzenec 
15:00Jandora Pavel36:8Palinek Michal
11.Ne10.12.2023Šenkýři Brno12:6ALK BrumovRestaurace Stavba, Brno 
15:00Kobzák Pavel26:16Palinek Michal
10.Ne28.1.2024ALK Brumov4:14DC Hor Boj Elita H. BojanoviceHospůdka Na Gruntě, Brumov 
15:00Palinek Michal15:29Dulínek Zdeněk
13.Ne11.2.2024ALK Brumov8:10Titáni HodonínHospůdka Na Gruntě, Brumov 
15:00Palinek Michal19:25Budiš Miroslav
14.Ne18.2.2024DC Hurricane Adamov11:7ALK BrumovŠipkový klub Adamov, Adamov 
15:00Dudík Milan25:16Palinek Michal
15.Ne25.2.2024ALK Brumov5:13Adalbertus MedlovHospůdka Na Gruntě, Brumov 
15:00Palinek Michal14:29Kadla Zdeněk
16.Ne3.3.2024Mistři netrénujou Šlapanice13:5ALK BrumovTenisová hala, Šlapanice 
15:00Zukal Tomáš27:15Palinek Michal
17.Ne10.3.2024ALK Brumov11:7DC Šipky SloupHospůdka Na Gruntě, Brumov 
15:00Palinek Michal24:21Vymazal Lukáš
18.Ne17.3.2024PBL 45 Brno12:6ALK BrumovPivní bar Lidická, Brno 
15:00Vilímek Dušan29:13Palinek Michal
19.Ne7.4.2024DC Frogs Žabčice13:5ALK BrumovRestaurant Sport, Žabčice 
15:00Skúpý Jan28:15Palinek Michal
20.Ne14.4.2024ALK Brumov3:15ŠK Excalibur BzenecHospůdka Na Gruntě, Brumov 
15:00Palinek Michal11:32Jandora Pavel
21.Ne21.4.2024DC Hor Boj Elita H. Bojanovice13:5ALK BrumovObecní budova Horní Bojanovice, Horní Bojanovice 
15:00Toncar Martin29:12Palinek Michal
22.Ne28.4.2024ALK Brumov3:15Šenkýři BrnoHospůdka Na Gruntě, Brumov 
15:00Palinek Michal9:33Kobzák Pavel
 autorizovaný výsledek neuatorizovaný výsledek technická kontumace kontumace
 NáhledTiskNahoru

© 2005-2024 Unie šipkových organizací | Designed by © 2014 Petr Gondek | Developed by © 2005-2024 Ing. Martin Lenz
Webmaster | Data dodává systém Leguan © 2002-2024 | Poslední synchronizace: 25.6.2024 13:36
Provoz & Upgrade Insion.cz WebDevelopement

Vytištěno z © 2005-2024 Unie šipkových organizací dne 25.6.2024 14:26:41
Provoz & Upgrade Insion.cz WebDevelopement