Rozpis ligových utkání
UŠO > Rozpis ligových utkání
 NáhledTiskNahoru
1. liga A (neděle)
KoloDenDatumDomácí / kapitánSkóreHosté / kapitánHrací místoAkce
1.Ne18.9.2022Frčky Ivančice7:11Titáni HodonínMatty Aréna, Ivančice 
15:00Kessner Jiří21:27Budiš Miroslav
2.Ne2.10.2022ALK Brumov7:11Frčky IvančiceHospůdka Na Gruntě, Brumov 
15:00Palinek Michal17:25Kessner Jiří
3.Ne9.10.2022Frčky Ivančice8:10DC Womitz killers OmiceMatty Aréna, Ivančice 
15:00Kessner Jiří18:24Pelikán Ivo
4.Ne23.10.2022Frčáci Ivančice10:9Frčky IvančiceMatty Aréna, Ivančice 
15:00Matoušek Petr25:22Kessner Jiří
5.Ne30.10.2022Frčky Ivančice11:7Mistři netrénujou ŠlapaniceMatty Aréna, Ivančice 
15:00Kessner Jiří27:22Zukal Tomáš
6.Ne13.11.2022Frčky Ivančice8:10DC Bejvávalo U Kolečka BrnoMatty Aréna, Ivančice 
15:00Kessner Jiří21:23Drahuta Štefan
7.Ne20.11.2022DC Vandals Blansko B13:5Frčky IvančiceRestaurace Papučárna, Blansko 
15:00Buřík Radim28:16Kessner Jiří
8.Ne27.11.2022Frčky Ivančice5:13DC Šipky SloupMatty Aréna, Ivančice 
15:00Kessner Jiří14:30Vymazal Lukáš
9.Ne4.12.2022Zálesáci Třebíč7:11Frčky IvančicePohostinství u Lesíka, Třebíč 
15:00Šlouf Michal20:25Kessner Jiří
10.Ne11.12.2022Frčky Ivančice13:5Rumoví pralinky BrnoMatty Aréna, Ivančice 
15:00Kessner Jiří28:14Reml Petr
11.Ne15.1.2023Stavba Brno10:8Frčky IvančiceRestaurace Stavba, Brno 
15:00Abrahámek Dušan22:20Kessner Jiří
12.Ne22.1.2023Titáni Hodonín13:5Frčky IvančiceHospoda Na Zelnicách, Ratíškovie 
15:00Budiš Miroslav30:15Kessner Jiří
13.Ne12.2.2023Frčky Ivančice8:10ALK BrumovMatty Aréna, Ivančice 
15:00Kessner Jiří20:23Palinek Michal
14.Ne19.2.2023DC Womitz killers Omice6:12Frčky IvančiceWomická hospůdka, Omice 
15:00Pelikán Ivo18:26Kessner Jiří
15.3.3.2023Frčky Ivančice7:11Frčáci IvančiceMatty Aréna, Ivančice 
15:00Kessner Jiří19:26Matoušek Petr
16.Ne5.3.2023Mistři netrénujou Šlapanice10:8Frčky IvančiceTenisová hala, Šlapanice 
15:00Zukal Tomáš24:17Kessner Jiří
17.Ne12.3.2023DC Bejvávalo U Kolečka Brno5:13Frčky IvančiceBejvávalo U Kolečka, Brno 
15:00Drahuta Štefan17:30Kessner Jiří
18.Ne2.4.2023Frčky Ivančice10:9DC Vandals Blansko BMatty Aréna, Ivančice 
15:00Kessner Jiří23:19Buřík Radim
19.Ne16.4.2023DC Šipky Sloup11:7Frčky IvančicePivárna Sloup, Sloup 
15:00Vymazal Lukáš26:19Kessner Jiří
20.Ne23.4.2023Frčky Ivančice8:10Zálesáci TřebíčMatty Aréna, Ivančice 
15:00Kessner Jiří21:25Šlouf Michal
21.Ne30.4.2023Rumoví pralinky Brno10:9Frčky IvančicePivnice U Remlina, Brno 
15:00Reml Petr26:24Kessner Jiří
22.Ne14.5.2023Frčky Ivančice10:8Stavba BrnoMatty Aréna, Ivančice 
15:00Kessner Jiří22:18Abrahámek Dušan
 autorizovaný výsledek neuatorizovaný výsledek technická kontumace kontumace
 NáhledTiskNahoru

© 2005-2024 Unie šipkových organizací | Designed by © 2014 Petr Gondek | Developed by © 2005-2024 Ing. Martin Lenz
Webmaster | Data dodává systém Leguan © 2002-2024 | Poslední synchronizace: 15.7.2024 20:06
Provoz & Upgrade Insion.cz WebDevelopement

Vytištěno z © 2005-2024 Unie šipkových organizací dne 15.7.2024 20:14:08
Provoz & Upgrade Insion.cz WebDevelopement