Rozpis ligových utkání
UŠO > Rozpis ligových utkání
 NáhledTiskNahoru
C II.liga Hradec Králové
KoloDenDatumDomácí / kapitánSkóreHosté / kapitánHrací místoAkce
1.Ne6.9.2020Medvědi Hradec Králové8:10Biřička Hradec KrálovéHradec Králové Orlice Bar a Club, Hradec Králové 
17:30Mančál Petr24:23Staněk Jan
2.Út15.9.2020Biřička Hradec Králové11:7South Park Cows Hr.KrálovéHradec Králové U Pavlíny Biřička, Hradec Králové 
17:30Staněk Jan27:17Truněček Martin
3.Po21.9.2020Löwen Hradec Králové6:12Biřička Hradec Králové 
18:00Roušal Robert16:27Staněk Jan
5.Po13.9.2021Rychtáři Nové Město n/C3:15Biřička Hradec KrálovéŠtít Restaurace Chárovna, Chlumec n/C 
17:30Čihulek Pavel11:31Staněk Jan
7.Út5.10.2021Soptíci Hradec Králové6:12Biřička Hradec KrálovéHradec Králové Zanzibar, Hradec Králové 
18:00Houška Jan17:26Křížek Petr
8.Út12.10.2021Biřička Hradec Králové13:5Vemena Hradec KrálovéHradec Králové U Pavlíny Biřička, Hradec Králové 
17:30Křížek Petr29:17Procházka Václav
9.Ne17.10.2021Union Stars Hradec Králové6:12Biřička Hradec KrálovéHradec Králové Restaurace Na soutoku, Hradec Králové 
17:30Zajíc Lubomír17:29Křížek Petr
10.Út26.10.2021Biřička Hradec Králové12:6No comment Hradec KrálovéHradec Králové U Pavlíny Biřička, Hradec Králové 
17:30Křížek Petr27:16Kadleček František
11.Po1.11.2021Emírovci Pohřebačka7:11Biřička Hradec Králové 
17:30Ehrenberger Miroslav19:26Křížek Petr
12.Út9.11.2021Rebelové Myštěves B6:12Biřička Hradec Králové 
18:00Deml Robin17:28Staněk Michal
13.Út16.11.2021Biřička Hradec Králové10:8Bubo Hradec KrálovéHradec Králové U Pavlíny Biřička, Hradec Králové 
17:30Staněk Michal26:19Steiner Jaroslav
14.Út23.11.2021Biřička Hradec Králové11:7Medvědi Hradec KrálovéHradec Králové U Pavlíny Biřička, Hradec Králové 
17:30Staněk Michal27:20Mančál Petr
15.Po29.11.2021South Park Cows Hr.Králové6:12Biřička Hradec KrálovéHradec Králové Restaurace Na soutoku, Hradec Králové 
17:30Truněček Martin18:26Staněk Michal
16.Út18.1.2022Biřička Hradec Králové10:8Löwen Hradec KrálovéHradec Králové U Pavlíny Biřička, Hradec Králové 
17:30Staněk Michal27:19Roušal Robert
17.Ne23.1.2022Devils Hradec Králové6:12Biřička Hradec KrálovéHradec Králové Parťákova Hasičárna, Hradec Králové 
17:30Felbr Tomáš17:29Staněk Michal
18.Út1.2.2022Biřička Hradec Králové15:3Rychtáři Nové Město n/CHradec Králové U Pavlíny Biřička, Hradec Králové 
17:30Staněk Michal33:11Čihulek Pavel
19.Po14.2.2022HSK U Marťase Hradec Králové7:11Biřička Hradec Králové 
17:30Hanovec Karel17:25Staněk Michal
20.Út22.2.2022Biřička Hradec Králové13:5Soptíci Hradec KrálovéHradec Králové U Pavlíny Biřička, Hradec Králové 
17:30Staněk Michal26:13Houška Jan
21.Ne27.2.2022Vemena Hradec Králové5:13Biřička Hradec KrálovéHradec Králové U Pěti Véček, Hradec Králové 
17:30Procházka Václav15:29Višňák Michal
22.Út8.3.2022Biřička Hradec Králové12:6Union Stars Hradec KrálovéHradec Králové U Pavlíny Biřička, Hradec Králové 
17:30Křížek Petr28:19Pultar Filip
24.Út22.3.2022Biřička Hradec Králové13:5Emírovci PohřebačkaHradec Králové U Pavlíny Biřička, Hradec Králové 
17:30Staněk Michal29:19Staněk Roman
25.Út29.3.2022Biřička Hradec Králové12:6Rebelové Myštěves BHradec Králové U Pavlíny Biřička, Hradec Králové 
17:30Staněk Michal25:13Deml Robin
26.Po4.4.2022Bubo Hradec Králové4:14Biřička Hradec KrálovéHradec Králové Hospůdka Sova (TATRAN), Hradec Králové 
17:30Steiner Jaroslav16:31Staněk Michal
 autorizovaný výsledek neuatorizovaný výsledek technická kontumace kontumace
 NáhledTiskNahoru

© 2005-2024 Unie šipkových organizací | Designed by © 2014 Petr Gondek | Developed by © 2005-2024 Ing. Martin Lenz
Webmaster | Data dodává systém Leguan © 2002-2024 | Poslední synchronizace: 25.4.2024 08:48
Provoz & Upgrade Insion.cz WebDevelopement

Vytištěno z © 2005-2024 Unie šipkových organizací dne 25.4.2024 09:16:05
Provoz & Upgrade Insion.cz WebDevelopement