Rozpis ligových utkání
UŠO > Rozpis ligových utkání
 NáhledTiskNahoru
Středozápadní konference
KoloDenDatumDomácí / kapitánSkóreHosté / kapitánHrací místoAkce
2.Ne11.9.2022DEXTEROUS Krásný Les7:11Olympia TáborBulls Restaurant, Praha 5 
13:45Malý Petr17:24Chomout Jaroslav
3.Ne11.9.2022Sgt. Pepik's Band Praha11:7Olympia TáborBulls Restaurant, Praha 5 
16:00Moravec Jiří25:20Chomout Jaroslav
5.Ne2.10.2022Olympia Tábor11:7Scorpions OKO PlzeňPohostinství Pšov, Pšov 
13:45Chomout Jaroslav27:19Šimandl Kamil
6.Ne2.10.2022Ložisková mafie Pšov5:13Olympia TáborPohostinství Pšov, Pšov 
16:00Schieferdecker Václav17:27Chomout Jaroslav
7.Ne13.11.2022Ložisková mafie Pšov10:8Olympia TáborPohostinství Pšov, Pšov 
11:00Schieferdecker Václav24:22Chomout Jaroslav
8.Ne13.11.2022Sgt. Pepik's Band Praha12:6Olympia TáborPohostinství Pšov, Pšov 
13:45Hoffmann Martin26:17Chomout Jaroslav
10.Ne4.12.2022DEXTEROUS Krásný Les3:15Olympia TáborBar Bronx, Tábor 
11:00Malý Petr12:32Křepelka Čestmír
12.Ne4.12.2022Olympia Tábor12:6Scorpions OKO PlzeňBar Bronx, Tábor 
16:00Křepelka Čestmír27:20Brejcha Jiří
14.Ne15.1.2023Maséři Hradec Králové7:11Olympia TáborBulls Restaurant, Praha 5 
13:45Pašta Petr18:25Chomout Jaroslav
15.Ne15.1.2023Olympia Tábor11:7Sgt. Pepik's Band PrahaBulls Restaurant, Praha 5 
16:00Chomout Jaroslav25:19Moravec Jiří
16.Ne12.2.2023Scorpions OKO Plzeň8:10Olympia TáborPlzeň, Klub OKO, Plzeň 
11:00Šimandl Kamil20:23Chomout Jaroslav
17.Ne12.2.2023Olympia Tábor7:11Sgt. Pepik's Band PrahaPlzeň, Klub OKO, Plzeň 
13:45Chomout Jaroslav20:26Moravec Jiří
19.Ne26.2.2023Olympia Tábor6:12Ložisková mafie PšovBar Bronx, Tábor 
11:00Chomout Jaroslav17:26Schieferdecker Václav
21.Ne26.2.2023Maséři Hradec Králové4:14Olympia TáborBar Bronx, Tábor 
16:00Malach Petr13:29Chomout Jaroslav
22.Ne12.3.2023Scorpions OKO Plzeň8:10Olympia TáborPlzeň, Klub OKO, Plzeň 
11:00Šimandl Kamil22:21Chomout Jaroslav
23.Ne12.3.2023Olympia Tábor10:8Maséři Hradec KrálovéPlzeň, Klub OKO, Plzeň 
13:45Chomout Jaroslav25:22Malach Petr
26.Ne16.4.2023Olympia Tábor10:8Maséři Hradec KrálovéU Hanky pohostinství, Krásný Les 
13:45Chomout Jaroslav25:21Malach Petr
27.Ne16.4.2023Olympia Tábor12:6DEXTEROUS Krásný LesU Hanky pohostinství, Krásný Les 
16:00Chomout Jaroslav29:17Malý Petr
28.Ne14.5.2023Olympia Tábor12:6Ložisková mafie PšovBar Bronx, Tábor 
11:00Chomout Jaroslav29:18Schieferdecker Václav
30.Ne14.5.2023Olympia Tábor11:7DEXTEROUS Krásný LesBar Bronx, Tábor 
16:00Chomout Jaroslav26:18Kraus Martin
 autorizovaný výsledek neuatorizovaný výsledek technická kontumace kontumace
 NáhledTiskNahoru

© 2005-2024 Unie šipkových organizací | Designed by © 2014 Petr Gondek | Developed by © 2005-2024 Ing. Martin Lenz
Webmaster | Data dodává systém Leguan © 2002-2024 | Poslední synchronizace: 23.4.2024 03:54
Provoz & Upgrade Insion.cz WebDevelopement

Vytištěno z © 2005-2024 Unie šipkových organizací dne 23.4.2024 04:15:43
Provoz & Upgrade Insion.cz WebDevelopement