Rozpis ligových utkání
UŠO > Rozpis ligových utkání
 NáhledTiskNahoru
Středozápadní konference
KoloDenDatumDomácí / kapitánSkóreHosté / kapitánHrací místoAkce
1.Ne11.9.2022Maséři Hradec Králové8:10Scorpions OKO PlzeňPlzeň, Klub OKO, Plzeň 
11:00Doležal Michal24:24Šimandl Kamil
2.Ne11.9.2022Maséři Hradec Králové4:14Ložisková mafie PšovPlzeň, Klub OKO, Plzeň 
13:45Pašta Petr12:29Schieferdecker Václav
4.Ne2.10.2022Maséři Hradec Králové10:8DEXTEROUS Krásný LesHradec Králové Hospůdka Sova (TATRAN), Hradec Králové 
16:00Malach Petr25:24Malý Petr
6.Ne16.10.2022Sgt. Pepik's Band Praha15:3Maséři Hradec KrálovéBulls Restaurant, Praha 5 
16:00Moravec Jiří32:11Malach Matěj
8.Ne13.11.2022Maséři Hradec Králové10:8Scorpions OKO PlzeňU Hanky pohostinství, Krásný Les 
13:45Malach Petr23:20Brejcha Jiří
9.Ne13.11.2022DEXTEROUS Krásný Les7:11Maséři Hradec KrálovéU Hanky pohostinství, Krásný Les 
16:00Malý Petr18:26Pašta Petr
10.Ne4.12.2022Maséři Hradec Králové3:15Ložisková mafie PšovHradec Králové Hospůdka Sova (TATRAN), Hradec Králové 
11:00Malach Petr10:33Schieferdecker Václav
12.Ne4.12.2022Maséři Hradec Králové5:13Sgt. Pepik's Band PrahaHradec Králové Hospůdka Sova (TATRAN), Hradec Králové 
16:00Malach Petr13:29Hoffmann Martin
13.Ne15.1.2023Sgt. Pepik's Band Praha13:5Maséři Hradec KrálovéBulls Restaurant, Praha 5 
11:00Moravec Jiří27:13Pašta Petr
14.Ne15.1.2023Maséři Hradec Králové7:11Olympia TáborBulls Restaurant, Praha 5 
13:45Pašta Petr18:25Chomout Jaroslav
16.Ne12.2.2023Ložisková mafie Pšov7:11Maséři Hradec KrálovéHradec Králové Hospůdka Sova (TATRAN), Hradec Králové 
11:00Schieferdecker Václav19:27Doležal Michal
18.Ne12.2.2023Maséři Hradec Králové7:11DEXTEROUS Krásný LesHradec Králové Hospůdka Sova (TATRAN), Hradec Králové 
16:00Doležal Michal20:25Malý Petr
20.Ne26.2.2023Ložisková mafie Pšov14:4Maséři Hradec KrálovéBar Bronx, Tábor 
13:45Schieferdecker Václav29:15Malach Petr
21.Ne26.2.2023Maséři Hradec Králové4:14Olympia TáborBar Bronx, Tábor 
16:00Malach Petr13:29Chomout Jaroslav
23.Ne12.3.2023Olympia Tábor10:8Maséři Hradec KrálovéPlzeň, Klub OKO, Plzeň 
13:45Chomout Jaroslav25:22Malach Petr
24.Ne12.3.2023Scorpions OKO Plzeň8:10Maséři Hradec KrálovéPlzeň, Klub OKO, Plzeň 
16:00Brejcha Jiří24:22Malach Petr
25.Ne16.4.2023DEXTEROUS Krásný Les11:7Maséři Hradec KrálovéU Hanky pohostinství, Krásný Les 
11:00Malý Petr25:20Malach Petr
26.Ne16.4.2023Olympia Tábor10:8Maséři Hradec KrálovéU Hanky pohostinství, Krásný Les 
13:45Chomout Jaroslav25:21Malach Petr
28.Ne14.5.2023Maséři Hradec Králové10:8Sgt. Pepik's Band PrahaHradec Králové Hospůdka Sova (TATRAN), Hradec Králové 
11:00Malach Petr26:18Hlavatý Tomáš
30.Ne14.5.2023Scorpions OKO Plzeň8:10Maséři Hradec KrálovéHradec Králové Hospůdka Sova (TATRAN), Hradec Králové 
16:00Hamrozi Tomáš23:23Malach Petr
 autorizovaný výsledek neuatorizovaný výsledek technická kontumace kontumace
 NáhledTiskNahoru

© 2005-2024 Unie šipkových organizací | Designed by © 2014 Petr Gondek | Developed by © 2005-2024 Ing. Martin Lenz
Webmaster | Data dodává systém Leguan © 2002-2024 | Poslední synchronizace: 17.4.2024 00:06
Provoz & Upgrade Insion.cz WebDevelopement

Vytištěno z © 2005-2024 Unie šipkových organizací dne 17.4.2024 00:35:56
Provoz & Upgrade Insion.cz WebDevelopement