Rozpis ligových utkání
UŠO > Rozpis ligových utkání
 NáhledTiskNahoru
C. liga - 3.liga skupina B
KoloDenDatumDomácí / kapitánSkóreHosté / kapitánHrací místoAkce
1.Ne10.9.2017Lašská jizba Sedliště10:8New Darts Frýdek-MístekNová Lašská jizba Sedliště, Sedliště 
15:00Vávra Josef23:21Hessová Ivana
2.Ne17.9.2017Lašská jizba Sedliště10:8Vikings B KopřivniceNová Lašská jizba Sedliště, Sedliště 
15:00Vávra Josef26:21Feilhauer Martin
6.Ne15.10.2017Lašská jizba Sedliště10:8Kovárna Frýdek-MístekNová Lašská jizba Sedliště, Sedliště 
15:00Vávra Josef24:21Špaček Ladislav
9.Ne5.11.2017Kolonie B Žilina7:11Lašská jizba SedlištěKolonie restaurace Žilina, Nový Jičín 
18:00Váhala Jaroslav21:24Vávra Josef
12.Ne26.11.2017Lašská jizba Sedliště10:8Gerlich B FulnekNová Lašská jizba Sedliště, Sedliště 
15:00Vávra Josef22:22Bartoň Martin
14.Ne10.12.2017Lašská jizba Sedliště11:7Motor Frýdek-MístekNová Lašská jizba Sedliště, Sedliště 
15:00Vávra Josef24:21Pospěch Petr
15.Ne17.12.2017Kovárna Frýdek-Místek7:11Lašská jizba SedlištěMotor Brodway bar Frýdek-Místek, Frýdek-Místek 
15:00Dorňáková Kateřina19:25Vávra Josef
16.Ne7.1.2018Lašská jizba Sedliště11:7Danger Prostřední BečvaNová Lašská jizba Sedliště, Sedliště 
15:00Vávra Josef27:17Malina Lukáš
17.Ne14.1.2018Ogaři Mořkov7:11Lašská jizba SedlištěSpolečenský dům restaurace Mořkov, Mořkov 
13:00Macháč Tomáš18:25Vávra Josef
18.Ne21.1.2018Lašská jizba Sedliště16:2Kolonie B ŽilinaNová Lašská jizba Sedliště, Sedliště 
15:00Vávra Josef32:9Olšovská Jarmila
20.Ne4.2.2018Lašská jizba Sedliště10:8Vikings B KopřivniceNová Lašská jizba Sedliště, Sedliště 
15:00Vávra Josef25:21Kurečka Zdeněk
23.23.2.2018Motor Frýdek-Místek7:11Lašská jizba SedlištěMotor Brodway bar Frýdek-Místek, Frýdek-Místek 
18:00Pospěch Petr20:26Vávra Josef
26.Ne18.3.2018Lašská jizba Sedliště11:7Ogaři MořkovNová Lašská jizba Sedliště, Sedliště 
15:00Vávra Josef24:18Štefek Jaroslav
27.Ne25.3.2018Kolonie B Žilina3:15Lašská jizba SedlištěKolonie restaurace Žilina, Nový Jičín 
18:00Podmol Vladimír11:33Vávra Josef
30.Ne15.4.2018Lašská jizba Sedliště10:8Gerlich B FulnekNová Lašská jizba Sedliště, Sedliště 
15:00Vávra Josef24:20Grygar Lukáš
31.20.4.2018Bernard Frýdek-Místek7:11Lašská jizba SedlištěBernard hospoda Frýdek-Místek, Frýdek-Místek 
18:00Polách Martin16:26Vávra Josef
32.Ne29.4.2018Lašská jizba Sedliště11:7Motor Frýdek-MístekNová Lašská jizba Sedliště, Sedliště 
15:00Vávra Josef26:19Pospěch Petr
34.Ne13.5.2018Lašská jizba Sedliště10:8Danger Prostřední BečvaNová Lašská jizba Sedliště, Sedliště 
15:00Vávra Josef27:21Malina Lukáš
36.Ne27.5.2018Lašská jizba Sedliště14:4Kolonie B ŽilinaNová Lašská jizba Sedliště, Sedliště 
15:00Vávra Josef32:14Olšovská Jarmila
 autorizovaný výsledek neuatorizovaný výsledek technická kontumace kontumace
 NáhledTiskNahoru

© 2005-2024 Unie šipkových organizací | Designed by © 2014 Petr Gondek | Developed by © 2005-2024 Ing. Martin Lenz
Webmaster | Data dodává systém Leguan © 2002-2024 | Poslední synchronizace: 26.5.2024 11:48
Provoz & Upgrade Insion.cz WebDevelopement

Vytištěno z © 2005-2024 Unie šipkových organizací dne 26.5.2024 13:34:34
Provoz & Upgrade Insion.cz WebDevelopement