Rozpis ligových utkání
UŠO > Rozpis ligových utkání
 NáhledTiskNahoru
C. liga - 3.liga skupina B
KoloDenDatumDomácí / kapitánSkóreHosté / kapitánHrací místoAkce
1.8.9.2017Gerlich B Fulnek13:5Ogaři MořkovU Fojtíků Fulnek, Fulnek 
18:30Bartoň Martin30:19Bil Bohumír
5.6.10.2017Danger Prostřední Bečva11:7Ogaři MořkovBilliard bar Horní Bečva, Horní Bečva 
18:00Juřík Pavel23:21Raška Pavel
6.13.10.2017New Darts Frýdek-Místek11:7Ogaři MořkovEden sportbar Frýdek-Místek, Frýdek-Místek 
18:00Němec Milan27:19Štefek Jaroslav
9.Ne5.11.2017Ogaři Mořkov6:12Vikings B KopřivniceSpolečenský dům restaurace Mořkov, Mořkov 
13:00Raška Pavel17:28Feilhauer Martin
11.17.11.2017Bernard Frýdek-Místek12:6Ogaři MořkovBernard hospoda Frýdek-Místek, Frýdek-Místek 
18:00Polách Martin25:15Raška Pavel
14.Ne10.12.2017Ogaři Mořkov3:15Danger Prostřední BečvaSpolečenský dům restaurace Mořkov, Mořkov 
13:00Raška Pavel15:31Juřík Pavel
15.Ne17.12.2017Ogaři Mořkov0:18New Darts Frýdek-MístekSpolečenský dům restaurace Mořkov, Mořkov 
13:000:36
17.Ne14.1.2018Ogaři Mořkov7:11Lašská jizba SedlištěSpolečenský dům restaurace Mořkov, Mořkov 
13:00Macháč Tomáš18:25Vávra Josef
18.19.1.2018Vikings B Kopřivnice13:5Ogaři MořkovSeverka Darts club Kopřivnice, Kopřivnice 
18:00Kurečka Zdeněk29:15Raška Pavel
19.26.1.2018Gerlich B Fulnek17:1Ogaři MořkovU Fojtíků Fulnek, Fulnek 
18:30Grygar Lukáš34:10Macháč Tomáš
20.Ne4.2.2018Ogaři Mořkov4:14Bernard Frýdek-MístekSpolečenský dům restaurace Mořkov, Mořkov 
13:00Štefek Jaroslav15:30Polách Martin
22.Ne18.2.2018Ogaři Mořkov8:10Kovárna Frýdek-MístekSpolečenský dům restaurace Mořkov, Mořkov 
13:00Macháč Tomáš22:23Dorňáková Kateřina
23.23.2.2018Danger Prostřední Bečva18:0Ogaři MořkovBilliard bar Horní Bečva, Horní Bečva 
18:00Juřík Pavel36:5Raška Pavel
24.2.3.2018New Darts Frýdek-Místek13:5Ogaři MořkovEden sportbar Frýdek-Místek, Frýdek-Místek 
18:00Němec Milan29:16Štefek Jaroslav
26.Ne18.3.2018Lašská jizba Sedliště11:7Ogaři MořkovNová Lašská jizba Sedliště, Sedliště 
15:00Vávra Josef24:18Štefek Jaroslav
27.Ne25.3.2018Ogaři Mořkov6:12Vikings B KopřivniceSpolečenský dům restaurace Mořkov, Mořkov 
13:00Macháč Tomáš16:26Kurečka Zdeněk
28.Ne1.4.2018Ogaři Mořkov3:15Gerlich B FulnekSpolečenský dům restaurace Mořkov, Mořkov 
13:00Štefek Jaroslav11:31Grygar Lukáš
30.Ne15.4.2018Ogaři Mořkov7:11Motor Frýdek-MístekSpolečenský dům restaurace Mořkov, Mořkov 
13:00Štefek Jaroslav19:22Pospěch Petr
31.Ne22.4.2018Kovárna Frýdek-Místek12:6Ogaři MořkovMotor Brodway bar Frýdek-Místek, Frýdek-Místek 
15:00Dorňáková Kateřina27:19Macháč Tomáš
32.Ne29.4.2018Ogaři Mořkov5:13Danger Prostřední BečvaSpolečenský dům restaurace Mořkov, Mořkov 
13:00Štefek Jaroslav14:28Juřík Pavel
33.Ne6.5.2018Ogaři Mořkov3:15New Darts Frýdek-MístekSpolečenský dům restaurace Mořkov, Mořkov 
13:00Macháč Tomáš10:31Němec Milan
34.Ne13.5.2018Kolonie B Žilina12:6Ogaři MořkovKolonie restaurace Žilina, Nový Jičín 
18:00Váhala Jaroslav26:17Macháč Tomáš
36.25.5.2018Vikings B Kopřivnice13:5Ogaři MořkovSeverka Darts club Kopřivnice, Kopřivnice 
18:00Kurečka Zdeněk28:17Štefek Jaroslav
 autorizovaný výsledek neuatorizovaný výsledek technická kontumace kontumace
 NáhledTiskNahoru

© 2005-2024 Unie šipkových organizací | Designed by © 2014 Petr Gondek | Developed by © 2005-2024 Ing. Martin Lenz
Webmaster | Data dodává systém Leguan © 2002-2024 | Poslední synchronizace: 30.5.2024 09:48
Provoz & Upgrade Insion.cz WebDevelopement

Vytištěno z © 2005-2024 Unie šipkových organizací dne 30.5.2024 11:04:02
Provoz & Upgrade Insion.cz WebDevelopement